• 20 km moduł nadawczo-odbiorczy GPON OLT SFP Tx1490nm Rx1310nm
    • 20 km moduł nadawczo-odbiorczy GPON OLT SFP Tx1490nm Rx1310nm
    • 20 km moduł nadawczo-odbiorczy GPON OLT SFP Tx1490nm Rx1310nm
    • 20 km moduł nadawczo-odbiorczy GPON OLT SFP Tx1490nm Rx1310nm
  • 20 km moduł nadawczo-odbiorczy GPON OLT SFP Tx1490nm Rx1310nm

    20 km moduł nadawczo-odbiorczy GPON OLT SFP Tx1490nm Rx1310nm

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE, RoHS
    Numer modelu: HL-GPON-OLT-C ++

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Pudełko kartonowe, opakowanie detaliczne lub wymagane
    Czas dostawy: 1-4 dni
    Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, Paypal
    Możliwość Supply: 3000 sztuk na tydzień
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Prędkość przesyłu danych: 2,5 G / 1,25 G. Maksymalna odległość: 20 km
    Długość fali: TX1490nm / RX1310nm Berło: SC
    Gwarancja: 3 lata Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS
    Klasa: C ++ Podanie: GPON OLT
    High Light:

    GPON OLT SFP Transceiver Module

    ,

    20km SFP Transceiver Module

    ,

    Rx1310nm SC Fiber Transceiver Module

    opis produktu

    20 km moduł nadawczo-odbiorczy GPON OLT SFP Tx1490nm Rx1310nm

    2.5G / 1.25G Tx1490nm / Rx1310nm GPON OLT SFP C ++

    Transceiver Hilink GPON OLT SFP to wysokowydajny moduł dla pojedynczego włókna wykorzystujący nadajnik w trybie ciągłym 1490nm i odbiornik w trybie impulsowym 1310nm.Jest to terminal linii optycznej (OLT) dla ITU-T G984.2.Transceiver optyczny jest zgodny z umową MSA (Small Form-Factor Pluggable (SFP) Multi-Source Agreement).

    Sekcja nadajnika wykorzystuje 1490nm DFB LD z funkcją automatycznej regulacji mocy (APC) i obwodem kompensacji temperatury, aby zapewnić stabilny współczynnik ekstynkcji w całym zakresie temperatur roboczych.i jest zgodny ze standardami ClassⅠlaser IEC825 i CDRH. Odbiornik posiada hermetycznie upakowany przedwzmacniacz APD-TIA (wzmacniacz transimpedancyjny) w trybie burst oraz wzmacniacz ograniczający w trybie burst z wyjściami różnicowymi kompatybilnymi z LVPECL.

     

    Funkcje:

    Obsługa aplikacji ITU-T G.984.2 GPON OLT C ++
    Pojedyncze światłowodowe dwukierunkowe łącza danych z symetrycznym Tx 2,488 Gb / s i Rx 1,244 Gb / s
    Przetwornik 1490nm w trybie ciągłym z DFB LD
    Odbiornik 1310nm w trybie Burst z APD-TIA
    2-przewodowy interfejs do zintegrowanego cyfrowego monitorowania diagnostycznego
    RESET odbiornika, wykrywanie sygnału, wskazanie funkcji RSSI (RESET, RX_SD, RSSI)
    Pakiet SFP z interfejsem optycznym gniazda SC / UPC
    Pojedyncze zasilanie + 3,3 V.
    Temperatura obudowy operacyjnej 0 ~ 70 ° C dla zastosowań komercyjnych
    Zgodność z RoHS6
    Aplikacje:
    System PON
     
    Transceiver GPON OLT SFP BiDi
    20 km moduł nadawczo-odbiorczy GPON OLT SFP Tx1490nm Rx1310nm 020 km moduł nadawczo-odbiorczy GPON OLT SFP Tx1490nm Rx1310nm 1

     

    EPON OLT PX20 + EPON OLT PX20 +, 20 km, Tx 1490nm 1,25G, Rx 1310nm 1,25G, współczynnik kształtu SFP, złącze wtykowe SC / UPC, temperatura handlowa
    EPON OLT PX20 ++ EPON OLT PX20 ++, 20 km, Tx 1490nm 1,25G, Rx 1310nm 1,25G, współczynnik kształtu SFP, złącze gniazda SC / UPC, temperatura handlowa TX5 ~ 7db
    EPON OLT 7dBm EPON OLT PX20 ++ Enhanced, 20 km, Tx 1490nm 1,25G, Rx 1310nm 1,25G, format SFP, złącze gniazda SC / UPC, temperatura handlowa 7DB
    GPON OLT B + GPON OLT B +, 20 km, TX 1490nm 2,488 Gb / s, RX 1310nm 1,244 Gb / s, SFP, gniazdo BIDI SC / UPC, temperatura handlowa
    GPON OLT C + GPON OLT C +, 20 km, TX 1490nm 2,488 Gb / s, RX 1310nm 1,244 Gb / s, SFP, gniazdo BIDI SC / UPC, temperatura handlowa
    GPON OLT C ++ GPON OLT C ++, 20 km, TX 1490nm 2.488Gbps, RX 1310nm 1.244Gbps, SFP, gniazdo BIDI SC / UPC, temperatura komercyjna
    GPON OLT 7dBm GPON OLT C ++ Enhanced, 20 km, TX 1490nm 2,488Gbps, RX 1310nm 1,244Gbps, SFP +, gniazdo BIDI SC / UPC, komercyjna temperatura
    GPON ONU SFP GPON ONU SFP, G.984.5, 20 km, Tx 1310nm 1.244G, Rx 1490nm 2.488G, format SFP, złącze gniazda SC / UPC, temperatura przemysłowa, niska aktywność BEN
    EPON ONU SFP EPON ONU SFP, G.984.2, 20 km, Tx 1310nm 1,25G, Rx 1490nm 1,25G, współczynnik kształtu SFP, złącze gniazda SC / UPC, temperatura handlowa
    NAKLEJKA GPON ONU B + SFP ONU SFP MAC / Tx1310 / Rx1490 DFB + APD 1.25G / 2.5G
    20 km moduł nadawczo-odbiorczy GPON OLT SFP Tx1490nm Rx1310nm 2

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany 20 km moduł nadawczo-odbiorczy GPON OLT SFP Tx1490nm Rx1310nm czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.