• Dwukierunkowy mechaniczny przełącznik optyczny 1x2 Szeroki zakres długości fal o wysokiej niezawodności
    • Dwukierunkowy mechaniczny przełącznik optyczny 1x2 Szeroki zakres długości fal o wysokiej niezawodności
    • Dwukierunkowy mechaniczny przełącznik optyczny 1x2 Szeroki zakres długości fal o wysokiej niezawodności
  • Dwukierunkowy mechaniczny przełącznik optyczny 1x2 Szeroki zakres długości fal o wysokiej niezawodności

    Dwukierunkowy mechaniczny przełącznik optyczny 1x2 Szeroki zakres długości fal o wysokiej niezawodności

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: Hilink
    Orzecznictwo: CE RoHS
    Numer modelu: HL-SW1X2

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Torebka statyczna, plastikowa torba PVC, skrzynka detaliczna
    Czas dostawy: 1-4 dni roboczych
    Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
    Możliwość Supply: 5000pcs / tydzień
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Długość fali operacyjnej: 1260-1620nm Długość fali: 1310nm i 1550nm
    Złącze: LC / SC temperatura robocza: -20 ~ 70 ℃
    Gwarancja: 3 lata CE ROHS: Zgodny
    High Light:

    optomechanical switch

    ,

    fiber bypass switch

    opis produktu

    Dwukierunkowy mechaniczny przełącznik optyczny 1x2 Szeroki zakres długości fal o wysokiej niezawodności

    Dwukierunkowy mechaniczny przełącznik optyczny 1x2 Szeroki zakres długości fal Wysoka niezawodność

     

    Generał

    Mechaniczny dwukierunkowy przełącznik światłowodowy 1x2 łączy kanały optyczne, przekierowując 1 przychodzący sygnał optyczny na 2 włókna wyjściowe.Przełącznik posiada zintegrowane elektryczne czujniki położenia. Oparta na technologii filtrów cienkowarstwowych, która zapewnia solidną metodę zmiany pola światła, ta seria produktów ma drastycznie uproszczoną konfigurację platformy, oferując wysoką niezawodność i niskie koszty produkcji.Ta nowatorska konstrukcja znacznie zmniejsza czułość pozycji ruchomej części, oferując niespotykaną dotąd stabilność, a także niezrównany niski koszt.

     

    funkcje

    ♦ Niskie straty wtrąceniowe

    ♦ Szeroki zakres długości fal

    ♦ Niski przesłuch

    ♦ Wysoka stabilność, wysoka niezawodność

    ♦ Nie zawiera epoksydów na ścieżce optycznej

    ♦ Zatrzaskowy i niezatrzaskowy

     

     

    ♦ Blokowanie kanałów

    ♦ Konfigurowalne dodawanie / upuszczanie

    ♦ Monitorowanie systemu

    Tryb pojedynczy lub tryb wielomodowy opcjonalny

     



    Aplikacje 1X2
    Sieć optyczna
    Ochrona / przywracanie
    Optyczny routing singnal
    Konfigurowalne optyczne dodawanie / upuszczanie
    Ochrona nadajnika i odbiornika

    Oprzyrządowanie, testowanie i pomiary

     

    Droga optyczna

     

    Status pierwszy Status drugi

     

    Smallest Fiber Optical Switch 1x2 Fiber Optical Switch For System Monitoring

     

    Smallest Fiber Optical Switch 1x2 Fiber Optical Switch For System Monitoring

     

     

    Dwukierunkowy mechaniczny przełącznik optyczny 1x2 Szeroki zakres długości fal o wysokiej niezawodności 2

     

    Specyfikacja wydajności

    Dwukierunkowy mechaniczny przełącznik optyczny 1x2 Szeroki zakres długości fal o wysokiej niezawodności 3

     

    Szczegóły zamówienia

    Tryb Długość fali Typ napięcia Typ kontroli Typ włókna Średnica włókna Długość włókna Złącze
    S = SM
    M = MM
    85 = 850nm
    13 = 1310 nm
    15 = 1550 nm
    13/15 = 1310 / 1550nm
    X = inne
    3 = 3 V.
    5 = 5 V.
    L = zatrzaskowy
    N = bez zatrzasku
    5 = 50/125
    6 = 62,5 / 125
    9 = 9/125
    X = inne
    25 = 250um
    90 = 900um
    20 = 2,0 mm
    30 = 3,0 mm
    X = inne
    1 = 1m
    2 = 2m
    X = inne
    0 = brak
    1 = FC / PC
    2 = FC / APC
    3 = SC / PC
    4 = SC / APC
    5 = ST / PC
    6 = ST / APC
    7 = LC / szt
    8 = LC / APC
     

    Dwukierunkowy mechaniczny przełącznik optyczny 1x2 Szeroki zakres długości fal o wysokiej niezawodności 4Dwukierunkowy mechaniczny przełącznik optyczny 1x2 Szeroki zakres długości fal o wysokiej niezawodności 5Dwukierunkowy mechaniczny przełącznik optyczny 1x2 Szeroki zakres długości fal o wysokiej niezawodności 6

    Dwukierunkowy mechaniczny przełącznik optyczny 1x2 Szeroki zakres długości fal o wysokiej niezawodności 7

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Dwukierunkowy mechaniczny przełącznik optyczny 1x2 Szeroki zakres długości fal o wysokiej niezawodności czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.