• 1270-1610 nm 1x2CH SMF CWDM Moduł Mux Demux
    • 1270-1610 nm 1x2CH SMF CWDM Moduł Mux Demux
    • 1270-1610 nm 1x2CH SMF CWDM Moduł Mux Demux
  • 1270-1610 nm 1x2CH SMF CWDM Moduł Mux Demux

    1270-1610 nm 1x2CH SMF CWDM Moduł Mux Demux

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: Hilink
    Orzecznictwo: CE, Rohs, FCC
    Numer modelu: OADM

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: 20 centymetrów * 17 centymetrów * 3 centymetry
    Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 100 / szt / tydzień
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Nazwa produktu: CWDM Add / Drop OADM Kanał: 2,4,8,16,18ch dostosowane
    Złącze: SC FC LC APC UPC PC Długość fali operacyjnej: 1270-1610 nm dostosowane
    Gwarancja: 3 lata
    High Light:

    1260nm optical mux demux

    ,

    oadm fiber optic mux

    opis produktu

    1270-1610 nm 1x2CH SMF CWDM Moduł Mux Demux

    Konfigurowalny CWDM 1270-1610nm OADM Add / Drop Multiplexer SMF 1x2CH LGX BOX With Adapters LC / UPC

    CWDM Add / Drop

     

    100GHz CWDM Mux/Demux Module over a single or duplex single mode fiber is quite common to extend your overall bandwidth. Moduł CWDM Mux / Demux 100GHz na światłowodzie jednomodowym lub dupleksowym jest dość powszechny w celu zwiększenia ogólnej przepustowości. It offer high stability and reliability, and has small package size. Oferuje wysoką stabilność i niezawodność oraz ma niewielkie rozmiary opakowania. Its operating wavelength is from 1270nm to 1610nm(1261nm-1611nm) which totally offer 18 channels with 20nm channel spacing. Jego robocza długość fali wynosi od 1270 nm do 1610 nm (1261 nm - 1611 nm), które całkowicie oferują 18 kanałów z odstępem między kanałami 20 nm.

    cechy

    Niska strata wtrąceniowa

    Wysoka izolacja

    Low PDL

    Kompaktowa konstrukcja

    Dobra jednorodność kanałów

    Szeroka długość fali roboczej

    Od 1260 nm do 1620 nm

    Szeroka temperatura pracy

    Od -40 ° C do 85 ° C

    Wysoka niezawodność i stabilność

     

    Aplikacje

    System CWDM

    Sieci PON

    Linki CATV

    Telekomunikacja

     

    Opis

    Dostępne 2 ~ 18 kanałów.

    Długość fali: 1270 nm - 1610 nm
    Port komunikacyjny: jednostronny lub dwustronny.
    Złącze światłowodowe: LC / SC lub inne.
    Opakowanie: Plastikowe pudełko ABS, metalowe pudełko kasety LGX, 19-calowy stojak do montażu w szafie.
    Rozwiązania CWDM i CWDM SFP.

    Min. Ilość zamówienia: 1 sztuk jest również w porządku dla próbki, aby zaspokoić twoje potrzeby.

    OEM / ODM jest akceptowalny, więc powiedz nam swoje wymagania.

     

    1270-1610 nm 1x2CH SMF CWDM Moduł Mux Demux 0

     

    Informacje dotyczące zamawiania

    Konfiguracja Liczba kanałów 1. kanał Rodzaj włókna Długość włókna Złącze wejścia / wyjścia

    M = Mux D = Demux

    O = OADM

    04 = 4 kanały

     

    08 = 8 kanałów

    16 = 16 kanałów

    18 = 18 kanałów
    N = N kanał

    ……

    27 = 1270 nm
    47 = 1470 nm
    49 = 1490 nm

    ……
    61 = 1610 nm
    SS = specjalne

    1 = Gołe włókno
    2 = 900um
    Luźna rurka
    Kabel 3 = 2 mm
    Kabel 4 = 3 mm
    1 = 1m
    2 = 2m
    S = Określ
    0 = brak
    1 = FC / APC
    2 = FC / PC
    3 = SC / APC
    4 = SC / PC
    5 = LC

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany 1270-1610 nm 1x2CH SMF CWDM Moduł Mux Demux czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.