• Osiągnij 40 km transceivera optycznego 100G QSFP +, moduł optyczny 100Gbase-ER4 QSFP28
    • Osiągnij 40 km transceivera optycznego 100G QSFP +, moduł optyczny 100Gbase-ER4 QSFP28
    • Osiągnij 40 km transceivera optycznego 100G QSFP +, moduł optyczny 100Gbase-ER4 QSFP28
  • Osiągnij 40 km transceivera optycznego 100G QSFP +, moduł optyczny 100Gbase-ER4 QSFP28

    Osiągnij 40 km transceivera optycznego 100G QSFP +, moduł optyczny 100Gbase-ER4 QSFP28

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: Hilink
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-QS100G-ER4

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Static bag, Plastic Flat, Retail box, według wymagań
    Czas dostawy: 3 ~ 5 dni roboczych
    Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union.Paypal
    Możliwość Supply: 100 / SZT / MIESIĄC
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Szybkość przesyłania danych: 100 Gb / s Dystans: 40KM
    Długość fali: 1295 nm / 1300 nm / 1304 nm / 1309 nm Złącze światłowodowe: LC
    Gwarancja: 3 lata Pakiet: QSFP28
    TOSA: EML DFB ROSA: APD

    opis produktu

    Osiągnij 40 km transceivera optycznego 100G QSFP +, moduł optyczny 100Gbase-ER4 QSFP28

    40-kilometrowy transceiver optyczny 100G QSFP + SMF QSFP28 100Gbase-ER4

    Moduł nadawczo-odbiorczy Hilink 100 Gb / s przeznaczony do aplikacji komunikacji optycznej zgodnych ze standardem Ethernet 100GBASE-ER4 Lite. Moduł konwertuje 4 kanały wejściowe danych elektrycznych 25 Gb / s na 4 kanały sygnałów optycznych LAN WDM, a następnie multipleksuje je do jednego kanału dla transmisji optycznej 100 Gb / s. Odwrotnie po stronie odbiornika moduł demultipleksuje wejście optyczne 100 Gb / s na 4 kanały sygnałów optycznych LAN WDM, a następnie przekształca je w 4 kanały wyjściowe danych elektrycznych.

    .

    Ogólny opis:
    Transceivery optyczne 100G QSFP28 obejmują SR4, AOC, AOC breakout, CWDM4, CLR4, eCWDM4, PSM4, PSM4 pigtail, LR4, LR4 Lite, ER4 Lite . Korzystają z gniazd LC lub MPO, z funkcjami zgodnymi z IEEE802.3bm i SFF-8636, zgodnymi z MSA, niskim poborem mocy, małym rozmiarem i dużą szybkością. Są one przeznaczone do zastosowań w wewnętrznej sieci danych 100G, połączenia centrów danych i sieci metra.

    funkcje
    • Wymienny moduł MSSF QSFP28
    • Zgodny z Ethernet 100GBASE-ER4 Lite
    • Obsługuje łączną przepływność 103,1 Gb / s
    • Do 30 km zasięgu dla G.652 SMF bez FEC
    • Do 40 km dotrzeć do G.652 SMF z FEC
    • Zasilanie pojedyncze + 3,3 V
    • Temperatura obudowy: 0 ~ 70oC
    • Nadajnik: chłodzony 4x25 Gb / s LAN WDM EML TOSA (1295,56, 1300,05, 1304.58, 1309.14nm)
    • Odbiornik: 4x25Gb / s APD ROSA
    • Interfejs elektryczny 4x25G (OIF CEI-28G-VSR)
    • Maksymalny pobór mocy 4,5 W
    • Dupleksowy pojemnik LC
    • Zgodny z RoHS-6
    Aplikacje

    Rack to Rack
    Centrum danych
    Infiniband QDR, DDR i SDR
    100G Ethernet

    Parametr:

    Pakiet (współczynnik kształtu) QSFP28 ER4
    Szybkość transmisji danych (typowa) 25,78 Gbps / CH
    Środkowa długość fali 1295.56,1300.05,1304.58,1309.14nm
    Dystans 40 km na SMF z FEC
    Diagnostyka Monitor cyfrowy
    Nadajnik Chłodzony 4CH laser EML
    Odbiorca Fotodetektor 4CH APD
    Moc wyjściowa TX (dBm) -1,3 ~ + 4,5
    Wrażliwość RX (dBm) -8,6
    Niska / wysoka temperatura obudowy 0 ° C ~ 70 ° C
    Zasilanie napięciem (typowe) 3.3v
    Złącze Duplex LC / UPC
    Numer części Szybkość przesyłania danych Dystans Długość fali Moc wyjściowa Wrażliwość Uwaga
    HQ28-SR-M85-X1D 100 Gbps MM 100m
    (OM4)
    850 nm -8,4 ~ + 2,4 dBm -10,3 dBm QSFP28-100G-SR4
    HQ28-LR-L13-10D 100 Gbps SM 10 km 1310nm -4,3 ~ + 4,5 dBm -10,6 dBm QSFP28-100G-LR4
    H Q28-LR-L13-10C1 100 Gbps SM 10 km 1310nm -4,3 ~ + 4,5 dBm -10,6 dBm QSFP28 100G-LR4-Ethernet
    HQ28-ER-L13-40D 100 Gbps SM 40 km 1310nm -2,9 ~ + 4,5 dBm -16,9 dBm QSFP28 100G-ER4
    HQ28-CW-L13-xxx 100 Gbps SM 2 km 1310nm -6,5 ~ + 2,5 dBm -11,5 dBm QSFP28 100G-CWDM4

    Seria 25g ~ 100G

    HL-25G-SFP28-SR4 25Gbps 850nm SFP28 transceiver 100M
    QSFP-40G-SR4 QSFP-SR4, MMF, 850nm, 150M, MPO
    QSFP-40G-CSR4 QSFP +, MMF, 850nm, 300M (OM3) - MPO
    QSFP-40G-LR4 QSFP-LR4, SMF, 1270nm ~ 1330nm, 15KM LC
    QSFP-40G-PSM-IR4 QSFP + -IR4, SMF, 1310NM 2KM MPO
    40G QSFP + PSM 10KM QSFP + -LR4, SMF, 1310NM 10KM MPO
    100G QSFP28 SR4 100GBASE-SR4 QSFP28
    QSFP28 CWDM4 2KM 100G QSFP28 CWDM4 2KM 1271 ~ 1331
    QSFP28 CWDM4 500M 100G QSFP28 CWDM4 500 1271 ~ 1331
    QSFP28 PSM4 1310nm 2 km QSFP28 PSM4 1310nm 2 km MPO SMF
    25G SFP28 AOC 1M 25 Gbps 850 nm multimode SFP28 AOC 1 ~ 100M
    25G SFP28 DAC SFF-8402 25G SFP28 do SFP28 DAC 1m 3m 5m
    40G QSFP + AOC 1M QSFP-AOC Active 40Gbase 1 ~ 100meter
    40G QSFP + DAC 1M QSFP SFF8436 Kabel pasywny 1 ~ 5M
    DAC 100G QSFP28 DO QSFP28 1M 2M 3M 5M SFF-8665 100G QSFP28 Pasywny
    100G QSFP28-SR4 AOC 1M 100GBASE-SR4 QSFP28 AOC Fiber

    O firmie

    Hilink jest profesjonalistą w dziedzinie transceiverów optycznych, bezpośrednim podłączonym kablem i optycznym urządzeniem pasywnym R&D, firmą zajmującą się sprzedażą, w całości przeznaczoną na rozwój produktów, produkcję, dystrybucję i obsługę klienta.

    Zapewniamy wysokiej wydajności rozdzielczość dla problemów w optycznej komunikacji światłowodowej dla użytkowników na całym świecie. Zapewniamy aktywne transceivery optyczne, DAC dla centrum danych i produkty pasywne dla operatorów globalnych, dystrybutorów kanałów i producentów sprzętu:

    1. Aktywne transceivery optyczne: 100G QSFP28 CFP2 / 40G QSFP + / SFP + / XFP / CFP / SFP / SFP28 / CWDM / DWDM / itd.

    2. Kabel dołączany bezpośrednio do centrum danych: 40G QSFP + AOC / 40G i 10G aktywne lub pasywne kable miedziane itp.

    3. Pasywne urządzenia optyczne CWDM i DWDM, produkty Mux / Demux, Patchcord, Attenuator, MPO / MTP itp.

    Tymczasem masowa produkcja i zarządzanie naukowe doprowadziły do ​​obniżenia kosztów. Mamy więc konkurencyjną cenę. Staramy się jak najlepiej spełnić wymagania każdego klienta, zapewniając doskonały produkt i doskonałą obsługę.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Osiągnij 40 km transceivera optycznego 100G QSFP +, moduł optyczny 100Gbase-ER4 QSFP28 czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.