• Kompatybilny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco SFP 10G 100KM 26db Dwdm SFP +
    • Kompatybilny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco SFP 10G 100KM 26db Dwdm SFP +
    • Kompatybilny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco SFP 10G 100KM 26db Dwdm SFP +
    • Kompatybilny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco SFP 10G 100KM 26db Dwdm SFP +
  • Kompatybilny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco SFP 10G 100KM 26db Dwdm SFP +

    Kompatybilny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco SFP 10G 100KM 26db Dwdm SFP +

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-10G-DW xx-SFP

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Static bag, Plastic Flat, Retail box, według wymagań
    Czas dostawy: 2 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 2000 sztuk / miesiąc
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Prędkość transmisji danych: 10 gigabitów Długość fali: 1560.606nm
    Dystans: 100 km Logo: Można dostosować
    Gwarancja: 3 lata Źródło: EML APD
    High Light:

    sfp+ optical module

    ,

    10g sfp+ module

    opis produktu

    Kompatybilny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco SFP 10G 100KM 26db Dwdm SFP +

    Transceivery Hilink 100KM DWDM SFP + zawierają diodę APD i stabilizowany temperaturowo nadajnik EML.Cyfrowe funkcje diagnostyczne są dostępne przez I2C.Moduł jest przeznaczony dla światłowodów jednomodowych i działa przy nominalnej długości fali 100GHz ITU Grid, C Band DWDM fal

     

    Opis produktu
     

    Złącze Duplex LC

    Wsparcie typu hot-plug

    Metal o niższym EMI

    Doskonała ochrona ESD

    Odstęp między kanałami DWDM 100GHz w paśmie C

    Nadajnik EML i odbiornik APD

    Maksymalna długość łącza do 100 km na SMF

    Zgodny z RoHS i bezołowiowy

    Diagnostyka cyfrowa kompatybilna z SFF-8472

    Temperatura pracy obudowy £ º Temperatura standardowa: -5 ℃ ~ + 70 ℃

    Pojedynczy zasilacz 3,3 V i niskie straty mocy

     

     

    Podanie

    10GBASE-ZR / ZW

    10G Fibre Channel

     

    Specyfikacja funkcji

    P / N SFP-10G-DW-xx.xx
    Szybkość transmisji danych 10,3 G / ps
    Dystans 100KM
    Długość fali DWDM 1563,86nm-1530,33nm
    Nadajnik EML
    Odbiorca APD
    Typ mediów SMF
    DDM / DOM TAK
    Złącze LC
    Podanie 10 Gigabit Ethernet
    temperatura robocza 0 ℃ ~ + 70 ℃
    Napięcie zasilające 3,3 V.
    Orzecznictwo CE / FCC / RoHS / TUV / UL
    Marka OEM, Hilink

     

    Przewaga konkurencyjna:

    1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
    2. Konkurencyjna cena
    3. Pełna kompatybilność (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C…)
    4. Etykieta niestandardowa OEM / ODM
    5. Zachowaj zapas, szybka dostawa


    Prawdziwy pokaz produktów

    Kompatybilny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco SFP 10G 100KM 26db Dwdm SFP + 0

     

    9.jpgKompatybilny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco SFP 10G 100KM 26db Dwdm SFP + 2

     

     

    Opakowanie i wysyłka

     

    • Zapewniamy bezpieczne i niezawodne opakowanie: worek statyczny, worek plastikowy, opakowanie detaliczne lub na żądanie
    • Czas dostawy: 1-5 dni roboczych
    • -_08_.png

    Wysyłka

    • International Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS i tak dalej.Zajmuje to 1-5 dni.

    FAQ

     

    1. Czy masz jakieś MOQ?

    Odp .: Nie, nie ustawiliśmy żadnego MOQ, chyba że dla specjalnego przedmiotu promocyjnego.

     

    2. Jak mogę Ci zapłacić?

    Odp: Akceptujemy przelew bankowy, Paypal (zwykle dla płatności <3000 USD)

    Prosimy o kontakt w sprawie naszego konta Paypay.

     

    3. Jaka jest twoja gwarancja?

    Odp: Oferujemy podstawową 3-letnią gwarancję na wszystkie produkty.

     

    4. Czy mogę używać twojego modułu nadawczo-odbiorczego na sprzęcie Cisco lub Alcatel-Lucent?

    Odp: Tak, możemy zaoferować moduły nadawczo-odbiorcze kompatybilne z Cisco, Alcatel-Lucent, HP, Extreme… itd

     

    5. A co z czasem realizacji?

    Odp .: W przypadku normalnego zamówienia możemy dostarczyć w ciągu 1 ~ 2 tygodni, w przypadku produktów sprzedawanych na gorąco możemy dostarczyć w ciągu 3 dni

     

    informacje o firmie

    Specjalizujemy się w dostarczaniu urządzeń sieciowych.Naszymi głównymi produktami są optyczne moduły nadawczo-odbiorcze oraz pasywne multipleksery CWDM / DWDM.Moduły nadawczo-odbiorcze obejmują transceivery SFP, SFP28, SFP +, XFP, X2, QSFP28 CFP2 i CWDM / DWDM.Transceivery mogą być kompatybilne z prawie wszystkimi przełącznikami marki.

    Dostarczamy produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.Posiadamy profesjonalny personel, który zawsze służy pomocą techniczną i najlepszą usługą.

    Najbardziej popularne moduły, które często mamy w magazynie.Produkty, których nie ma na stanie, często mają również bardzo krótki czas dostawy.Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnych elementów na naszej stronie, po prostu skontaktuj się z nami.Wkrótce odpowiemy.

     

    Kompatybilny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco SFP 10G 100KM 26db Dwdm SFP + 4Kompatybilny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco SFP 10G 100KM 26db Dwdm SFP + 5

     

     

     

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Kompatybilny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco SFP 10G 100KM 26db Dwdm SFP + czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.