• 1350nm - 1450nm dupleksowy moduł LC SFP nadajnik-odbiornik małych form factor pluggable plus OEM ODM
    • 1350nm - 1450nm dupleksowy moduł LC SFP nadajnik-odbiornik małych form factor pluggable plus OEM ODM
  • 1350nm - 1450nm dupleksowy moduł LC SFP nadajnik-odbiornik małych form factor pluggable plus OEM ODM

    1350nm - 1450nm dupleksowy moduł LC SFP nadajnik-odbiornik małych form factor pluggable plus OEM ODM

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: CWDM-SFP10G-40

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Opakowanie blistrowe
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
    Zasady płatności: T/T, Western Union
    Możliwość Supply: 100PCS dziennie
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Długość fali: 1350 ~ 1450 nm Dane: 10 GB
    Dystans: 40KM Pakiet: SFP
    DOM DDM: Tak Krok kosmiczny: 20nm
    High Light:

    fiber transceiver module

    ,

    optical fiber transceiver

    opis produktu

    1350nm - 1450nm dupleksowy moduł LC SFP nadajnik-odbiornik małych form factor pluggable plus OEM ODM

    1350nm - 1450nm dupleksowy moduł LC SFP nadajnik-odbiornik małych form factor pluggable plus OEM ODM

    Pełny kanał jako cwdm

    1270nm 1290nm 1310nm 1330nm 1350nm 1370nm 1390nm

    1410nm 1430nm 1450nm 1470nm

    1490nm 1510nm 1530nm 1550nm 1570nm 1590nm 1610nm

    Produkcja

    • Złącze typu hot-pluggable SFP +
    • Do 10,3 Gb / s dwukierunkowych łączy danych
    • Rozproszenie mocy <1,5 W
    • Zgodny z RoHS-6 (bezołowiowy)
    • Zakres temperatur komercyjnych -5 ° C do 75 ° C
    • Pojedynczy zasilacz 3.3V
    • Długość łącza do 20 km przy 9 / 125mm SMF przy 10 Gb / S
    • Nadajnik laserowy CWDM DFB
    • Odbiornik ograniczający interfejs elektryczny
    • Złącze Duplex LC
    • Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne DDM

    Przedmiot nr. CWDM-SFP10x-40 Nazwa dostawcy Hilink
    Typ formularza SFP + Maksymalna szybkość transmisji danych 10 Gb / s
    Długość fali CWDM Maksymalna odległość kabla 40 km
    Berło Dupleks LC Komponenty optyczne DFB CWDM
    Typ kabla SMF Wsparcie DOM tak
    Moc TX -1 ~ 4dBm Czułość odbiornika <-17dBm
    Zakres temperatur komercyjnych 0 do 70 ° C (32 do 158 ° F) Kod zharmonizowany HTS 8517706000


    Gwarancja

    Obiecujemy, że wszystkie reklamowane nadajniki optyczne są zupełnie nowe z nowymi elementami i częściami.
    Absolutnie nie używaj starych i odnowionych materiałów.
    Wszystkie nadajniki optyczne zostały przez test funkcjonalny i test starzenia.
    Oferujemy 3 lata gwarancji dla wszystkich nadajników optycznych od daty wysyłki.
    Wysyłka

    Przewagi konkurencyjne:


    1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
    2. Konkurencyjna aktualizacja cen
    3. Pełna kompatybilność (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM Dostosowane etykiety
    5. Zachowaj zapas, szybką dostawę



    Firma Hilink może dostarczyć zarówno spedytorowi spedytorowi, jak i wyznaczonemu przez klienta w drodze przez FedEx, DHL, UPS, TNT i EMS.
    Niektóre rzeczy w magazynie mogą być wysyłane tego samego dnia. Elementy bez zapasów, to wysyłka odbywa się w ciągu 3-7 dni.
    DHL podejmie 2-4 dni roboczych, a FedEx potrzebuje tylko 1-3 dni roboczych.
    W przypadku Hiszpanii, Włoch, Brazylii i innych krajów artykuły wymagają więcej czasu, aby dotrzeć ze względu na czas odprawy celnej.


    Zdjęcia produktów

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany 1350nm - 1450nm dupleksowy moduł LC SFP nadajnik-odbiornik małych form factor pluggable plus OEM ODM czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.