• 1310nm 10 km LR Cisco Kompatybilny moduł Transceiver SFP +, 10Gigabit Ethernet SFP +
    • 1310nm 10 km LR Cisco Kompatybilny moduł Transceiver SFP +, 10Gigabit Ethernet SFP +
  • 1310nm 10 km LR Cisco Kompatybilny moduł Transceiver SFP +, 10Gigabit Ethernet SFP +

    1310nm 10 km LR Cisco Kompatybilny moduł Transceiver SFP +, 10Gigabit Ethernet SFP +

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: SFP-10G-LR

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Opakowanie blistrowe
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
    Zasady płatności: T/T, Western Union
    Możliwość Supply: 100PCS dziennie
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Długość fali: 1310nm Dane: 10 Gb
    Dystans: 10 KM Pakiet: SFP
    Typ mediów: SMF Źródło: DFB
    High Light:

    sfp+ optical module

    ,

    10g sfp+ module

    opis produktu

    1310nm 10 km LR Cisco Kompatybilny moduł Transceiver SFP +, 10Gigabit Ethernet SFP +

    1310nm 10KM LR Zgodny z Cisco moduł SFP + Transceiver, 10 Gigabit Ethernet SFP +

    Szybki szczegół:

    SFP-10G-LR Moduł nadawczo-odbiorczy CISCO

    1. Forma: SFP +
    2. Szybkość transmisji: 10 Gb / s
    3. Zasięg: 10 km SMF
    4. Wavelenth: 1310nm
    5. Złącze: LC Dulplex
    6. Aplikacje: 10GBASE-LR 10G Ethernet
    7.DDM / DOM: Tak

    Szczegóły Produktu

    Przedmiot nr. SFP-10G-LR Nazwa dostawcy Hilink
    Rodzaj formularza SFP + Maksymalna szybkość transmisji danych 10 Gb / s
    Długość fali 1310nm Maksymalna odległość kabla 10 KM
    Berło LC duplex Komponenty optyczne DFB1310nm
    Rodzaj kabla SMF Wsparcie dla DOM tak
    Moc TX -8.2 ~ 0.5dBm czułość odbiornika <-14.4dBm
    Zakres temperatur handlowych 0 do 70 ° C (32 do 158 ° F) Kod zharmonizowany z HTS 8517706000

    Główne cechy:

    ♦ Interfejs optyczny zgodny z IEEE 802.3ae

    Interfejs elektryczny zgodny z SFF-8431

    Hot Pluggable

    Nadajnik 1310nm DFB, fotodiada PIN Zdjęcie Temperatura obudowy: 0 do 70 ° C

    Niski pobór mocy

    Ma zastosowanie do 10-kilometrowego połączenia SMF

    Całkowicie metalowa obudowa zapewnia doskonałe parametry EMI

    Zaawansowane oprogramowanie układowe umożliwia przechowywanie informacji o szyfrowaniu systemu klienta w urządzeniu nadawczo-odbiorczym

    Efektywne kosztowo rozwiązanie SFP + umożliwia wyższą gęstość portów i większą przepustowość

    Podanie

    10GBASE-LR przy 10,3125 Gb / s

    10GBASE-LW przy 9,953 Gb / s

    Inne łącza optyczne

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany 1310nm 10 km LR Cisco Kompatybilny moduł Transceiver SFP +, 10Gigabit Ethernet SFP + czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.