• XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy
    • XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy
  • XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

    XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-XFP10G-BIDI-L80

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Torba statyczna, plastikowe płaskie, pudełko detaliczne, według wymagań
    Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Prędkość transmisji danych: 10g Długość fali: 1490 1550 nm
    Złącze światłowodowe: LC Gwarancja: 3 lata
    Logo: Można dostosować Dystans: 80 km
    High Light:

    1550nm Fiber Optic Sfp Module

    ,

    XFP BIDI Transceiver Module

    opis produktu

    XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

    Moduł 10G XFP BIDI 1490 1550nm ZR 80 km Można dostosować

     

     


     

    Hilink HLXUrządzenia nadawczo-odbiorcze serii Bxx1XL-CD80 są zaprojektowane dla 10G Ethernet 10G i mogą obsługiwać prędkości danych od 9,953 Gb / s do 11.3Gb / s Diagnostyka cyfrowa jest dostępna poprzez interfejs I2C jak określono w XFP MSA. Konstrukcje transceivera są zoptymalizowane pod kątem wysokiej wydajności i opłacalności dostarczamy klientom najlepsze rozwiązania dla aplikacji teleinformatycznych.

     

     

    cechy
    * Obsługuje szybkości transmisji od 9,95 do 11,3 Gb / s
    * Złącze Simplex LC
    * Obsługiwany podczas pracy XFP
    * Chłodzony nadajnik EML 1490nm, odbiornik APD 1550nm
    * Chłodzony nadajnik EML 1550nm, odbiornik 1490nm APD
    * Dotyczy 80 km połączenia SMF
    * Niski pobór mocy, <3,5 W.
    * Interfejs cyfrowego monitora diagnostycznego
    * Interfejs optyczny zgodny z IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR
    * Interfejs elektryczny zgodny z SFF-8431
    * Temperatura obudowy: Wersja komercyjna: od 0 do 70 ° C

     

     

     

    Aplikacje

    Ethernet 10GBASE-BX 10.3125Gb / s
    Ethernet 10GBASE-BX 9,953 Gb / s
    SONET OC-192 i SDH STM I-64.1
    Inne łącze optyczne

     

     

    Prawdziwe zdjęcia

    XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 0

    XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 1

     

     

     

    Nadajniki-odbiorniki BiDi (WDM)

    155 M / 622 M BiDi SFP LC / SC 155M BiDi SFP LC / SC 3 km / 20 km / 40 km / 80 km / 120 km z opcjonalnym DDM
    4/2 / 1G BIDI SFP LC / SC 4/2 / 1G BiDi SFP LC / SC 3 km / 20 km / 40 km / 80 km / 120 km z opcjonalnym DDM
    10G SFP BiDi SFP + BiDi 1270 20 km SFP + BiDi 20 km Tx1270nm / Rx1330nm LC
    SFP + BiDi 1330 20 km SFP + BiDi 20 km Tx1330nm / Rx1270nm LC
    SFP + BiDi 1270 40 km SFP + BiDi 40 km Tx1270nm / Rx1330nm LC
    SFP + BiDi 1330 40 km SFP + BiDi 20 km Tx1330nm / Rx1270nm LC
    10G XFP BiDi XFP BiDi 1270 20 km XFP BiDi 20 km Tx1270nm / Rx1330nm LC
    XFP BiDi 1330 20 km XFP BiDi 20 km Tx1330nm / Rx1270nm LC
    XFP BiDi 1270 40 km XFP BiDi 40 km Tx1270nm / Rx1330nm LC
    XFP BiDi 1330 40 km XFP BiDi 40 km Tx1330nm / Rx1270nm LC

     

     

     

     

    Wymiary opakowania

     

    XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 2

     

     

     

     

     

    Informacje o firmie:
     
    XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 3

     

     

     

    Nasze Usługi:

     

    Gwarancja
    Obiecujemy, że wszystkie reklamowane transceivery optyczne są fabrycznie nowe i zawierają nowe komponenty i części oraz absolutnie nigdy nie używają starych i odnowionych materiałów.Na wszystkie transceivery optyczne udzielamy 3 lata gwarancji od daty wysyłki.Wszystkie transceivery optyczne przeszły test funkcjonalny i test starzenia.

     

    Zamówienie OEM / ODM jest dostępne
    możemy dostarczyć produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami i zaprojektować etykietę produktów dla Twojej firmy.
     
     

     
    Produkty powiązane:
    XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 4
     
     
     
    Wysyłka :
    International Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS i tak dalej.Trwa to 3-7 dni.

     

     

     

    Co dostarczamy
     
    Dostarczamy szeroką gamę wysokiej jakości transceiverów optycznych oraz pasywnych modułów CWDM / DWDM Mux / Demux.Moduły optyczne są kompatybilne z Cisco, Huawei, Extreme, HP, Finisar, Broadcom, Foundry, Alcatel, D-link, Enterasys, Netgear, Juniper, Nortel, Linksys, Allied, Zyxel, Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-lucent itp

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.