• 0.8nm odstęp między kanałami DWDM Mux Demux HL-DWDM - MUX / DEMUX ABS Box 8CH 100 GHz
    • 0.8nm odstęp między kanałami DWDM Mux Demux HL-DWDM - MUX / DEMUX ABS Box 8CH 100 GHz
  • 0.8nm odstęp między kanałami DWDM Mux Demux HL-DWDM - MUX / DEMUX ABS Box 8CH 100 GHz

    0.8nm odstęp między kanałami DWDM Mux Demux HL-DWDM - MUX / DEMUX ABS Box 8CH 100 GHz

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: Hilink
    Orzecznictwo: CE, ROHS, TelcordiaGR-1221
    Numer modelu: HL-DWDM - MUX / DEMUX

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: Negotiable
    Zasady płatności: T/T, Western Union
    Możliwość Supply: 100 sztuk / tydzień
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Warunek: Nowy Kanał: 8ch
    logo: Można dostosować Długość fali środkowej (nm): Siatka ITU 100GHz
    Temperatura pracy: -40 ~ 85 ° C Klientizowany: Tak
    High Light:

    dwdm filter

    ,

    dwdm module

    opis produktu

    0.8nm odstęp między kanałami DWDM Mux Demux HL-DWDM - MUX / DEMUX ABS Box 8CH 100 GHz

    Moduł ABS 8CH 100GHz Moduł DWDM MUX / DEMUX


    Cechy:
    Pasmo C.
    2-44 kanały DWDM Mux / Demux (CH17-CH61)
    Odstępy między kanałami: 0,8 nm (siatka 100 GHz)
    Port komunikacyjny jest simpleksowy
    Protokół przezroczysty (10 Mb / s do 100 Gb / s)
    Mała utrata wtrącenia
    Doskonała izolacja kanału
    Ścieżka optyczna bez żywic epoksydowych
    Zgodny ze standardem G.657A1
    Zakład produkcyjny ISO 9001
    Szeroka temperatura pracy: -40 ~ + 85 ℃


    Aplikacje:
    Dodaj / usuń kanał
    Sieć DWDM
    Routing długości fali
    Wzmacniacz światłowodowy
    System CATV


    Spełnienie:
    Telcordia GR-1209-CORE-2001
    Telcordia GR-1221-CORE-1999
    ITU-T G.694.1
    RoHS


    Moduł 1xN DWDM Mux / Demux

    Parametry
    Przestrzeń kanału (GHz) 100 200
    Numer kanału 1 * 4 1 * 8 1 * 16 1 * 4 1 * 8 1 * 16
    Długość fali środkowej (nm) Siatka ITU
    Dokładność centrum długości fali (nm) ± 0,05 ± 0,1
    Przepustowość kanału (@ -0,5 dB) (nm) 0,22 0,5
    Rodzaj włókna SMF-28e z luźną tubą 900um lub określoną przez klienta
    IL (dB) 1 1.5 2.2 1.7 2.9 3.8
    Tętnienie pasma (dB) 0,35 0,4 0,5 0,35 0,4 0,5
    Izolacja (dB) Przylegający kanał 25 28
    Kanał nieprzylegający 40
    PDL (dB) 0.2
    PMD (ps) 0,1
    RL (dB) 45
    Kierunkowość (dB) 50
    Maksymalna moc optyczna (mw) 300
    Temperatura pracy (° C) -40 ~ 85
    Temperatura przechowywania (° C) -40 ~ 85
    Pakiet BOX (mm) 100 * 80 * 10 lub 140 * 115 * 18
    Pakiet LGX 1U, 2U
    Pakiet do montażu w stojaku 19 '' 1U


    Szczegóły zamówienia

    Dostępne 2 ~ 44 kanały.
    Port komunikacyjny: jednostronny lub dwustronny.
    Złącze światłowodowe: LC / SC lub inne

    .
    Opakowanie: Plastikowe pudełko ABS, metalowe pudełko kasety LGX, 19-calowy stojak do montażu w szafie.
    Rozwiązania DWDM i DWDM SFP / XFP.


    Min. Ilość zamówienia: 1 sztuk jest również w porządku dla próbki, aby zaspokoić twoje potrzeby.
    OEM / ODM jest akceptowalny, więc powiedz nam swoje wymagania.


    Przykład niektórych rozwiązań:



    Kompatybilny z SFP Marka: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Brocade, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel itp.


    Zdjęcie produktu:





    Wysyłka i płatność
    1. International Express: DHL, Fedex, UPS, EMS, UPS, TNT itp.
    2. Płatność: T / T, Western Union, Paypal i tak dalej.


    Gwarancja:
    >& Całkiem nowy.
    ›I OEM / ODM są dostępne.
    ›I 100% dzięki testowi jakości i testowi starzenia.
    ›I 3 lata gwarancji (od daty wysyłki).


    Wsparcie technika:

    Wspieramy przewodnik techniczny dotyczący rozwiązywania problemów lub zastępowania komponentów i zapewniamy projekt powiązanej konfiguracji sieci.
    Serwis pogwarancyjny
    Mamy serwis po 24 godzinach, obiecuje zapewnić obsługę techniczną lub przewodnik w dowolnym momencie.
    Nasi współpracownicy będą reagować na wymagania klientów w ciągu 12 godzin po nagłym wypadku.


    Szczegóły pakowania: torba statyczna, opakowanie plastikowe PCV, pudełko detaliczne, pudełko techniczne lub dostosowane.


    Informacje o firmie:

    Shenzhen Haili Link Technology Co., Ltd., która specjalizuje się w produkcji i marketingu produktów światłowodowych, została założona w 2007 roku.
    Zgodny z RoHS, ISO i CE, jesteśmy złotym dostawcą, który specjalizuje się w tej dziedzinie 10 lat dzięki najwyższej jakości, konkurencyjnej cenie i dobrym rozwiązaniom.
    Nasze główne kompetencje to światłowody CFP, QSFP28, QSFP SR4 i LR4, CWDM SFP / XFP / X2, DWDM SFP / XFP / X2, rozwiązania DWDM, CWDM, WDM, MPO, AAWG itp.
    Posiadamy niezależny Dział Badań i Rozwoju z 8 wykwalifikowanymi inżynierami, z niektórymi zaawansowanymi urządzeniami i urządzeniami, takimi jak przełączniki i routery Cisco, do dalszych szczegółowych testów i procedur.
    Mamy również powiązane produkty optyczne i dobre rozwiązania, aby spełnić wymagania klientów.

    Serdecznie zapraszamy nowych i starych klientów do odwiedzenia naszej fabryki i biura w celu dalszej współpracy.
    Mam nadzieję nawiązać z Tobą relacje biznesowe.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany 0.8nm odstęp między kanałami DWDM Mux Demux HL-DWDM - MUX / DEMUX ABS Box 8CH 100 GHz czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.