• Moduł nadajnika GLC-GE-100FX MMF SGMII SFP, moduł światłowodu wielomodowego SFP Ethernet
    • Moduł nadajnika GLC-GE-100FX MMF SGMII SFP, moduł światłowodu wielomodowego SFP Ethernet
  • Moduł nadajnika GLC-GE-100FX MMF SGMII SFP, moduł światłowodu wielomodowego SFP Ethernet

    Moduł nadajnika GLC-GE-100FX MMF SGMII SFP, moduł światłowodu wielomodowego SFP Ethernet

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE ROHS FCC
    Numer modelu: HL-SFPGE-100FX

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Pakiet techniczny
    Czas dostawy: 1 ~ 4 dni roboczych
    Zasady płatności: Western Union TT, Paypal
    Możliwość Supply: 500szt dziennie
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Fala: 1310nm Tryb: Tryb wielofunkcyjny
    Dystans: 2 km Gwarancja: 3 lata
    Przelew zryczałtowany: 155M Funkcja DDM: Tak
    High Light:

    sfp optical transceiver

    ,

    sfp fiber module

    opis produktu

    Moduł nadajnika GLC-GE-100FX MMF SGMII SFP, moduł światłowodu wielomodowego SFP Ethernet

    Moduł nadajnika GLC-GE-100FX MMF SGMII SFP, moduł światłowodu wielomodowego SFP Ethernet

    GLC-GE-100FX to moduł 100BASE-FX SFP dla portów Gigabit Ethernet, długość fali 1310 nm, 2 km nad MMF, z SGMII

    Każdy produkt GLC-GE-100FX jest poddawany testom środowiskowym w konkretnym porcie / platformie przed ich dostarczeniem w celu zapewnienia, że ​​są one w idealnym stanie fizycznym i roboczym. Z funkcją SGMII.

    Opis produktu

    Informacje GLC-GE-100FX

    • Numer produktu: GLC-GE-100FX
    • Nazwa produktu: Cisco 100Base-FX 2KM SFP
    • Współczynnik kształtu: moduł wtykowy
    • Typ urządzenia: moduł nadawczy

    Specyfikacje GLC-GE-100FX

    • Typ produktu: SFP
    • Szybkość transmisji: 155 Mb / s
    • Długość fali: 1310 nm
    • Datarange: 2KM / 10KM
    • Typ złącza: LC Duplex
    • Typ kabla: jednofunkcyjny światłowód (SMF)
    Współczynnik kształtu Rodzaj urządzenia Technologia łączności Typ interfejsu (magistrali)
    SFP Moduł nadawczo-odbiorczy Przewodowe Moduł wtykowy
    Podanie Szybkość przesyłania danych Maksymalna odległość Długość fali
    OC3-IR1 155M / OC3 / STM-1 2 km 1310nm
    Typ włókna Złącze temperatura robocza DDM
    Światłowód wielofunkcyjny (MMF) Dupleks LC 0 ~ 70 ° C Z DDM

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Moduł nadajnika GLC-GE-100FX MMF SGMII SFP, moduł światłowodu wielomodowego SFP Ethernet czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.