• ASR CWDM ER SFP + Nadajnik optyczny Diagnostyka diagnostyki cyfrowej Niskie rozproszenie mocy
    • ASR CWDM ER SFP + Nadajnik optyczny Diagnostyka diagnostyki cyfrowej Niskie rozproszenie mocy
  • ASR CWDM ER SFP + Nadajnik optyczny Diagnostyka diagnostyki cyfrowej Niskie rozproszenie mocy

    ASR CWDM ER SFP + Nadajnik optyczny Diagnostyka diagnostyki cyfrowej Niskie rozproszenie mocy

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: CWDM-SFP10G-40

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Opakowanie blistrowe
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
    Zasady płatności: T/T, Western Union
    Możliwość Supply: 100PCS dziennie
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Długość fali: 1270 ~ 1310nm Dane: 10 GB
    Dystans: 40KM Pakiet: SFP
    Źródło: DFB DDM DOM: Tak
    High Light:

    fiber transceiver module

    ,

    optical fiber transceiver

    opis produktu

    ASR CWDM ER SFP + Nadajnik optyczny Diagnostyka diagnostyki cyfrowej Niskie rozproszenie mocy

    ASR CWDM ER SFP + Nadajnik optyczny Diagnostyka diagnostyki cyfrowej Niskie rozproszenie mocy

    Pełna 18 kanałów jako cwdm dla

    1270nm 1290nm 1310nm 1330nm 1350nm 1370nm 1390nm

    1410nm 1430nm 1450nm 1470nm

    1490nm 1510nm 1530nm 1550nm 1570nm 1590nm 1610nm

    Właściwości produkcyjne

    • Złącze typu hot-pluggable SFP +
    • Do 10,3 Gb / s dwukierunkowych łączy danych
    • Rozproszenie mocy <1,5 W
    • Zgodny z RoHS-6 (bezołowiowy)
    • Zakres temperatur komercyjnych -5 ° C do 75 ° C
    • Pojedynczy zasilacz 3.3V
    • Długość łącza do 40 km przy 9 / 125mm SMF przy 10 Gb / S
    • Nadajnik laserowy CWDM DFB
    • Odbiornik ograniczający interfejs elektryczny
    • Złącze Duplex LC
    • Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne DDM

    Szczegóły Produktu

    Przedmiot nr. CWDM-SFP10G-40 Nazwa dostawcy Hilink
    Typ formularza SFP + Maksymalna szybkość transmisji danych 10 Gb / s
    Długość fali CWDM Maksymalna odległość kabla 40 km
    Berło Dupleks LC Komponenty optyczne DFB CWDM
    Typ kabla SMF Wsparcie DOM tak
    Moc TX -1 ~ 4dBm Czułość odbiornika <-15dBm
    Zakres temperatur komercyjnych 0 do 70 ° C (32 do 158 ° F) Kod zharmonizowany HTS 8517706000



    Zalety firmy Hilink

    1. Hilink nawiązuje w 2007 roku, specjalizuje się w tej dziedzinie z około 10-letnim doświadczeniem.
    2. "Kredyt jest podstawą, jakość jest pierwsza", wszystkie nasze produkty są nowe, nigdy nie używamy części używanych.
    3. Nasze produkty są kompatybilne z firmami Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Brocade, Dlink, Alcatel, Riverstone,
    Netsasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel, itd.
    4. Dostarczamy 3 lata gwarancji na wszystkie nasze produkty od daty wysyłki.
    5. Wszystkie nasze produkty otrzymują CE, ROHS, FCC.
    6. Dostarczamy również DWDM CWDM WDM z rozwiązaniami optycznymi.

    Przykład rozwiązania CWDM

    Nasz sklep roboczy
    3 lata gwarancji 10G SFP + SR

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany ASR CWDM ER SFP + Nadajnik optyczny Diagnostyka diagnostyki cyfrowej Niskie rozproszenie mocy czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.