• Kompatybilny z CISCO 100Gb QSFP28 LR4 25KM Ethernet QSFP + Transceiver
    • Kompatybilny z CISCO 100Gb QSFP28 LR4 25KM Ethernet QSFP + Transceiver
    • Kompatybilny z CISCO 100Gb QSFP28 LR4 25KM Ethernet QSFP + Transceiver
    • Kompatybilny z CISCO 100Gb QSFP28 LR4 25KM Ethernet QSFP + Transceiver
    • Kompatybilny z CISCO 100Gb QSFP28 LR4 25KM Ethernet QSFP + Transceiver
  • Kompatybilny z CISCO 100Gb QSFP28 LR4 25KM Ethernet QSFP + Transceiver

    Kompatybilny z CISCO 100Gb QSFP28 LR4 25KM Ethernet QSFP + Transceiver

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: Hilink
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-QS100G-LR

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Torba statyczna, plastikowe mieszkanie, pudełko detaliczne, według wymagań
    Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union.Paypal
    Możliwość Supply: 100 / SZT / MIESIĄC
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Prędkość transmisji danych: 100 Gb / s Dystans: 25 km
    Długość fali: 1310 nm Złącze światłowodowe: LC
    Gwarancja: 3 lata Pakiet: QSFP28
    High Light:

    qsfp transceiver module

    ,

    qsfp optical module

    opis produktu

    Kompatybilny z CISCO 100Gb QSFP28 LR4 25KM Ethernet QSFP + Transceiver

    Centrum danych Ethernet 100 Gb Gbic SFP 1310nm 25 km Ulepszona wersja BASE-LR4 QSFP28 Moduł optyczny

     

    100GBASE-LR4 QSFP28 25 km

     

    Moduł transceivera QSFP28 jest przeznaczony do połączeń 103Gigabit Ethernet na 25 km światłowodów jednomodowych.Jest zgodny ze standardem IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4.Cyfrowe funkcje diagnostyczne są dostępne przez interfejs I2C, zgodnie z specyfikacją QSFP + MSA.

     

     

    Cechy:
    > Obsługuje 103 Gb / s
    > Pojedynczy zasilacz 3,3 V i rozpraszanie mocy <3,5 W.
    >Do 25 km ponad SMF
    >Zakres temperatur obudowy komercyjnej: od 0 ℃ do 70 ℃
    >Cztery kanały 25 Gb / s DML LAN-WDM po stronie nadajnika
    >Tablica PIN i TIA po stronie odbiornika
    >Interfejs elektryczny 4x25G
    >Gniazda Duplex LC
    >Interfejs I2C ze zintegrowanym cyfrowym monitorowaniem diagnostycznym
    >Zgodny z RoHS 6

    Aplikacje:
    100GBASE-LR4
    Infiniband QDR / DDR / SDR
    Połączenia 100G Datacom
    Kompatybilny z CISCO 100Gb QSFP28 LR4 25KM Ethernet QSFP + Transceiver 0

    1Kompatybilny z CISCO 100Gb QSFP28 LR4 25KM Ethernet QSFP + Transceiver 1

    Kompatybilny z CISCO 100Gb QSFP28 LR4 25KM Ethernet QSFP + Transceiver 2

     

     

    40G 100G QSFP + / QSFP28  
    QSFP-40G-SR4 QSFP +, 40GBASE-SR4, MMF, 850nm, 150M, MPO
    QSFP-40G-CSR4 QSFP +, 40GBASE-ESR4, MMF, 850nm, 300M (OM4) - MPO
    QSFP-40G-LR4 QSFP +, 40GBASE-LR4, SMF, 1270 ~ 1330,10KM LC
    QSFP-40G-PSM-LR4 QSFP +, 40GBASE-LR4, SMF, PSMLR 1310,10KM MPO
       
    QSFP-40G-LR4 20KM QSFP +, 40GBASE-LR4, SMF, 1270 ~ 1330,20KM LC
    QSFP-40G-ER4 25 ~ 30 km 30 km 1270 ~ 1330, LC 40G RX PIN TIA
    QSFP-40G-ER4 40KM 40 km 1270 ~ 1330, LC CWDM4 + APD
       
    100G QSFP28 SR4 100GBASE-SR4 QSFP28
    QSFP28 100G CWDM4 2KM QSFP28 CWDM4 2KM 1271 ~ 1331 LC
    QSFP28 100G CWDM4 10KM QSFP28 CWDM4 10KM 1271 ~ 1331 LC
    QSFP28 100G PSM4 2KM 100G QSFP28 PSM4 2KM MPO
       
    QSFP28 100G 1310 10KM 10 km LR4 QSFP28-LR4 LC LWDM4
    QSFP28 100G 1310 25KM 25 km LR4 LWDM QSFP28-LR4 LC
    QSFP28 100G 1310 30KM APD 30KM LR4 LWDM QSFP28-LR4 LC
    QSFP28 100G 1310 ER4 40 km ER4 1295 ~ 1304NM QSFP28

     

    Kompatybilny z CISCO 100Gb QSFP28 LR4 25KM Ethernet QSFP + Transceiver 3

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Kompatybilny z CISCO 100Gb QSFP28 LR4 25KM Ethernet QSFP + Transceiver czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.