Kompaktowy, 2-gniazdowy, półwymiarowy, 8-kanałowy moduł kasetowy LGX z podwójnym włóknem CWDM Mux Demux w 19-calowym montażu w szafie

Kompaktowy, 2-gniazdowy, półwymiarowy, 8-kanałowy moduł kasetowy LGX z podwójnym włóknem CWDM Mux Demux w 19-calowym montażu w szafie

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Hilink
Orzecznictwo: CE, RoHS
Numer modelu: HL-CWDM LGX2x-xx

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko kartonowe, opakowanie detaliczne, 19 stojaków 1u, według potrzeb
Czas dostawy: 1-5 dni
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 3000 sztuk na tydzień
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Odstępy między kanałami: 20 nm Długość fali operacyjnej: 1270nm-1610nm
Kanały: 8CH Ze złączem: LC / UPC SC / APC
Z obudową 1U: tak Gwarancja: 3 lata
utrata wtrąceniowa: 3dB Złącza: Opcjonalny

opis produktu

Kompaktowy, 2-gniazdowy, półwymiarowy, 8-kanałowy moduł kasetowy LGX z podwójnym włóknem CWDM Mux Demux w 19-calowym montażu w szafie

Kompaktowy, 2-gniazdowy, półwymiarowy, 8-kanałowy moduł kasetowy LGX z podwójnym włóknem CWDM Mux Demux w 19-calowym montażu w szafie

Kompaktowy moduł Hilink CWDM Mux / Demux na jedno- lub dupleksowym włóknie jednomodowym jest dość powszechny w celu rozszerzenia ogólnej przepustowości.Oferuje wysoką stabilność i niezawodność oraz ma mały rozmiar opakowania.Jego operacyjna długość fali wynosi od 1270nm do 1610nm (1261nm-1611nm), co w sumie oferuje 18 kanałów z odstępami międzykanałowymi 20nm.Jest zawsze używany z CWDM SFP / XFP / SFP28

 

Funkcja:

-1.Niskie straty wtrąceniowe
-2.Wysoka niezawodność i stabilność
-3.Niskie PDL
-4.Kompaktowa konstrukcja 2 w jednej szafie rack
-5.Szeroka długość fali roboczej: 1270nm-1610nm (1261nm ~ 1611nm)
-6.Szeroka temperatura pracy: od -20 do + 80 ℃

 

Aplikacje
System CWDM
Sieć WDM

 

Parametr do odniesienia                  

Operacyjny

Długość fali (nm)

Mux 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610
Strata wtrąceniowa (dB) <2,5 2.19 1.73 1.31 1.19 0.87 0,73 0.8 0.39

Operacyjny

Długość fali (nm)

Demux 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610
Strata wtrąceniowa (dB) <2,5 0.37 0.57 0.65 0.84 1 1.25 1.6 1.61

Kompaktowy, 2-gniazdowy, półwymiarowy, 8-kanałowy moduł kasetowy LGX z podwójnym włóknem CWDM Mux Demux w 19-calowym montażu w szafie 0

Przykład rozwiązania CWDM:

CWDM.png

Kompaktowy, 2-gniazdowy, półwymiarowy, 8-kanałowy moduł kasetowy LGX z podwójnym włóknem CWDM Mux Demux w 19-calowym montażu w szafie 2

Kompaktowy, 2-gniazdowy, półwymiarowy, 8-kanałowy moduł kasetowy LGX z podwójnym włóknem CWDM Mux Demux w 19-calowym montażu w szafie 3

Kompaktowy, 2-gniazdowy, półwymiarowy, 8-kanałowy moduł kasetowy LGX z podwójnym włóknem CWDM Mux Demux w 19-calowym montażu w szafie 4

Kompaktowy, 2-gniazdowy, półwymiarowy, 8-kanałowy moduł kasetowy LGX z podwójnym włóknem CWDM Mux Demux w 19-calowym montażu w szafie 5

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Kompaktowy, 2-gniazdowy, półwymiarowy, 8-kanałowy moduł kasetowy LGX z podwójnym włóknem CWDM Mux Demux w 19-calowym montażu w szafie czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.