• 16-kanałowy moduł DWDM Mux Demux, moduły 100 GHz 1 In 16 Out C montowane w stelażu
    • 16-kanałowy moduł DWDM Mux Demux, moduły 100 GHz 1 In 16 Out C montowane w stelażu
    • 16-kanałowy moduł DWDM Mux Demux, moduły 100 GHz 1 In 16 Out C montowane w stelażu
  • 16-kanałowy moduł DWDM Mux Demux, moduły 100 GHz 1 In 16 Out C montowane w stelażu

    16-kanałowy moduł DWDM Mux Demux, moduły 100 GHz 1 In 16 Out C montowane w stelażu

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: hilinksys
    Orzecznictwo: CE
    Model Number: HL-DWDW-Mux Demux-xxxx

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 1pcs
    Cena: Negotiable
    Packaging Details: Static bag, Plastic PVC Pack, Retail box
    Delivery Time: 1-4 working days
    Payment Terms: Western Union, T/T
    Supply Ability: 5000pcs/week
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Środkowa długość fali: Sieć ITU 100 GHz Kanały: 1-44
    Długość fali: Pasmo C (C17-C61) Włókna typu: SMF-28e
    Złącze: Opcjonalne Pakiet: ABS Box, LGX, 1U
    Temperatura pracy: -20 ~ 75 ℃ Gwarancja: 3 lata
    High Light:

    dwdm multiplexer

    ,

    dwdm module

    opis produktu

    16-kanałowy moduł DWDM Mux Demux, moduły 100 GHz 1 In 16 Out C montowane w stelażu

    16-kanałowy moduł DWDM Mux Demux, moduły 100 GHz 1 In 16 Out C montowane w stelażu

    Moduł DWUX (Dense Wavelength Division Multiplexer) Mux / Demux oferuje wysoką stabilną i niezawodną szerokość pasma w ekonomicznej i kompaktowej obudowie. DWDM Mux / Demux ITU Wavelength umożliwia konsolidację usług za pośrednictwem pojedynczego połączenia głosowego, danych lub Internetu.

    Funkcje:
    C Band
    2-44 kanałów DWDM Mux / Demux (CH17-CH61)
    Odstęp międzykanałowy: 0,8 nm (pasmo C siatki 100 GHz)
    Protokół przezroczysty (10 Mb / s do 100 Gb / s)
    Niska strata wtrąceniowa
    Doskonała izolacja kanału
    Nie zawierająca epoksydów ścieżka optyczna
    Zgodny ze standardem G.657A1
    Zakład produkcyjny ISO 9001
    Szeroka temperatura robocza: -20 ~ + 70 ℃


    Aplikacje:
    Dodaj / upuść kanał
    Sieć DWDM
    Routing długości fali
    Światłowodowy wzmacniacz
    System CATV
    Spełnienie:
    Telcordia GR-1209-CORE-2001
    Telcordia GR-1221-CORE-1999
    ITU-T G.694.1
    RoHS

    1xN Moduł DWDM / Demux

    Parametry
    Przestrzeń kanału (GHz) 100 200
    Numer kanału 1 * 4 1 * 8 1 * 16 1 * 4 1 * 8 1 * 16
    Środkowa długość fali (nm) Sieć ITU
    Dokładność centralnej długości fali (nm) ± 0,05 ± 0,1
    Channel Passband (@ -0,5 dB) (nm) 0,22 0,5
    Typ włókna SMF-28e z luźną tubą 900um lub klientem
    IL (dB) 1.4 2.2 2.6 1.7 2.5 3.5
    Passband Ripple (dB) 0,35 0,4 0,5 0,35 0,4 0,5
    Izolacja (dB) Przyległy kanał 25 28
    Nie sąsiadujący kanał 40
    PDL (dB) 0,2
    PMD (ps) 0.1
    RL (dB) 45
    Kierunkowość (dB) 50
    Maksymalna moc optyczna (mw) 300
    Temperatura pracy (° C) -20 ~ 70
    Temperatura przechowywania (° C) -40 ~ 85
    Pakiet BOX (mm) 100 * 80 * 10 lub 140 * 115 * 18
    Pakiet LGX 1U, 2U
    Pakiet 19 ”do montażu w szafie 1U

    Niektóre rozwiązania w następujący sposób:

    Optyczny transceiver 100% kompatybilności: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Brocade, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel itp.

    Wysyłka i płatność
    1. International Express: DHL, Fedex, UPS, EMS, UPS, TNT itp.
    2. Płatność: T / T, Western Union, Paypal i tak dalej.

    Gwarancja:

    >& Całkiem nowy.

    ›Dostępna jest opcja & OEM / ODM.
    ›I 100% poprzez test jakości i test starzenia.
    ›I 3 lata gwarancji (od daty wysyłki).

    Wsparcie techniczne:

    Wspieramy przewodnik techniczny, aby rozwiązać wadliwe działanie lub zastąpić komponenty i dostarczyć projekt powiązanej konfiguracji sieci.
    Serwis pogwarancyjny
    Mamy serwis po 24 godzinach, obiecujemy dostarczyć serwis techniczny lub przewodnik w każdej chwili.
    Nasi współpracownicy będą odpowiadać na wymagania klientów w ciągu 12 godzin po wystąpieniu sytuacji awaryjnej.

    Szczegóły pakowania: Static bag, Plastic PVC Pack, Retail box, Technical box lub dostosowane.

    Informacje o firmie:

    Shenzhen Haili Link Technology Co., Ltd., która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży produktów światłowodowych, została założona w 2007 roku.

    RoHS, ISO i CE certyfikowane, jesteśmy złotym dostawcą, który specjalizuje się w tej dziedzinie 10 lat z najwyższą jakością, konkurencyjną ceną i dobrym rozwiązaniem.

    Nasze główne kompetencje to światłowody CFP, QSFP28, QSFP SR4 i LR4, CWDM SFP / XFP / X2, DWDM SFP / XFP / X2, rozwiązania DWDM, CWDM, WDM, MPO, AAWG itp.

    Posiadamy niezależny Dział Badań i Rozwoju z 8 wykwalifikowanymi inżynierami, z niektórymi zaawansowanymi urządzeniami i urządzeniami, takimi jak przełączniki i routery Cisco, do dalszych szczegółowych testów i procedur.

    Mamy również powiązane produkty optyczne i dobre rozwiązania, aby spełnić wymagania klientów.

    Nowych i starych klientów serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki i biura w celu dalszej współpracy.
    Mam nadzieję zbudować z tobą relacje biznesowe.
    Linia produkcyjna fabryki.jpg

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany 16-kanałowy moduł DWDM Mux Demux, moduły 100 GHz 1 In 16 Out C montowane w stelażu czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.