• Moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 40 km 10GBASE dla DWDM MUX / DEMUX
    • Moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 40 km 10GBASE dla DWDM MUX / DEMUX
    • Moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 40 km 10GBASE dla DWDM MUX / DEMUX
  • Moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 40 km 10GBASE dla DWDM MUX / DEMUX

    Moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 40 km 10GBASE dla DWDM MUX / DEMUX

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-DW-SFP-XX

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 2 szt
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Plastikowa obudowa, karton
    Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Możliwość Supply: 999 sztuk / miesiąc
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Imię: 10G DWDM SFP + Dystans:: Do 40 km
    DOM: tak Oceniać: 10g
    Długość fali: C22 Gwarancja: 3 lata
    Logo: Można dostosować
    High Light:

    40km 10GBASE Transceiver Module

    ,

    SFP+ 10GBASE Transceiver Module

    ,

    DWDM MUX 10G SFP+ Transceiver

    opis produktu

    Moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 40 km 10GBASE dla DWDM MUX / DEMUX

     C-Band C22 DWDM 10G SFP + 40 km 10GBASE ER OEM dla DWDM MUX / DEMUX

     

    10 Gb / s DWDM SFP 0,8 nm przestrzeni

    Możemy dostarczyć rozwiązanie sieciowe CWDM DWDM

    funkcje

    • Szeregowy interfejs optyczny 10 Gb / s zgodny ze standardem 802.3ae 10GBASE-ER / ZW

    • Interfejs elektryczny zgodny ze specyfikacją SFF-8431 dla rozszerzonego, 8,5 i 10 Gigabitowego wtykowego modułu w małej obudowie „SFP +”

    • 2-przewodowy interfejs do specyfikacji zarządzania zgodny z interfejsem cyfrowego monitorowania diagnostycznego SFF 8472 dla transceiverów optycznych

    • Temperatura obudowy: od 0 do 70 ° C

    • Całkowicie metalowa obudowa zapewniająca doskonałą wydajność EMI

    • Niski pobór mocy, mniej niż 1,6 W.

    • Zaawansowane oprogramowanie układowe umożliwia przechowywanie informacji o szyfrowaniu systemu klienta w transceiverze

    • Ekonomiczne rozwiązanie SFP +, zapewnia większą gęstość portów i większą przepustowość

    • Zgodny z RoHS


    Aplikacje

    • Szybkie sieci pamięci masowej
    • Połączenie krzyżowe klastra komputerowego
    • Niestandardowe szybkie rury danych

     

    Specyfikacje:

    P / N SFP-10G-DW-xx.xx-A
    Prędkość transmisji danych 10,3 G / ps
    Dystans 40KM
    Długość fali DWDM 1563,86nm-1530,33nm
    Nadajnik EML
    Odbiorca KOŁEK
    Głoska bezdźwięczna SMF
    DDM / DOM TAK
    Złącze LC
    Podanie 10 Gigabit Ethernet
    temperatura robocza 0 ℃ ~ + 70 ℃
    Napięcie zasilające 3,3 V.
    Orzecznictwo CE / FCC / RoHS / TUV /
    Marka Neuter, OEM, Hilink

    Transceiver optyczny serii DWDM 155m ~ 10GB

     

    SFP-10G-SR SFP-10G-SR-A Moduł nadawczo-odbiorczy 10GBASE-SR SFP + dla MMF, 300M
    SFP-10G-SRL SFP-10G-SRL-A Moduł nadawczo-odbiorczy 10GBASE-SR SFP + dla MMF, 300M
    SFP-10G-LR SFP-10G-LR-A Moduł nadawczo-odbiorczy 10GBASE-LR SFP + do SMF, 10 km
    SFP-10G-LRM SFP-10G-LRM-A Moduł nadawczo-odbiorczy 10GBASE-LRM SFP + dla MMF 220M
    SFP-10G-ER SFP-10G-ER-A Moduł nadawczo-odbiorczy 10GBASE-ER SFP + dla SMF, 40 km
    SFP-10G-DW-xx.xx SFP-10G-DW-xx.xx-A 10G DWDM SFP + xxxx.xxnm C17 do C59

     

    Przewaga konkurencyjna:
    1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
    2. Konkurencyjne ceny
    3. Pełna kompatybilność (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C…)
    4. Etykieta niestandardowa OEM / ODM
    5. Zachowaj zapas, szybka dostawa

     

     

    OEM i ODM

    Zamówienie OEM / ODM jest dostępne.

    WMożemy dostarczać produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami i projektować etykiety produktów dla Twojej firmy.

     

     

    Wysyłka

    International Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS i tak dalej.Trwa to 3-7 dni.

     

     

    Gwarancja

    Obiecujemy, że wszystkie reklamowane transceivery optyczne są fabrycznie nowe i zawierają nowe komponenty i części oraz absolutnie nigdy nie używają starych i odnowionych materiałów.Wszystkie transceivery optyczne przeszły test funkcjonalny i test starzenia.Na wszystkie transceivery optyczne udzielamy 3 lata gwarancji od daty wysyłki.

     

    Co dostarczamy

    Dostarczamy wszystkie rodzaje kompatybilnych optycznych modułów nadawczo-odbiorczych, w tym SFP, GBIC, SFP +, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM i inne specjalne moduły nadawczo-odbiorcze.Nasze produkty są kompatybilne zCisco, 3COM, H3C, HP, Extreme, Broacom, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel, Huawei itp.

     

    Pokaż zdjęcie produktu

    Moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 40 km 10GBASE dla DWDM MUX / DEMUX 0Moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 40 km 10GBASE dla DWDM MUX / DEMUX 1Moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 40 km 10GBASE dla DWDM MUX / DEMUX 2

     

     

    Moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 40 km 10GBASE dla DWDM MUX / DEMUX 3

     

     

     

     

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 40 km 10GBASE dla DWDM MUX / DEMUX czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.