• SFP-10G-LRM Fibre Channel SFP nadajnik sieciowy Gigabit Ethernet 1310nm 220M
    • SFP-10G-LRM Fibre Channel SFP nadajnik sieciowy Gigabit Ethernet 1310nm 220M
  • SFP-10G-LRM Fibre Channel SFP nadajnik sieciowy Gigabit Ethernet 1310nm 220M

    SFP-10G-LRM Fibre Channel SFP nadajnik sieciowy Gigabit Ethernet 1310nm 220M

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-SFP-10G-LRM

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Opakowanie blistrowe
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
    Zasady płatności: T/T, Western Union
    Możliwość Supply: 100PCS dziennie
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Długość fali: 1310nm Dane: 10 Gb
    Dystans: 220M Pakiet: SFP
    Typ mediów: MMF Złącze: Podwójny LC
    High Light:

    sfp+ optical transceive

    ,

    10g sfp+ module

    opis produktu

    SFP-10G-LRM Fibre Channel SFP nadajnik sieciowy Gigabit Ethernet 1310nm 220M

    SFP-10G-LRM Fibre Channel SFP Gigabit Ethernet Transceiver 1310nm 220M

    Hilink SFP-10G-LRM obsługuje 10GBASE Ethernet i OTU2 / OTU2e

    Wymienialne na gorąco urządzenie wejścia / wyjścia, które podłącza się do portu Ethernet SFP + przełącznika.

    Zapewnia elastyczność wyboru interfejsu.

    Obsługuje model "pay-as-you-populate". Obsługuje cyfrowe monitorowanie optyczne DDM

    Optyczna interoperacyjność z interfejsami 10GBASE XENPAK, X2 i 10GBASE XFP na tych samych linkach

    Cechy:

    ♦ Interfejs optyczny zgodny z IEEE 802.3ae

    Interfejs elektryczny zgodny z SFF-8431

    Hot Pluggable 10Gbase

    Nadajnik 1310nm FP, fotodiagnostyka PIN Temperatura obudowy: od 0 do 70 ° C

    Niski pobór mocy

    Obowiązuje dla połączenia 220M MMF

    Całkowicie metalowa obudowa zapewnia doskonałe parametry EMI

    Zaawansowane oprogramowanie układowe umożliwia przechowywanie informacji o szyfrowaniu systemu klienta w urządzeniu nadawczo-odbiorczym

    Efektywne kosztowo rozwiązanie SFP + umożliwia wyższą gęstość portów i większą przepustowość

    Szczegóły Produktu

    Przedmiot nr. SFP-10G-LRM Nazwa dostawcy Hilink
    Rodzaj formularza SFP + Maksymalna szybkość transmisji danych 10 Gb / s
    Długość fali 1310nm Maksymalna odległość kabla 220M
    Berło LC duplex Komponenty optyczne FP 1310nm
    Rodzaj kabla MMF Wsparcie dla DOM tak
    Moc TX -6,5 ~ 0,5dBm czułość odbiornika <-10dBm
    Zakres temperatur handlowych 0 do 70 ° C (32 do 158 ° F) Kod zharmonizowany z HTS 8517706000

    Aplikacje

    l Sieci szybkich magazynów

    l Łączenie z klastrami komputerowymi

    l Niestandardowe łącze do szybkiego przesyłania danych

    Nasz pakiet SFP

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany SFP-10G-LRM Fibre Channel SFP nadajnik sieciowy Gigabit Ethernet 1310nm 220M czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.