Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Video
  • Images
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azja Południowo-Wschodnia
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Importer, Eksporter, Firma Handlowa
marki: ahili, hilink, hilinksys, ahilinktek
Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 4million-6 million
Rok założenia: 2007
pc Export: 70% - 80%
Wprowadzenie

Shenzhen Hilink Technology Co., Ltd. została założona w 2007 roku.

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży produktów światłowodowych.

Nasze podstawowe kompetencje to światłowody QSFP28, DWDM CWDM SFP / XFP

i rozwiązania sieciowe FWDM, DWDM CWDM WDM, MPO AAWG itp

które w dużej mierze dotyczą chmur obliczeniowych, centrów danych, dostępu do sieci i tak dalej.

Aby ulepszyć nasze główne produkty i wydajność rozwiązań,

Specjalizujemy się również w powiązanych produktach optycznych według wymagań klientów.

 

Posiadamy profesjonalną linię produkcyjną oraz pracowników, którzy w krótkim czasie wykonują produkty wysokiej jakości.

Wszystkie elementy pochodzą z certyfikatem, takim jak standard RoHS CE FCC.

Jesteśmy zobowiązani do dostarczania produktów klasy 1,

i efektywne kosztowo rozwiązania, aby tworzyć nowe wartości dla naszych partnerów.

 

Nasze produkty i usługi dotarły do ​​krajów i okręgów na całym świecie.

Nawiązaliśmy długoterminową współpracę z klientami na całym świecie, takimi jak Viking Netherland, Sweden Telecoms, TX ISP w Stanach Zjednoczonych.

Wraz z rosnącą reputacją dołącza do nas coraz więcej partnerów z całego świata.

Naszym ideałem jest uproszczenie i ułatwienie komunikacji.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług i pracy, dążymy do doskonałości i doskonałości z niezachwianym entuzjazmem.
 


 

 

Chiny Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. profil firmy 0

Historia
2007 Hilink Hongkong Firma założona w Huaqiang North, dla produktów sieciowych i związanych z elektroniką układów scalonych.
2009 Utworzyliśmy indywidualny dział badań i rozwoju produktów optycznych oraz przewodnika GPS
2011 Inwestycja małej fabryki, dla modułu optycznego 1.25G 155M, akceptuje zamówienia OEM i ODM.

2013 Shenzhen Hilink utworzy dział sprzedaży i badań w dystrykcie Longhua w Shenzhen. Od tego roku skupiliśmy się na modułach optycznych

2014 Wydany 40G QSFP + SR4 i uzyskał dużą poprawę dla produktów AAWG, utrata insercji jest bardzo niska.

2015 Firma siostra Huayu staje się partnerem hilinktech. Dla projektu CWDM DWDM AAWG, o masowej produkcji.

2016 Hilink z zespołem Huayu w OFC poprawiliśmy nasze produkty i rozwiązania wdm, takie produkty są popularne na rynku Korei i USA

2017 ruszamy dalej

Usługa

Dzięki waszemu wsparciu i zaufaniu nie jesteśmy sami.

Hilink oferuje nie tylko produkty wysokiej jakości, ale także doskonałą obsługę.

 

Wysyłka

International Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS i tak dalej.Zajmuje to 1-7 dni.

Poczta lotnicza: Hongkong Post`` China air, CDEK (Russian Line) itp. Zajmuje to 6 ~ 15 dni.

 

Płatność

T / T, Western union, Paypal, kredyt, Escrow są dopuszczalne.

 

Gwarancja

1. Obiecujemy, że wszystkie reklamowane transceivery optyczne są fabrycznie nowe i zawierają nowe komponenty i części oraz absolutnie nigdy nie używają starych i odnowionych materiałów.

2. Wszystkie transceivery optyczne przeszły test funkcjonalny i test starzenia.

3. W przypadku problemów z kompatybilnością lub jakością, możesz zwrócić towar do nas i zlecić wymianę, naprawę, a nawet zwrot pieniędzy

4. Na wszystkie transceivery optyczne udzielamy 3-letniej gwarancji od daty wysyłki.Chiny Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. profil firmy 0

FAQ

P: Czy jesteś producentem lub handlem?

Tak, jesteśmy profesjonalnym producentem i mamy również godnych zaufania partnerów w handlu produktami pokrewnymi.

 

P: Czy sprzedajesz produkty używane?

O: Nie. Wszystkie nasze produkty są fabrycznie nowe, nigdy nie używamy części używanych.

 

P: Jakie warunki płatności akceptujesz?

Odp.: T / T, Paypal, Western Union są dopuszczalne.

 

P: Jakie są sposoby wysyłki, które możesz zaoferować?

Odp.: Nasze zwykłe sposoby wysyłki to transport lotniczy i ekspresowy, taki jak DHL, FedEX, TNT, UPS, EMS, Hongkong-Post itp.

Dotarcie na miejsce zajmie 1-7 dni

 

P: Czy Twoje produkty są objęte gwarancją?i jak długo?

Odp .: tak, udzielamy 3-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty od daty wysyłki.

 

P: Z jakimi urządzeniami mogą współpracować Twoje produkty?

O: Nasze produkty są kompatybilne z Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Brocade, D-link, Alcatel, ECI, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Alcatel-Lucent, Zyxel, Rad itp.

 

P: Jak złożyć zamówienie?

1 Potwierdzone szczegóły zamówienia, podaj nam model i ilość, której potrzebujesz.

2 Potwierdzona faktura Proforma, zamówienie zostanie złożone po otrzymaniu płatności.

3 Potwierdź i wyślij towar, a numer śledzenia zostanie niezwłocznie wysłany do Ciebie.

4 Pomożemy Ci śledzić Twoje towary, dopóki ich bezpiecznie nie otrzymasz.

 

Przewodnik po produktach Hilink

Aktywna optyka A: (QSFP +, SFP +, XFP, X2, konwertery mediów, QSFP AOC)

Aktywna optyka B: (6G SFP, 4G SFP, 2,5G SFP, 1,25G SFP, 1,25G GPON OLT, 622M, 155M)

Kable łączące (aktywny kabel optyczny, kabel DAC podłączany bezpośrednio)

Produkty pasywne (CWDM, DWDM MUX / DEMUX, AAWG, MPO / MTP, FWDM, przełącznik światłowodowy, izolator itp.)

 

Chiny Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. profil firmy 1

Nasz zespół
Jako szybko rozwijający się producent optyczny, Hilink ma zespół organizacji następująco: