• Moduł CWDM SFP + Transceiver 1330nm Długość fali 30km z 3-letnią gwarancją
    • Moduł CWDM SFP + Transceiver 1330nm Długość fali 30km z 3-letnią gwarancją
  • Moduł CWDM SFP + Transceiver 1330nm Długość fali 30km z 3-letnią gwarancją

    Moduł CWDM SFP + Transceiver 1330nm Długość fali 30km z 3-letnią gwarancją

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-CWDM-SFP

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Torba statyczna, plastikowa płaska, karton detaliczny, według wymagań
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 2000 sztuk / miesiąc
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Prędkość transmisji danych: 10g Długość fali: 1330 nm
    Dystans: 30 km Złącze: LC
    Gwarancja: 3 lata
    High Light:

    sfp+ optical module

    ,

    10g sfp+ module

    opis produktu

    Moduł CWDM SFP + Transceiver 1330nm Długość fali 30km z 3-letnią gwarancją

    Chiny Moduł CWDM SFP + 1330nm 30 km Zupełnie nowy

    Opis produktu
     
    Funkcje:
    SFP podłączane podczas pracy
    Niechłodzony nadajnik DFB 1270nm ~ 1450nm, fotodetektor APD
    Odległość do 30 km
    Złącze Duplex LC
    Rozpraszanie mocy <1 W.
    Cyfrowe monitorowanie diagnostyczne
    Zgodny z SFF-8431 MSA, SFF-8432 MSA, SFF-8472 MSA
    Temperatura pracy: 0-70 Temp
     
    Aplikacje:
    Ethernet 10G
    10GBASE przy 10,3125 Gb / s
    Kanały światłowodowe 10G
    SONET OC-192 / SDH STM-64
    Inne łącza optyczne

     

     

     

    Seria CWDM

    CWDM SFP        
    CWDM SFP 1G / 2G (1270nm-1610nm) 40/80/120 km CWDM SFP 0 ~ 70
    CWDM SFP 4.25G (1270nm-1610nm) 40KM i 80KM CWDM SFP 0 ~ 70
    CWDM XFP (10G)
    CWDM XFP LR (1270-1330 nm) 10KM CWDM XFP 0 ~ 70
    CWDM XFP ER (1470–1610 nm) 40KM CWDM XFP 0 ~ 70
    CWDM XFP ZR (1470–1610 nm) 80KM CWDM XFP 0 ~ 70
    CWDM SFP + (10G)
    CWDM SFP 10G LR (1270-1330 nm) 10KM CWDM SFP + 0 ~ 70
    CWDM SFP ER (1470–1610 nm) 40KM CWDM SFP + 0 ~ 70
    CWDM SFP ZR (1470–1610 nm) 80KM CWDM SFP + 0 ~ 70
    CWDM XENPAK (10G)
    CWDM XENPAK ER 1470nm ~ 1610nm 40KM CWDM XENPAK 0 ~ 70
    CWDM XENPAK ZR 1470nm ~ 1610nm 80KM CWDM XENPAK 0 ~ 70
    CWDM X2 (10G)
    CWDM X2 -ERC 1470nm ~ 1610nm 40KM CWDM X2 0 ~ 70
    CWDM X2-ZRC 1470nm ~ 1610nm 80KM CWDM X2 0 ~ 70

     

     

    Prawdziwy pokaz zdjęć

     

    8.jpgModuł CWDM SFP + Transceiver 1330nm Długość fali 30km z 3-letnią gwarancją 1

     

     

    informacje o firmie

    -_10.png-_11.png

     

     

     

    Opakowanie i wysyłka

    International Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS i tak dalej.Trwa to 3-7 dni.

     

    package.jpg

     

    Nasze Usługi

     

    Zamówienie OEM / ODM jest dostępne

    możemy dostarczać produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami i zaprojektować etykietę produktów dla Twojej firmy.

    Gwarancja
    Obiecujemy, że wszystkie reklamowane transceivery optyczne są fabrycznie nowe i zawierają nowe komponenty i części oraz absolutnie nigdy nie używają starych i odnowionych materiałów.Wszystkie transceivery optyczne przeszły test funkcjonalny i test starzenia.Na wszystkie transceivery optyczne udzielamy 3 lata gwarancji od daty wysyłki.

     

     

    Co dostarczamy

     

    Dostarczamy szeroką gamę wysokiej jakości transceiverów optycznych oraz pasywnych modułów CWDM / DWDM Mux / Demux.Moduły optyczne są kompatybilne zCisco, Huawei, Extreme, HP, Finisar, Broadcom, Foundry, Alcatel, D-link, Enterasys, Netgear, Juniper, Nortel, Linksys, Allied, Zyxel, Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-lucent itp.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Moduł CWDM SFP + Transceiver 1330nm Długość fali 30km z 3-letnią gwarancją czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.