• Moduł nadawczo-odbiorczy GLC-T 10/100 / 1000BASE-T 3,3 V RJ-45 SFP
    • Moduł nadawczo-odbiorczy GLC-T 10/100 / 1000BASE-T 3,3 V RJ-45 SFP
    • Moduł nadawczo-odbiorczy GLC-T 10/100 / 1000BASE-T 3,3 V RJ-45 SFP
    • Moduł nadawczo-odbiorczy GLC-T 10/100 / 1000BASE-T 3,3 V RJ-45 SFP
    • Moduł nadawczo-odbiorczy GLC-T 10/100 / 1000BASE-T 3,3 V RJ-45 SFP
    • Moduł nadawczo-odbiorczy GLC-T 10/100 / 1000BASE-T 3,3 V RJ-45 SFP
    • Moduł nadawczo-odbiorczy GLC-T 10/100 / 1000BASE-T 3,3 V RJ-45 SFP
  • Moduł nadawczo-odbiorczy GLC-T 10/100 / 1000BASE-T 3,3 V RJ-45 SFP

    Moduł nadawczo-odbiorczy GLC-T 10/100 / 1000BASE-T 3,3 V RJ-45 SFP

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-GLC-T

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10 sztuk
    Cena: 10-16
    Szczegóły pakowania: Worek statyczny, plastikowa torba, opakowanie detaliczne, karton lub wymagane
    Zasady płatności: L / C, D / A, T / T, Western Union, Paypal
    Możliwość Supply: 999 / szt / miesiąc
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Imię: GLC-T-HW Kompatybilna marka: Cisco, Mikrotik, Huawei i tak dalej
    Prędkość przesyłu danych: Samoadaptacja 10/100 / 1000Base Port: Rj45
    Gwarancja: 3 lata DOM: tak
    High Light:

    3.3V RJ-45 SFP Transceiver Module

    ,

    1000BASE-T SFP Transceiver Module

    ,

    GLC-T Fiber Optic Transceiver Module

    opis produktu

    Moduł nadawczo-odbiorczy GLC-T 10/100 / 1000BASE-T 3,3 V RJ-45 SFP

    GLC-T 10/100 / 1000BASE-T SFP miedziane złącze RJ-45 Moduł nadawczo-odbiorczy

    Miedź SFP

     

    funkcje

    Zgodny ze specyfikacją MSA SFP
    Zgodny ze specyfikacją IEEE 802.3 1000BASE-T
    Obsługuje 1000BASE-X bez zegara z automatyczną negocjacją 1000BASE-X do połączenia miedzianego
    Obudowa z odlewu metalowego
    Pojedyncze zasilanie + 3,3 V.
    Funkcjonalność identyfikatora seryjnego
    Mechanizm wypychacza z zatrzaskiem pałąkowym
    Obsługa funkcji TDR
    Automatyczna zwrotnica MDI / MDIX
    Shunt Auto Transformer
    Kompatybilny z kablami CAT 5 o długości powyżej 100 m
    Tryb obejścia automatycznej negocjacji SFP 1000BASE-X

     

    OEM i ODM

    Zamówienie OEM / ODM jest dostępne

     

    Transceiver Gigabit Ethernet SFP

    Numer części Cisco Opis
    GLC-T = Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-T SFP do przewodów miedzianych kategorii 5, złącze RJ-45
    GLC-SX-MM = Moduł transceivera 1000BASE-SX SFP dla MMF, długość fali 850 nm, podwójne złącze LC / PC
    GLC-LH-SM = Moduł transceivera 1000BASE-LX / LH SFP dla MMF i SMF, długość fali 1310 nm, podwójne złącze LC / PC
    GLC-ZX-SM = Moduł transceivera 1000BASE-ZX SFP do SMF, długość fali 1550 nm, podwójne złącze LC / PC

     

    GLC-BX-D = Moduł SFP 1000BASE-BX10 do jednożyłowego SMF, długość fali 1490 nm TX / 1310 nm RX, pojedyncze złącze LC / PC
    GLC-BX-U = Moduł SFP 1000BASE-BX10 do jednoniciowego SMF, długość fali 1310 nm TX / 1490 nm RX, pojedyncze złącze LC / PC
    GLC-2BX-D = Dwukanałowy moduł SFP 1000BASE-BX10 do jednoniciowego SMF, długość fali 1490-nm TX / 1310-nm RX, dwa pojedyncze złącza LC / PC
    SFP-GE-S = Moduł transceivera 1000BASE-SX SFP dla MMF, długość fali 850 nm, rozszerzony zakres temperatur pracy i obsługa DOM, podwójne złącze LC / PC
    SFP-GE-L = Moduł transceivera 1000BASE-LX / LH SFP dla MMF i SMF, długość fali 1300 nm, rozszerzony zakres temperatur pracy i obsługa DOM, podwójne złącze LC / PC
    SFP-GE-Z = Moduł transceivera 1000BASE-ZX SFP dla SMF, długość fali 1550 nm, rozszerzony zakres temperatur pracy i obsługa DOM, podwójne złącze LC / PC
    SFP-GE-T = Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-T SFP do przewodów miedzianych kategorii 5, rozszerzony zakres temperatur pracy, złącze RJ-45

     

    Wysyłka

    International Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS i tak dalej.Trwa to 3-7 dni.

     

    Gwarancja
    Obiecujemy, że wszystkie reklamowane transceivery optyczne są fabrycznie nowe i zawierają nowe komponenty i części oraz absolutnie nigdy nie używają starych i odnowionych materiałów.Wszystkie transceivery optyczne przeszły test funkcjonalny i test starzenia.Na wszystkie transceivery optyczne udzielamy 3 lata gwarancji od daty wysyłki.

     

    Co dostarczamy

    Dostarczamy wszystkie rodzaje kompatybilnych optycznych modułów nadawczo-odbiorczych, w tym SFP, GBIC, SFP +, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM i inne specjalne moduły nadawczo-odbiorcze.Nasze produkty są kompatybilne z Cisco, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel, Huawei itp.

    Moduł nadawczo-odbiorczy GLC-T 10/100 / 1000BASE-T 3,3 V RJ-45 SFP 0

    Moduł nadawczo-odbiorczy GLC-T 10/100 / 1000BASE-T 3,3 V RJ-45 SFP 1Moduł nadawczo-odbiorczy GLC-T 10/100 / 1000BASE-T 3,3 V RJ-45 SFP 2Moduł nadawczo-odbiorczy GLC-T 10/100 / 1000BASE-T 3,3 V RJ-45 SFP 3

     

     

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Moduł nadawczo-odbiorczy GLC-T 10/100 / 1000BASE-T 3,3 V RJ-45 SFP czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.