• PX20 ++ 20 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy PON SFP Hilink 1,25 g EPON OLT
    • PX20 ++ 20 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy PON SFP Hilink 1,25 g EPON OLT
    • PX20 ++ 20 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy PON SFP Hilink 1,25 g EPON OLT
    • PX20 ++ 20 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy PON SFP Hilink 1,25 g EPON OLT
  • PX20 ++ 20 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy PON SFP Hilink 1,25 g EPON OLT

    PX20 ++ 20 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy PON SFP Hilink 1,25 g EPON OLT

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-EPON

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Torba statyczna, plastikowe płaskie, pudełko detaliczne, według wymagań
    Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 2000 sztuk / miesiąc
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Prędkość transmisji danych: 1,25G Długość fali: 1490 nm TX / 1310 nm RX
    Dystans: 20 km Nazwa produktu: EPON OLT PX20 ++
    Logo: Można dostosować Gwarancja: 3 lata
    Moc TX: 6dBm Podanie: EPON OLT
    High Light:

    PON SFP Optical Transceiver Module

    ,

    20km SFP Optical Transceiver Module

    ,

    1.25g EPON OLT Transceiver Module

    opis produktu

    PX20 ++ 20 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy PON SFP Hilink 1,25 g EPON OLT

    Moduł 1,25 g EPON OLT PX20 ++ 20 km TX1490 / RX1310 SFP

    Hilink EPON OLT SFP (gepon olt sfp) jest zwarty, możliwość podłączenia podczas pracy transceiver używany do obutelekomunikacja i komunikacja danychAplikacje.Współczynnik kształtu i interfejs elektryczny są określone w umowie z wieloma źródłami (MSA).Łączy urządzenie sieciowepłyta główna (dla przełącznik, router, konwerter mediów lub podobne urządzenie) do a światłowodowy lub miedźkabel sieciowy.Jest to popularny format branżowy opracowany i obsługiwany przez wielu dostawców komponentów sieciowych.

     

    funkcje

     

    Zgodna aplikacja GEPON IEEE 802.3ah 1000BASE-PX20 ++
    Zastosowany do EPON OLT dla pojedynczego światłowodowego dwukierunkowego systemu EPON
    SFP, pojedyncze złącze SC, cyfrowy interfejs diagnostyczny zgodny z SFF-8472

    Burst Digital Receiving Signal Strength Indication (RSSI)
    Pojedynczy zasilacz 3,3 V.
    Temperatura obudowy -10 ~ 70 ° C dla zastosowań komercyjnych
    Zgodność z RoHS-6

     

    Bezwzględne maksymalne oceny

     

    PX20 ++ 20 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy PON SFP Hilink 1,25 g EPON OLT 0


    Stan roboczy
     

    PX20 ++ 20 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy PON SFP Hilink 1,25 g EPON OLT 1

     

     

    3 Informacje dotyczące zamówienia

     

    Numer części Opis produktu
    EPON OLT SFP 20 km, Tx 1490nm 1,25G, Rx 1310nm 1,25G, współczynnik kształtu SFP, złącze wtykowe SC / UPC, temperatura handlowa TX5 ~ 7db
    EPON OLT PX20 + EPON OLT PX20 +, 20 km, Tx 1490nm 1,25G, Rx 1310nm 1,25G, współczynnik kształtu SFP, złącze gniazda SC / UPC, temperatura handlowa
    EPON OLT PX20 ++ EPON OLT PX20 ++, 20 km, Tx 1490nm 1,25G, Rx 1310nm 1,25G, współczynnik kształtu SFP, złącze wtykowe SC / UPC, temperatura handlowa TX5 ~ 7db
    EPON OLT 7dBm Ulepszony EPON OLT PX20 ++, 20 km, Tx 1490nm 1,25G, Rx 1310nm 1,25G, współczynnik kształtu SFP, złącze gniazda SC / UPC, temperatura handlowa 7DB
    GPON OLT B + GPON OLT B +, 20 km, TX 1490nm 2,488 Gb / s, RX 1310nm 1,244 Gb / s, SFP, Gniazdo BIDI SC / UPC, Temperatura komercyjna
    GPON OLT C + GPON OLT C +, 20 km, TX 1490nm 2,488 Gb / s, RX 1310nm 1,244 Gb / s, SFP, Gniazdo BIDI SC / UPC, Temperatura komercyjna
    GPON OLT C ++ GPON OLT C ++, 20 km, TX 1490nm 2,488 Gb / s, RX 1310nm 1,244 Gb / s, SFP, Gniazdo BIDI SC / UPC, Temperatura komercyjna
    GPON OLT 7dBm Ulepszony GPON OLT C ++, 20 km, TX 1490nm 2,488 Gb / s, RX 1310nm 1,244 Gb / s, SFP +, Gniazdo BIDI SC / UPC, Temperatura komercyjna
    GPON ONU SFP GPON ONU SFP, G.984.5, 20 km, Tx 1310nm 1.244G, Rx 1490nm 2.488G, współczynnik kształtu SFP, złącze wtykowe SC / UPC, temperatura przemysłowa, niska aktywność BEN
    EPON ONU SFP EPON ONU SFP, G.984.2, 20 km, Tx 1310nm 1,25G, Rx 1490nm 1,25G, współczynnik kształtu SFP, złącze gniazda SC / UPC, temperatura handlowa
    NAKLEJKA GPON ONU B + SFP ONU SFP MAC / Tx1310 / Rx1490 DFB + APD 1.25G / 2.5G
     
     

    zdjęcia produktów

     

    1.jpg2.jpg9.jpg

     

     

    Nasze produkty pokrewne

     

    Jak mamy różne rodzinyds produktów, jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu, którego potrzebujesz, prześlij nam zapytanie odpowiedz krótko.

    Hilink product.png

     

    informacje o firmie

    -_10.jpgPX20 ++ 20 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy PON SFP Hilink 1,25 g EPON OLT 7

     

    Opakowanie i wysyłka

    International Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS i tak dalej.Zajmuje to 2-7 dni roboczych.

     

    Nasze Usługi

     

    Zamówienie OEM / ODM jest dostępne

    możemy dostarczać produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami i zaprojektować etykietę produktów dla Twojej firmy.

     

     

     

    FAQ

     

    1.Czy sprzedajesz produkty używane?

    Nie, wszystkie nasze produkty są Całkiem nowy, nigdy nie używamy seconre-komponenty ręczne.

     

    2.Z jakimi urządzeniami mogą współpracować Twoje produkty?

    Nasze produkty są kompatybilne z Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Brocade, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel itp.

     

    3.Czy Twoje produkty są objęte gwarancją?

    Tak, zapewniamy 3 lata gwarancji dla wszystkich naszych produktów od daty wysyłki.

     

    4.Co'czy MOQ?

    Aby osiągnąć satysfakcję klienta,akceptujemy zamówienie próbne, nawet jeden kawałek.

     

    5.Jakie warunki płatności akceptujesz?

    T / T, Paypal, Western Union są do przyjęcia.

     

    6. co z wysyłką?
    Generalnie obsługujemy Ekspres międzynarodowy: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPSi tak dalej.To

    trwa 3-7 dni.

     

    7. jak zdobyć Tinformacje dotyczące regałów?
    Nasz personel sprzedaży, u którego złożyłeś zamówienie, dostarczy Ci informacje o śledzeniu mailowo i telefonicznie.

     

     

     

     

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany PX20 ++ 20 km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy PON SFP Hilink 1,25 g EPON OLT czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.