• QSFP + 1310nm 20km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy LC DOM 40GBASE-LR4
    • QSFP + 1310nm 20km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy LC DOM 40GBASE-LR4
    • QSFP + 1310nm 20km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy LC DOM 40GBASE-LR4
    • QSFP + 1310nm 20km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy LC DOM 40GBASE-LR4
  • QSFP + 1310nm 20km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy LC DOM 40GBASE-LR4

    QSFP + 1310nm 20km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy LC DOM 40GBASE-LR4

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: Hilink
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-QSFP-40G

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 2 szt
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Torba statyczna, plastikowe płaskie, pudełko detaliczne, według wymagań
    Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union.paypal
    Możliwość Supply: 100 / SZT / MIESIĄC
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Prędkość transmisji danych: 40g Dystans: 20 km
    Długość fali: 1310 nm Złącze światłowodowe: LC
    Gwarancja: 3 lata DDM: tak
    High Light:

    LC DOM Optical Transceiver Module

    ,

    QSFP+ 1310nm Optical Transceiver Module

    ,

    40GBASE-LR4

    opis produktu

    QSFP + 1310nm 20km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy LC DOM 40GBASE-LR4

    QSFP + 1310nm 20 km 40GBASE-LR4 Kompatybilny moduł nadawczo-odbiorczy SMF LC DOM

     

    funkcje

    Szybkość transmisji danych 40 Gbps

    4 tory CWDM Projekt MUX / DEMUX

    Szybkość przesyłania danych do 11,2 Gb / s na długość fali

    Zgodny z QSFP + MSA

    Transmisja do 10 km

    Maksymalna moc robocza 3,5 W.

    Zgodny z RoHS

    Zgodny z RoHS, CE, FCC

    Pojedynczy zasilacz + 3,3 V.

    Temperatura obudowy:

    Temperatura: od 0 do + 70 ° C

     

    Aplikacje

    Gigabit Ethernet

    Fibre Channel

    Przełącz na interfejs Switch

    Aplikacje z przełączaną płytą montażową

    Interfejs routera / serwera

    Inne systemy transmisji optycznej

    Transceiver 40G SFP

    Numer części Opis produktu
    HL-QSFP-SR4 850nm, 40G, 150m, 0ºC ~ + 70ºC
    HL-QSFP-CSR4 850nm, 40G, 400m, 0ºC ~ + 70ºC
    HL-QSFP-LR4

     

    1310nm, 40G, 10 km, 0ºC ~ + 70ºC

    HL-10GQSFP-CA-1M 10G, miedź z kablem optycznym 1 M.

     

    Wysyłka

    International Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS i tak dalej.Trwa to 2-7 dni.

     

    OEM i ODM

    Zamówienie OEM / ODM jest dostępne

     

    Gwarancja
    Obiecujemy, że wszystkie reklamowane transceivery optyczne są fabrycznie nowe i zawierają nowe komponenty i części oraz absolutnie nigdy nie używają starych i odnowionych materiałów.Wszystkie transceivery optyczne przeszły test funkcjonalny i test starzenia.Na wszystkie transceivery optyczne udzielamy 3 lata gwarancji od daty wysyłki.

     

    Co dostarczamy

    Dostarczamy wszystkie rodzaje kompatybilnych optycznych modułów nadawczo-odbiorczych, w tym SFP, GBIC, SFP +, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM i inne specjalne moduły nadawczo-odbiorcze.Nasze produkty są kompatybilne z Przełączniki głównego nurtu.

    • QSFP + 20 km zasięgu

    Pokaż zdjęcie produktu

     

    QSFP + 1310nm 20km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy LC DOM 40GBASE-LR4 0QSFP + 1310nm 20km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy LC DOM 40GBASE-LR4 1QSFP + 1310nm 20km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy LC DOM 40GBASE-LR4 2QSFP + 1310nm 20km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy LC DOM 40GBASE-LR4 3

     

    Produkty powiązane
    HL-SFP10GC23-100 10GBASE-ZR SFP + DWDM, 100 km 100GHz LC DDM SMF Duplex CH23
    HL-SFP10GC24-100 10GBASE-ZR SFP + DWDM, 100 km 100 GHz LC DDM SMF Duplex CH24
    HL-XFP10G-SR 10GBASE-SR XFP, 850nm 300m MMF LC DDM Duplex
    HL-XFP10G-BXU-20 10GBASE-BXU XFP BiDi, Tx1270 / Rx1330nm 20 km LC DDM
    HL-XFP10G-BXD-20 10GBASE-BXD XFP BiDi, Tx1330 / Rx1270nm 20 km LC DDM
    HL-XFP10G-BXU-80 10GBASE-BXU XFP BiDi, Tx1270 / Rx1330nm 80 km LC DDM
    HL-XFP10G-BXD-80 10GBASE-BXD XFP BiDi, Tx1330 / Rx1270nm 80 km LC DDM
    HL-QSFP40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP +, 850nm 150m MMF MTP / MPO DDM
    HL-QSFP40G-LR4 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310 nm, 10 km SMF LC DDM Duplex
    HL-QSFP40G-LR42 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310 nm, 20 km SMF LC DDM Duplex
    HL-QSFP40G-ER4 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310nm 40 km SMF LC DDM Duplex
    HL-QSFP100G-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850nm 100m MMF MTP / MPO DDM
    HL-QSFP100G-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm 10KM SMF LC DDM Duplex
    HL-QSFP100G-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm LWDM 25KM SMF LC DDM Duplex
    HL-QSFP100G-ER4L 100GBASE-ER4L-S QSFP28, 1310 nm 40 km SMF LC DDM Duplex

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany QSFP + 1310nm 20km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy LC DOM 40GBASE-LR4 czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.