• Wschodnio-Zachodni OADM Express Optyczny multiplekser i demultiplekser optyczny 100 GHz C17 - C61
    • Wschodnio-Zachodni OADM Express Optyczny multiplekser i demultiplekser optyczny 100 GHz C17 - C61
  • Wschodnio-Zachodni OADM Express Optyczny multiplekser i demultiplekser optyczny 100 GHz C17 - C61

    Wschodnio-Zachodni OADM Express Optyczny multiplekser i demultiplekser optyczny 100 GHz C17 - C61

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: HaiLi
    Orzecznictwo: CE
    Numer modelu: HL-DWDW-Mux Demux-xxxx

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Torebka statyczna, plastikowa torba PVC, skrzynka detaliczna
    Czas dostawy: 1-4 dni roboczych
    Zasady płatności: Western Union, T/T
    Możliwość Supply: 5000pcs / tydzień
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Centrum długości fali: Sieć ITU 100GHz Kanały: 1-44
    Długość fali: Pasmo C (C17-C61) Włókna typu: SMF-28e
    Złącze: LC / SC / FC Pakiet: Skrzynia ABS, LGX, 1U
    Temperatura pracy: -20 ~ 70 ° C Gwarancja: 3 lata
    RoHS RoHS: Zgodny
    High Light:

    dwdm multiplexer

    ,

    dwdm filter

    opis produktu

    Wschodnio-Zachodni OADM Express Optyczny multiplekser i demultiplekser optyczny 100 GHz C17 - C61

    Wschodnio-Zachodni OADM Express Optyczny multiplekser i demultiplekser optyczny 100 GHz C17 - C61

    DWDM (multiplekser z podziałem długością gęstości) Moduł Mux / Demux zapewnia dużą stabilność i niezawodność pasma w niedrogim i małym opakowaniu. DWDM Mux / Demux Długość fali ITU umożliwia scalanie usług przez pojedyncze połączenie, zarówno głosowe, jak i dane. Użyj długości fali włókien jest nieograniczona, co pozwala na większą kontrolę i skalowalność.

    Cechy:


    C Band
    2-44 kanałów DWDM Mux / Demux (CH17-CH61)
    Odległość między kanałami: 0.8nm (pasmo 100GHz w paśmie C)
    Protokół przezroczysty (10 Mb / s do 100 Gb / s)
    Mała utrata insercji
    Doskonała izolacja kanałów
    Ścieżka optyczna bez żywicy epoksydowej
    Zgodny z normą G.657A1
    Zakład produkcyjny ISO 9001
    Szeroki zakres temperatur pracy: -20 ~ + 70 ° C

    Aplikacje:


    Dodawanie / dodawanie kanału
    Sieć DWDM
    Routing długości fal
    Wzmacniacz światłowodowy
    System CATV

    Spełnienie:
    Telcordia GR-1209-CORE-2001
    Telcordia GR-1221-CORE-1999
    ITU-T G.694.1
    RoHS

    1xN moduł DWDM Mux / Demux

    Parametry
    Przestrzeń kanału (GHz) 100 200
    Numer kanału 1 * 4 1 * 8 1 * 16 1 * 4 1 * 8 1 * 16
    Długość środkowej fali (nm) Sieć ITU
    Dokładność długości fali środkowej (nm) ± 0,05 ± 0,1
    Pasmo pasma kanałów (@ -0.5dB) (nm) 0,22 0,5
    Typ włókna SMF-28e z 900um luźnej rurki lub klienta określone
    IL (dB) 1.4 2.2 2.8 1.7 2.9 3.8
    Pasmo przepuszczania pasma (dB) 0,35 0,4 0,5 0,35 0,4 0,5
    Izolacja (dB) Sąsiedni kanał 25 28
    Kanał nieprzylegający 40
    PDL (dB) 0,2
    PMD (ps) 0,1
    RL (dB) 45
    Kierunkowość (dB) 50
    Maksymalna moc optyczna (mw) 500
    Temperatura pracy (° C) -20 ~ 70
    Temperatura składowania (° C) -40 ~ 85
    BOX Opakowanie (mm) 100 * 80 * 10 lub 140 * 115 * 18
    Pakiet LGX 1U, 2U
    19 "Pakiet do montażu w szafie 1U

    Niektóre rozwiązania:

    Optyczna nadajnik-odbiornik Kompatybilność 100%: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Odlewnia, Brocade, D-Link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel itp.

    Przesyłka i płatności
    1. Express Express: DHL, Fedex, UPS, EMS, UPS, TNT i inne
    2. Płatność: T / T, Western Union, Paypal i tak dalej.

    Gwarancja:

    >& Całkiem nowy.

    > I OEM / ODM jest dostępny.
    > I 100% poprzez testy jakości i testy starzenia.
    > I 3 lata gwarancji (od daty wysyłki).

    Wsparcie techniczne:

    Wspieramy przewodnik techniczny w celu rozwiązania wadliwego działania lub części zamiennych oraz dostarczyć projekt związanej konfiguracji sieciowej.
    Serwis pogwarancyjny
    Mamy serwis po 24 godzinach, obiecuje dostarczyć serwis techniczny lub przewodnik w każdej chwili.
    Nasi współpracownicy odpowiadają na potrzeby klientów w ciągu 12 godzin po wystąpieniu sytuacji awaryjnej.

    Szczegóły pakowania: torebka statyczna, plastikowa paczka PVC, pudełko do sprzedaży detalicznej, pudełko techniczne lub na zamówienie.

    Informacje o firmie:

    Shenzhen Haili Link Technology Co, Ltd., która specjalizuje się w produkcji i marketingu światłowodowych produktów, została założona w 2007 roku.

    RoHS, ISO i CE cerificated, jesteśmy złoty dostawca, który specjalizuje się w tej dziedzinie 10 lat z najwyższej jakości, konkurencyjnej cenie i dobrego rozwiązania.

    Naszymi podstawowymi kompetencjami są światłowody CFP, QSFP28, QSFP SR4 i LR4, CWDM SFP / XFP / X2, DWDM SFP / XFP / X2, rozwiązania DWDM, CWDM, WDM, MPO, AAWG itp.

    Mamy niezależny dział ds. Badań i rozwoju z 8 umiejętnymi inżynierów, z niektórymi zaawansowanymi urządzeniami i urządzeniami, takimi jak przełącznik i routery cisco, w celu uzyskania szczegółowych testów i procedur.

    Posiadamy również produkty optyczne i dobre rozwiązania spełniające wymagania klientów.

    Nowi i starzy klienci są mile widziane, aby odwiedzić naszą fabrykę i biura w celu dalszej współpracy.
    Mam nadzieję nawiązać z nami stosunki handlowe. Market distribution.jpgLinia produkcyjna fabryki.jpgCertyfikatyJPG

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Wschodnio-Zachodni OADM Express Optyczny multiplekser i demultiplekser optyczny 100 GHz C17 - C61 czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.