• Moduł optyczny nadawczo-odbiorczy OEM / ODM 100G Base SR4 850nm
    • Moduł optyczny nadawczo-odbiorczy OEM / ODM 100G Base SR4 850nm
    • Moduł optyczny nadawczo-odbiorczy OEM / ODM 100G Base SR4 850nm
  • Moduł optyczny nadawczo-odbiorczy OEM / ODM 100G Base SR4 850nm

    Moduł optyczny nadawczo-odbiorczy OEM / ODM 100G Base SR4 850nm

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,RoHS,FCC
    Numer modelu: 100G QSFP28 SR4

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: USD100-250/PC
    Szczegóły pakowania: Torba statyczna, plastikowa płaska, karton detaliczny, według wymagań
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: Pobierz najnowszą cenę
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Nazwa produktu: 100G QSFP28 SR4 Dystans: 100M
    typu: LC Data: 100g
    Długość fali: 850nm Gwarancja: 3 lata
    logo: Można dostosować DDM: Tak
    High Light:

    fiber transceiver module

    ,

    optical fiber transceiver

    opis produktu

    Moduł optyczny nadawczo-odbiorczy OEM / ODM 100G Base SR4 850nm

    OEM / ODM High Speed ​​Fibre Network 100GBase-SR4 850nm 100m QSFP + moduł światłowodowy wyprodukowany w Chinach

    Szybka sieć światłowodowa 100GBase-SR4 850nm 100m

    100 Gbps QSFP +

    Opis

    Model QSFP28-SR4-100G Nazwa dostawcy Hilink
    Typ złącza QSFP28 Maksymalna szybkość transmisji danych 100 Gb / s
    Rodzaj kabla MMF Komponenty optyczne 4x VCSEL
    Berło MTP / MPO-12 Zakres temperatur handlowych 0 do 70 ° C (32 do 158 ° F)
    Kod zharmonizowany z HTS 8544700000 Dystans 100m

    100G Transceiver QSFP

    Numer części Opis produktu
    HL-QSFP-SR4 850nm, 40G, 150m, 0ºC ~ + 70ºC
    HL-QSFP-CSR4 850nm, 40G, 400m, 0ºC ~ + 70ºC
    HL-QSFP-IR4 1310nm, 40G, 2KM, 0ºC ~ + 70ºC
    HL-QSFP-LR4

    1310nm, 40G, 10 km, 0ºC ~ + 70ºC

    Aplikacje:

    Gigabit Ethernet
    Fibre Channel
    Aplikacja WDM

    Zdjęcia:

    Seria Transceiver B / D:

    GLC-BX-D20 SC 1,25G DFB Tx1490nm / Rx1310nm 20km LC / SC BIDI
    GLC-BX-U20 SC 1,25G FP Tx1310nm / Rx1490nm 20km LC / SC BIDI
    GLC-BX-U40 SC 1,25G DFB Tx1310nm / Rx1490nm 40km LC / SC BIDI
    GLC-BX-D40 SC 1,25G DFB Tx1490nm / Rx1310nm 40km LC / SC BIDI
    GLC-BX-U70 SC 1,25G DFB Tx1490nm / Rx1550nm 70km LC / SC BIDI
    GLC-BX-D70 SC 1,25G DFB Tx1550nm / Rx1490nm 70km LC / SC BIDI
    GLC-BX-U80 1,25G DFB Tx1490nm / Rx1550nm 80km LC / SC BIDI
    GLC-BX-D80 1,25G DFB Tx1550nm / Rx1490nm 80km LC / SC BIDI
    GLC-BX-U120 1,25G DFB Tx1490nm / Rx1550nm 120km LC / SC BIDI
    GLC-BX-D120 1,25G DFB Tx1550nm / Rx1490nm 120km LC / SC BIDI
    GLC-FE-100BX-U 100BASE-BXU SFP Tx1310nm / Rx1550nm LC / SC 10km
    GLC-FE-100BX-D 100BASE-BXD SFP Tx1510nm / Rx1310nm LC / SC 10km
    GLC-FE-100BX-U20 100BASE-BXU SFP Tx1310nm / Rx1550nm LC / SC 20km
    GLC-FE-100BX-D20 100BASE-BXD SFP Tx1510nm / Rx1310nm LC / SC 20km
    GLC-FE-100BX-U40 100BASE-BXU SFP Tx1310nm / Rx1550nm LC / SC 40 km
    GLC-FE-100BX-D40 100BASE-BXD SFP Tx1510nm / Rx1310nm LC / SC 40 km
    GLC-FE-100BX-U80 100BASE-BXU SFP Tx1310nm / Rx1550nm LC / SC 80km
    GLC-FE-100BX-D80 100BASE-BXD SFP Tx1510nm / Rx1310nm LC / SC 80km

    Nasze usługi:

    1. Skontaktuj się z naszą sprzedażą, aby uzyskać więcej informacji w celu potwierdzenia zamówienia.
    2. Krótki czas realizacji po potwierdzeniu.

    3. Dostarczamy towary przez międzynarodową Express.

    4. Szybka reakcja na opinie klientów i inne pytania.

    Przesyłka i płatność
    1. International Express: DHL, Fedex, UPS, EMS, UPS, TNT i inne
    2. Płatność: T / T, Western Union, Paypal i tak dalej.

    Gwarancja:

    >& Całkiem nowy.

    > & OEM / ODM jest dostępny.
    > I 100% poprzez test jakości i test starzenia.
    > I 3 lata gwarancji (od daty wysyłki).

    Wsparcie technika:

    Obsługujemy przewodnik techniczny, który rozwiązuje usterkę lub zastępuje komponenty, a także zapewnia projekt powiązanej konfiguracji sieci.
    Serwis pogwarancyjny
    Mamy serwis po 24 godzinach, obiecuje dostarczyć serwis techniczny lub przewodnik w dowolnym momencie.
    Nasi współpracownicy będą wymagać reakcji klientów w ciągu 12 godzin od zaistnienia sytuacji awaryjnej.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Moduł optyczny nadawczo-odbiorczy OEM / ODM 100G Base SR4 850nm czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.