• 100GHZ SFP + transceiver optyczny Hilinksys EML 100Km 10G DWDM C21 kanał DOM
    • 100GHZ SFP + transceiver optyczny Hilinksys EML 100Km 10G DWDM C21 kanał DOM
    • 100GHZ SFP + transceiver optyczny Hilinksys EML 100Km 10G DWDM C21 kanał DOM
  • 100GHZ SFP + transceiver optyczny Hilinksys EML 100Km 10G DWDM C21 kanał DOM

    100GHZ SFP + transceiver optyczny Hilinksys EML 100Km 10G DWDM C21 kanał DOM

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-DW-SFP10G21-100

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Plastikowa obudowa, karton
    Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 500 sztuk / miesiąc
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Imię: 100 km 10G SFP + Prędkość przesyłu danych: 10g
    Dystans: 100 km Łącze światłowodowe: Dual LC
    DOM: tak Gwarancja: 3 lata
    Długość fali: 1560.606nm CH21 Źródło: EML APD
    High Light:

    sfp+ optical transceive

    ,

    10g sfp+ module

    opis produktu

    100GHZ SFP + transceiver optyczny Hilinksys EML 100Km 10G DWDM C21 kanał DOM

    Źródło EML APD 100Km 10G DWDM C21 Moduł nadawczo-odbiorczy SFP

    1. Funkcje

    Obsługuje 9,95 do 11.3Szybkość transmisji Gb / s

     Możliwość podłączenia podczas pracy

     Duplex LC złącze

     Sieć ITU 100 GHz, pasmo C.

     DWDM EML nadajnik, APD fotodetektor

     SŁącza MF do 100km

     2-przewodowy interfejs do specyfikacji zarządzania zgodny z interfejsem cyfrowego monitorowania diagnostycznego SFF 8472

     Zasilanie: + 3,3 V.

     P.zużycie energii<1,5 W.

     Zakres temperatur: 0 ~ 70 ° C

     Zgodny z RoHS

     

    2. Aplikacje:

     

     10GBASE Ethernet

     Sonet OC-192 / SDH

     Kanał światłowodowy 10G

     Sieci DWDM

     

     

     

     Nazwa produktu
    10G 100KM DWDM SFP +
    Nr produktu
    DWDM-SFP + -100ZR-XX
    Stawka daty
    10G
    Długość fali (nm)
    XX = IT UG rid 17 ~ 61
    Źródło
    EML + APD
    Zakres temperatury
    Com: -5 ℃ ~ + 70 ℃, IND -40℃ ~ + 85 ℃
    Złącze
    Podwójne LC
    Moc TX (dBm)
    0 ~ 3
    RX Sens (dBm)
    -26
    DOM
    wsparcie
    Dosięgnąć
    100 km
    FAQ

    P: Jakie warunki płatności akceptujesz?

    ZA:T/ T, L / C w zasięgu wzroku, Western Unionsą do przyjęcia.Inne warunki płatności podlegają negocjacji.

     

    P: jaki jest czas realizacji?

    ZA: W przypadku standardowych produktów przechowujemy wystarczającą ilość zapasów, wysyłamy cqn w ciągu 1-3 dni po potwierdzeniu PO.W przypadku dużych ilości i produktów specjalnych prosimy o sprawdzenie czasu realizacji u naszego przedstawiciela handlowego.

     

    P: Jakie są sposoby wysyłki, które możesz zaoferować?

    ZA:W przypadku małej ilości wysyłamy ekspresowo DHL, FedEX, TNT, UPS, EMS itp. Przy dużych ilościach możemy skorzystać z transportu sterowcowego lub innego wskazanego przez klienta sposobu.

     

    P: Z jakimi urządzeniami euipment mogą być kompatybilne Twoje produkty?

    ZA:OTwoje produkty mogą być kompatybilne z wszystkie marki rynkowe.

     

    P: Jak złożyć zamówienie?

    ZA:1>Potwierdź szczegóły zamówienia u naszych przedstawicieli handlowych.
    2>Potwierdzono fakturę Proformazamówienie zostanie złożone po otrzymaniu płatności.
    3>Potwierdź szczegóły wysyłki i wyślij towary, numer śledzenia zostanie wysłany do Ciebie niezwłocznie po odebraniu przesyłki.
    4>Pomożemy Śledź swoje towary dopóki nie otrzymasz ich bezpiecznie.

     

     

    100GHZ SFP + transceiver optyczny Hilinksys EML 100Km 10G DWDM C21 kanał DOM 0

    100GHZ SFP + transceiver optyczny Hilinksys EML 100Km 10G DWDM C21 kanał DOM 1

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany 100GHZ SFP + transceiver optyczny Hilinksys EML 100Km 10G DWDM C21 kanał DOM czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.