• CSR4 MMF 850nm 400M Złącze MPO 40G QSFP + Moduł
    • CSR4 MMF 850nm 400M Złącze MPO 40G QSFP + Moduł
  • CSR4 MMF 850nm 400M Złącze MPO 40G QSFP + Moduł

    CSR4 MMF 850nm 400M Złącze MPO 40G QSFP + Moduł

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-QSFP + CSR4

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Torba statyczna, plastikowe płaskie, pudełko detaliczne, według wymagań
    Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Prędkość transmisji danych: 40g Długość fali: 850nm
    Złącze światłowodowe: LC Gwarancja: 3 lata
    Logo: Można dostosować Dystans: 400m
    High Light:

    40GBASE Fiber Optic Transceiver

    ,

    850nm Sfp Transceiver Module

    opis produktu

    CSR4 MMF 850nm 400M Złącze MPO 40G QSFP + Moduł

    Złącze 40G QSFP + modułu MPO 40GBASE CSR4 MMF 850nm 400M OM4

     

     

     


     

    cechy :

    • 4 niezależne kanały w trybie pełnego dupleksu
    • Szybkość przesyłania danych do 11,2 Gb / s na kanał
    • Złącze optyczne MTP / MPO
    • Zgodny z QSFP MSA
    • Cyfrowe możliwości diagnostyczne
    • Zdolne do transmisji ponad 400 m na wielomodowym włóknie wstążkowym OM4
    • Pojedyncze zasilanie + 3,3 V.
    • Temperatura obudowy: 0 ~ 70 ° C
    • Maksymalna moc robocza 1,5 W.
    • Zgodny z RoHS-6
    • Zgodny z IEEE802.3ba
    • Zgodny z QSFP + MSA: SFF-8436

     

     

    Aplikacje :

    • 40G Ethernet
    • Infiniband 4X SDR DDR QDR
    • Połączenia telekomunikacyjne 40G

     

     

     

    Prawdziwe zdjęcia:

     

     

    CSR4 MMF 850nm 400M Złącze MPO 40G QSFP + Moduł 0

     

     

     

    Seria QSFP:

    Informacje dotyczące zamawiania
    Numer części Opis produktu
    HiLink-QSFP-40G-SR4 QSFP +, 40 Gb / s, 40GBASE-SR4, MMF, 850nm, 100 MB
    HiLink-QSFP-40G-CSR4 QSFP +, 40 Gb / s, 40GBASE-SR4, MMF, 850nm, 300M / 400M
    HiLink-QSFP-40G-LR4 QSFP +, 40 Gb / s, 40GBASE-LR4, SMF, 1310nm, 10 km
    HiLink-QSFP-100G-SR4 QSFP +, 100 Gb / s, 100GBASE-SR4, MMF, 850nm, 100 MB
    HiLink-QSFP-100G-LR4 QSFP +, 100 Gb / s, 100GBASE-LR4, SMF, 1310nm, 10 km

     

     

     

     

    Wymiary mechaniczne

     

    CSR4 MMF 850nm 400M Złącze MPO 40G QSFP + Moduł 1

     

     

     

     

     

    Informacje o firmie:
     
    CSR4 MMF 850nm 400M Złącze MPO 40G QSFP + Moduł 2

     

     

     

    Nasze Usługi:

     

    Gwarancja
    Obiecujemy, że wszystkie reklamowane transceivery optyczne są fabrycznie nowe i zawierają nowe komponenty i części oraz absolutnie nigdy nie używają starych i odnowionych materiałów.Na wszystkie transceivery optyczne udzielamy 3 lata gwarancji od daty wysyłki.Wszystkie transceivery optyczne przeszły test funkcjonalny i test starzenia.

     

    Zamówienie OEM / ODM jest dostępne
    możemy dostarczyć produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami i zaprojektować etykietę produktów dla Twojej firmy.
     
     

     
    Produkty powiązane:
    CSR4 MMF 850nm 400M Złącze MPO 40G QSFP + Moduł 3
     
     
     
    Wysyłka :
    International Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS i tak dalej.Trwa to 3-7 dni.

     

     

     

    Co dostarczamy
     
    Dostarczamy szeroką gamę wysokiej jakości transceiverów optycznych oraz pasywnych modułów CWDM / DWDM Mux / Demux.Moduły optyczne są kompatybilne z Cisco, Huawei, Extreme, HP, Finisar, Broadcom, Foundry, Alcatel, D-link, Enterasys, Netgear, Juniper, Nortel, Linksys, Allied, Zyxel, Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-lucent itp

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany CSR4 MMF 850nm 400M Złącze MPO 40G QSFP + Moduł czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.