• Aktywny kabel optyczny dla centrów danych / Interkonekt zgodny z Fibre Channel
    • Aktywny kabel optyczny dla centrów danych / Interkonekt zgodny z Fibre Channel
  • Aktywny kabel optyczny dla centrów danych / Interkonekt zgodny z Fibre Channel

    Aktywny kabel optyczny dla centrów danych / Interkonekt zgodny z Fibre Channel

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: Hilink
    Orzecznictwo: CE ROHS FCC
    Numer modelu: QSFP AOC-XX QSFP

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: Negotiable
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    typu: AKTYWNY Media patch: OM3 MMF
    Szybkość przesyłania danych: 40 Gb / s Zgodny: CISCO JUNIPER Arista
    High Light:

    AOC Active Optical Cable

    ,

    Cisco AOC Cables

    opis produktu

    Aktywny kabel optyczny dla centrów danych / Interkonekt zgodny z Fibre Channel

    Niestandardowy aktywny kabel optyczny do interkonektów centrum danych / zgodny ze standardem Fibre Channel


    40G QSFP AOC
    Data Centers Kabel światłowodowy 40G QSFP + do QSFP + AOC FIBERS
    Aktywne kable światłowodowe QSFP + do QSFP + są odpowiednie na bardzo krótkie odległości i oferują bardzo opłacalny sposób na ustanowienie 40-gigabitowego łącza między portami QSFP przełączników Cisco w szafach i na sąsiednich szafach.

    Cechy:
    Złącze 1: QSFP + AOC Złącze 2: QSFP + AOC
    Szybkość transmisji: 40GBASE
    Długość: 1m, 3m, 5m, 10m, 20m, 50m, 100m lub innym
    Drut AWG: Fibre
    Napięcie zasilania: 3,1 ~ 3,5V
    Temperatura przechowywania: -20 ~ + 85 ℃
    Temperatura pracy: 0 ~ 70 ℃
    Wilgotność: 5% ~ 95%
    Aplikacje:
    InfiniBand QDR, DDR i SDR
    Agregacja danych, budowa szkieletu i aplikacje wykorzystujące gęstość optyczną
    PCI-Express, SAS / SATA,
    Interkonekt zgodny z Fibre Channel
    Interkonekty 40GBE i 10GBE
    Połączenia 40G Telecom
    Centra danych 40G
    Seria kabli QSFP
    Numer części Opis
    HL-QSFP + 40G-Kabel optyczny
    HL-QSFP-40G-AOC1M QSFP + do QSFP +, aktywny kabel optyczny 1M
    HL-QSFP-40G-AOC3M QSFP + do QSFP +, aktywny kabel optyczny 3M
    HL-QSFP-40G-AOC5M QSFP + do QSFP +, aktywny kabel optyczny 5M
    HL-QSFP-40G-AOC7M QSFP + do QSFP +, aktywny kabel optyczny 7M
    HL-QSFP-40G-AOC10M QSFP + do QSFP +, aktywny kabel optyczny 10M
    HL-QSFP-40G-AOC20M QSFP + do QSFP +, aktywny kabel optyczny 20M
    HL-QSFP-40G-AOC30M QSFP + do QSFP +, aktywny kabel optyczny 30M
    HL-QSFP-40G-AOC50M QSFP + do QSFP +, aktywny kabel optyczny 50M
    HL-QSFP-40G-AOC100M QSFP + do QSFP +, aktywny kabel optyczny 100M
    Kabel miedziany HL-QSFP + 40G
    HL-QSFP-H40G-CU1M QSFP + do QSFP + pasywny kabel miedziany 1M
    HL-QSFP-H40G-CU2M QSFP + do QSFP + pasywny kabel miedziany 2M
    HL-QSFP-H40G-CU3M Kabel QSFP + do QSFP + pasywnej miedzi 3M
    HL-QSFP-H40G-CU4M QSFP + do QSFP + pasywny kabel miedziany 4M
    HL-QSFP-H40G-CU5M QSFP + do QSFP + pasywny kabel miedziany 5M
    HL-QSFP-H40G-ACU7M QSFP + do QSFP + aktywny kabel miedziany
    HL-QSFP-H40G-ACU10M QSFP + do QSFP + aktywny kabel miedziany
    HL-QSFP-4SFP + Kabel miedziany
    HL-QSFP-4SFP10G-CU0,5M QSFP + do 4SFP + pasywny kabel miedziany 0,5M
    HL-QSFP-4SFP10G-CU1M QSFP + do 4SFP + pasywny kabel miedziany 1M
    HL-QSFP-4SFP10G-CU3M QSFP + do 4SFP + pasywny kabel miedziany 3M
    HL-QSFP-4SFP10G-CU5M QSFP + do 4SFP + pasywny kabel miedziany 5M
    HL-QSFP-4SFP + Kabel optyczny
    HL-QSFP-4SFP10G-AOC1M QSFP + do 4SFP + Aktywny kabel optyczny 1M
    HL-QSFP-4SFP10G-AOC3M QSFP + do 4SFP + aktywny kabel optyczny 3M
    HL-QSFP-4SFP10G-AOC5M QSFP + do 4SFP + Aktywny kabel optyczny 5M
    HL-QSFP-4SFP10G-AOC7M QSFP + do 4SFP + Aktywny kabel optyczny 7M
    HL-QSFP-4SFP10G-AOC10M QSFP + do 4SFP + Aktywny kabel optyczny 10M

    Marka kompatybilna z AOC SFP: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, odlewniczy, Brocade, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel itp.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Aktywny kabel optyczny dla centrów danych / Interkonekt zgodny z Fibre Channel czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.