• Hilink QSFP 40G SR 850nm Moduł wielomodowy 150M MPT MPO
    • Hilink QSFP 40G SR 850nm Moduł wielomodowy 150M MPT MPO
    • Hilink QSFP 40G SR 850nm Moduł wielomodowy 150M MPT MPO
    • Hilink QSFP 40G SR 850nm Moduł wielomodowy 150M MPT MPO
    • Hilink QSFP 40G SR 850nm Moduł wielomodowy 150M MPT MPO
    • Hilink QSFP 40G SR 850nm Moduł wielomodowy 150M MPT MPO
  • Hilink QSFP 40G SR 850nm Moduł wielomodowy 150M MPT MPO

    Hilink QSFP 40G SR 850nm Moduł wielomodowy 150M MPT MPO

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: Hilink
    Orzecznictwo: CE
    Numer modelu: HLCSR4QSFP

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 2 szt
    Cena: negotiation
    Szczegóły pakowania: Plastikowa obudowa, karton
    Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union
    Możliwość Supply: 500 sztuk / miesiąc
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Nazwa produktu: 40G SR4 850nm Prędkość transmisji danych: 40g
    Długość fali: 850nm Złącze światłowodowe: MPO
    Gwarancja: 3 lata Dom / Ddm: tak
    Dystans: 150m
    High Light:

    150M MPT MPO Module

    ,

    850nm MPT MPO Module

    ,

    40G SR Multimode QSFP Transceiver

    opis produktu

    Hilink QSFP 40G SR 850nm Moduł wielomodowy 150M MPT MPO

    Hilink QSFP 40G SR wielomodowy moduł 150M MPT / MPO kompatybilny z przełącznikiem OEM

    funkcje

    • Szybkość transmisji danych 40 Gbps
    • Laser VCSEL 850nm i fotodetektor PIN
    • Zgodny z SFP MSA i SFF-8472 z dupleksowym gniazdem LC
    • Cyfrowe monitorowanie diagnostyczne:
    • Kalibracja wewnętrzna lub kalibracja zewnętrzna
    • Transmisja 500m z 50 / 125μm MMF
    • Transmisja 300m z 62,5 / 125μm MMF
    • Zgodny z RoHS, CE, FCC
    • Pojedynczy zasilacz + 3,3 V.
    • Temperatura obudowy:
    • Temperatura: od 0 do + 70 ° C

    Aplikacje

    • Gigabit Ethernet
    • Fibre Channel
    • Przełącz na interfejs Switch
    • Aplikacje z przełączaną płytą montażową
    • Interfejs routera / serwera
    • Inne systemy transmisji optycznej

     

    Transceiver 40G SFP

    Numer części Opis produktu
    HL-QSFP-SR4 850nm, 40G, 150m, 0ºC ~ + 70ºC
    HL-QSFP-CSR4 850nm, 40G, 400m, 0ºC ~ + 70ºC
    HL-QSFP-LR4

     

    1310nm, 40G, 10 km, 0ºC ~ + 70ºC

    HL-10GQSFP-CA-1M 10G, miedź z kablem optycznym 1 M.

     

     

    Pokaż zdjęcie produktu

    Hilink QSFP 40G SR 850nm Moduł wielomodowy 150M MPT MPO 0Hilink QSFP 40G SR 850nm Moduł wielomodowy 150M MPT MPO 1Hilink QSFP 40G SR 850nm Moduł wielomodowy 150M MPT MPO 2Hilink QSFP 40G SR 850nm Moduł wielomodowy 150M MPT MPO 3Hilink QSFP 40G SR 850nm Moduł wielomodowy 150M MPT MPO 4

    Produkty powiązane
    HL-SFP10GC23-100 10GBASE-ZR SFP + DWDM, 100 km 100GHz LC DDM SMF Duplex CH23
    HL-SFP10GC24-100 10GBASE-ZR SFP + DWDM, 100 km 100 GHz LC DDM SMF Duplex CH24
    HL-XFP10G-SR 10GBASE-SR XFP, 850nm 300m MMF LC DDM Duplex
    HL-XFP10G-BXU-20 10GBASE-BXU XFP BiDi, Tx1270 / Rx1330nm 20 km LC DDM
    HL-XFP10G-BXD-20 10GBASE-BXD XFP BiDi, Tx1330 / Rx1270nm 20 km LC DDM
    HL-XFP10G-BXU-80 10GBASE-BXU XFP BiDi, Tx1270 / Rx1330nm 80 km LC DDM
    HL-XFP10G-BXD-80 10GBASE-BXD XFP BiDi, Tx1330 / Rx1270nm 80 km LC DDM
    HL-QSFP40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP +, 850nm 150m MMF MTP / MPO DDM
    HL-QSFP40G-LR4 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310 nm, 10 km SMF LC DDM Duplex
    HL-QSFP40G-LR42 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310 nm, 20 km SMF LC DDM Duplex
    HL-QSFP40G-ER4 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310nm 40 km SMF LC DDM Duplex
    HL-QSFP100G-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850nm 100m MMF MTP / MPO DDM
    HL-QSFP100G-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm 10KM SMF LC DDM Duplex
    HL-QSFP100G-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm LWDM 25KM SMF LC DDM Duplex
    HL-QSFP100G-ER4L 100GBASE-ER4L-S QSFP28, 1310 nm 40 km SMF LC DDM Duplex

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Hilink QSFP 40G SR 850nm Moduł wielomodowy 150M MPT MPO czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.