• 40G ER4 QSFP + Transceiver 1310nm 30 km Odległość SMF LC DOM Moduł 3 lata gwarancji
    • 40G ER4 QSFP + Transceiver 1310nm 30 km Odległość SMF LC DOM Moduł 3 lata gwarancji
    • 40G ER4 QSFP + Transceiver 1310nm 30 km Odległość SMF LC DOM Moduł 3 lata gwarancji
  • 40G ER4 QSFP + Transceiver 1310nm 30 km Odległość SMF LC DOM Moduł 3 lata gwarancji

    40G ER4 QSFP + Transceiver 1310nm 30 km Odległość SMF LC DOM Moduł 3 lata gwarancji

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: Hilink
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-QSFP-40G

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Torba statyczna, plastikowe mieszkanie, pudełko detaliczne, według wymagań
    Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union.Paypal
    Możliwość Supply: 100 / SZT / MIESIĄC
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Prędkość transmisji danych: 40g Dystans: 30 km
    Długość fali: 1270-1330 Złącze światłowodowe: LC
    Gwarancja: 3 lata Źródło: DFB APD
    High Light:

    qsfp transceiver module

    ,

    qsfp optical module

    opis produktu

    40G ER4 QSFP + Transceiver 1310nm 30 km Odległość SMF LC DOM Moduł 3 lata gwarancji

    40G ER4 QSFP + 1310nm 30 km Moduł nadawczo-odbiorczy SMF LC DOM Kompatybilny z większością przełączników

     

     

    Hilink 40G QSFP ER4 to transceiver optyczny 4x10G podłączany podczas pracy.

    funkcje :

    • 4 tory CWDM Projekt MUX / DEMUX
    • Do 11,2 Gb / s na przepustowość kanału
    • Łączna przepustowość> 40 Gb / s
    • Złącze Duplex LC
    • Zgodny ze standardem 40G Ethernet IEEE802.3ba i 40GBASE-ER4
    • Zgodny z QSFP MSA
    • Transmisja do 30 km
    • Zgodny z szybkościami transmisji danych QDR / DDR Infiniband
    • Działa pojedynczy zasilacz + 3,3 V.
    • Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne
    • Zakres temperatur od 0 ° C do 70 ° C
    • Zgodny z RoHS

     

     

    Aplikacje :

    • Rack to rack
    • Centra danych Przełączniki i routery
    • Sieci metra
    • Przełączniki i routery
    • Łącza Ethernet 40G BASE-ER4

     

     

    Opis:

    HLQSFP40 to moduł nadawczo-odbiorczy przeznaczony do zastosowań w komunikacji optycznej na odległość 30 km.Konstrukcja jest zgodna z 40GBASE-ER4 standardu IEEE P802.3ba.Moduł konwertuje 4 kanały wejściowe (ch) danych elektrycznych 10 Gb / s na 4 sygnały optyczne CWDM i multipleksuje je do jednego kanału dla transmisji optycznej 40 Gb / s.Odwrotnie, po stronie odbiornika, moduł optycznie de-multipleksuje wejście 40 Gb / s na sygnały 4 kanałów CWDM i przekształca je na 4-kanałowe wyjściowe dane elektryczne.

    Centralne długości fal 4 kanałów CWDM to 1271, 1291, 1311 i 1331 nm, jako elementy składowe siatki długości fal CWDM zdefiniowanej w ITU-T G694.2.Zawiera podwójne złącze LC dla interfejsu optycznego i 38-pinowe złącze dla interfejsu elektrycznego.Aby zminimalizować dyspersję optyczną w systemie długodystansowym, w tym module należy zastosować światłowód jednomodowy (SMF).

    Produkt został zaprojektowany z uwzględnieniem kształtu, złącza optycznego / elektrycznego i cyfrowego interfejsu diagnostycznego zgodnie z umową QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Został zaprojektowany, aby sprostać najtrudniejszym zewnętrznym warunkom pracy, w tym temperaturze, wilgotności i zakłóceniom EMI.

    Moduł działa z pojedynczym zasilaczem + 3,3 V, a globalne sygnały sterujące LVCMOS / LVTTL, takie jak Obecność modułu, Reset, Przerwanie i Tryb niskiego poboru mocy, są dostępne z modułami.Dostępny jest dwuprzewodowy interfejs szeregowy do wysyłania i odbierania bardziej złożonych sygnałów sterujących oraz do uzyskiwania cyfrowych informacji diagnostycznych.Poszczególne kanały można adresować, a nieużywane kanały można zamknąć, aby uzyskać maksymalną elastyczność projektowania.

    HLQSFP40 został zaprojektowany z uwzględnieniem kształtu, połączenia optycznego / elektrycznego i cyfrowego interfejsu diagnostycznego zgodnie z umową QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Został zaprojektowany, aby sprostać najtrudniejszym zewnętrznym warunkom pracy, w tym temperaturze, wilgotności i zakłóceniom EMI.Moduł oferuje bardzo wysoką funkcjonalność i integrację funkcji, dostępną poprzez dwuprzewodowy interfejs szeregowy.

     

     

     

    40G ER4 QSFP + Transceiver 1310nm 30 km Odległość SMF LC DOM Moduł 3 lata gwarancji 0

    Nasze usługi:

    1. Skontaktuj się z działem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji w celu potwierdzenia zamówienia.
    2. Krótki czas realizacji po potwierdzeniu.

    3. Dostarczamy towar międzynarodowym ekspresem.

    4. Szybka reakcja na opinie klientów i inne pytania.

     

    Wysyłka i płatność
    1. International Express: DHL, Fedex, UPS, EMS, UPS, TNT itp.
    2. Płatność: T / T, Western Union, Paypal i tak dalej.

     

    Gwarancja:

    >& Całkiem nowy.

    ›& OEM / ODM jest dostępny.
    ›& 100% poprzez test jakości i test starzenia.
    ›& 3 lata gwarancji (od daty wysyłki).

     

    Wsparcie techniczne:

    Wspieramy przewodnik techniczny w celu rozwiązania awarii lub zamienników komponentów oraz zapewniamy projekt powiązanej konfiguracji sieci.
    Serwis pogwarancyjny
    Mamy serwis przez 24 godziny, obiecuje dostarczyć obsługę techniczną lub przewodnik w dowolnym momencie.
    Nasi współpracownicy odpowiedzą na żądanie klientów w ciągu 12 godzin po wystąpieniu sytuacji awaryjnej.


    Szczegóły pakowania: torba statyczna, opakowanie z tworzywa sztucznego z PVC, opakowanie detaliczne, pudełko techniczne lub niestandardowe.

    40G ER4 QSFP + Transceiver 1310nm 30 km Odległość SMF LC DOM Moduł 3 lata gwarancji 1

    Produkty powiązane
    HL-SFP10GC23-100 10GBASE-ZR SFP + DWDM, 100km 100GHz LC DDM SMF Duplex CH23
    HL-SFP10GC24-100 10GBASE-ZR SFP + DWDM, 100 km 100 GHz LC DDM SMF Duplex CH24
    HL-XFP10G-SR 10GBASE-SR XFP, 850nm 300m MMF LC DDM Duplex
    HL-XFP10G-BXU-20 10GBASE-BXU XFP BiDi, Tx1270 / Rx1330nm 20 km LC DDM
    HL-XFP10G-BXD-20 10GBASE-BXD XFP BiDi, Tx1330 / Rx1270nm 20 km LC DDM
    HL-XFP10G-BXU-80 10GBASE-BXU XFP BiDi, Tx1270 / Rx1330nm 80 km LC DDM
    HL-XFP10G-BXD-80 10GBASE-BXD XFP BiDi, Tx1330 / Rx1270nm 80 km LC DDM
    HL-QSFP40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP +, 850nm 150m MMF MTP / MPO DDM
    HL-QSFP40G-LR4 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310 nm, 10 km SMF LC DDM Duplex
    HL-QSFP40G-LR42 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310 nm, 20 km SMF LC DDM Duplex
    HL-QSFP40G-ER4 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310nm 40 km SMF LC DDM Duplex
    HL-QSFP100G-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850nm 100m MMF MTP / MPO DDM
    HL-QSFP100G-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm 10KM SMF LC DDM Duplex
    HL-QSFP100G-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm LWDM 25KM SMF LC DDM Duplex
    HL-QSFP100G-ER4L 100GBASE-ER4L-S QSFP28, 1310 nm 40 km SMF LC DDM Duplex

     

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany 40G ER4 QSFP + Transceiver 1310nm 30 km Odległość SMF LC DOM Moduł 3 lata gwarancji czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.