• Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM
    • Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM
    • Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM
    • Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM
    • Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM
    • Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM
    • Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM
  • Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM

    Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE / ROHS / FCC
    Numer modelu: 1,25G-BIDI-60

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Opakowanie blistrowe 10szt / taca
    Zasady płatności: T / T, Western Union
    Możliwość Supply: 500 / tydzień
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Prędkość transmisji danych: 1,25G Dystans: 60 km
    Złącze: SC Gwarancja: 3 lata
    break: Hilink / dostosowane Wavelrngth: 1310/1550 nm
    High Light:

    1550nm SFP WDM

    ,

    1.25Gb SFP WDM

    ,

    MINI-GBIC DOM Transceiver

    opis produktu

    Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM

    Hilink 1000base BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM 1310 / 1550nm Złącze SC MINI-GBIC DOM Transceiver

    .

    1,25 G 60 km BIDI SFP SC

     

    Transceivery typu Small Form Factor Pluggable (SFP) są zgodne z umową MSA (Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement).Są jednocześnie zgodne z Gigabit Ethernet, jak określono w IEEE STD 802.3 i 1x Fibre Channel zgodnie z FC-PI-2 Rev. 10.0, są zgodne z RoHS i nie zawierają ołowiu.

     

    • Zgodny z interfejsem optycznym pojedynczego gniazda SC
    • Ślad SFP z możliwością podłączenia podczas pracy
    • Nadajnik laserowy 1550nm DFB
    • Zgodny z RoHS i bezołowiowy
    • Do 60 km na 9 / 125um SMF
    • Metalowa obudowa dla niższego EMI
    • Pojedynczy zasilacz 3,3 V.
    • Niskie straty mocy <700mW
    • Komercyjny zakres temperatur pracy: od 0 ° C do 70 ° C

     

    Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM 0Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM 1Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM 2Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM 3

     

    Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM 4

    Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM 5

    Firma Shenzhen Hilink (HAILI) Technology Co., Ltd. założona w 2007 roku specjalizuje się w produktach światłowodowych i rozwiązaniach sieciowych.Naszymi głównymi produktami są moduły nadawczo-odbiorcze QSFP, QSFP28, CWDM / DWDM SFP / XFP.Nasze rozwiązania sieciowe obejmują FWDM, DWDM CWDM OLP, MPO AAWG itp. Aby zapewnić naszym klientom lepszą obsługę, dostarczamy również inne rodzaje powiązanych produktów światłowodowych.Nasze produkty i rozwiązania są szeroko stosowane w chmurach obliczeniowych, centrach danych, dostępie do sieci i tak dalej.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Złącze SC 1310 / 1550nm BIDI 1,25Gb SFP WDM 60KM czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.