• 10 km SFP + moduł nadawczy SMF Fibre Small Form Factor Pluggable Plus
    • 10 km SFP + moduł nadawczy SMF Fibre Small Form Factor Pluggable Plus
    • 10 km SFP + moduł nadawczy SMF Fibre Small Form Factor Pluggable Plus
    • 10 km SFP + moduł nadawczy SMF Fibre Small Form Factor Pluggable Plus
    • 10 km SFP + moduł nadawczy SMF Fibre Small Form Factor Pluggable Plus
  • 10 km SFP + moduł nadawczy SMF Fibre Small Form Factor Pluggable Plus

    10 km SFP + moduł nadawczy SMF Fibre Small Form Factor Pluggable Plus

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE, RoHS
    Numer modelu: HL-10BS-10

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Torebka statyczna, plastikowa torba PVC, skrzynka detaliczna
    Czas dostawy: 1-4 dni roboczych
    Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
    Możliwość Supply: 5000pairs / week
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Prędkość przesyłu danych: 10g Długość fali: 1270nm / 1330nm
    Osiągnij odległość: 10 km Złącze: LC
    Rodzaj włókna: SMF DDM / DOM: tak
    temperatura robocza: 0–70 ℃ Gwarancja: 3 lata
    High Light:

    sfp+ optical transceive

    ,

    10g sfp+ module

    opis produktu

    10 km SFP + moduł nadawczy SMF Fibre Small Form Factor Pluggable Plus

    10-kilometrowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP + Fibre SMF Small Form factor Pluggable Plus

     


    Jednordzeniowy moduł WDM DDM / DOM 10G 1270nm / 1330nm 10 km BiDi SFP + LC

    10G BiDi SFP + jest specjalnie zaprojektowany do wysokowydajnej zintegrowanej, dupleksowej transmisji danych przez światłowód jednomodowy.Ten moduł nadawczo-odbiorczy jest zgodny z umową o rozszerzonym wtykowym module SFP + Multisource (SFF8431).

    Ten typ urządzenia nadawczo-odbiorczego jest specjalnie zoptymalizowany do przesyłania danych szeregowych z szybkością 10,3125 Gb / s.

     

     

    Cechy:

    Szybkość przesyłania danych 10 Gb / s
    Nadajnik 1270nm DFB / 1330nm DFB
    1 para Tx1270nm / Rx1330nm i Tx1330nm / Rx1270nm BiDi SFP
    Odległość do 20 km
    Pojedynczy zasilacz 3,3 V i interfejs logiczny TTL
    SFP z możliwością podłączenia podczas pracy
    Złącze Simplex LC
    Zgodny z SFP MSA
    Cyfrowe monitorowanie diagnostyczne
    Standardowa temperatura pracy: 0 ~ 70 ℃
     
     
    Aplikacje:
    Łącza Fibre Channel
    Gigabit Ethernet
    Inne łącza optyczne
    System WDM 10G
     
     
    10G SFP + BiDi SFP + BiDi 10 km SFP + BiDi 10 km 1270nm / 1330nm LC
    SFP + BiDi 20 km SFP + BiDi 20 km 1270nm / 1330nm LC
    SFP + BiDi 40 km SFP + BiDi 20 km 1270nm / 1330nm LC
    SFP + BiDi 60 km SFP + BiDi 60 km 1270nm / 1330nm LC
    SFP + BiDi 80 km SFP + BiDi 80 km 1490nm / 1550nm LC

    100% kompatybilności: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Brocade, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel itp.

     

    Nasze usługi:

    1. Skontaktuj się z działem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji w celu potwierdzenia zamówienia.
    2. Krótki czas realizacji po potwierdzeniu.

    3. Dostarczamy towar międzynarodowym ekspresem.

    4. Szybka reakcja na opinie klientów i inne pytania.

     

     

    Wsparcie techniczne:

    Wspieramy przewodnik techniczny w celu rozwiązania awarii lub zamienników komponentów oraz zapewniamy projekt powiązanej konfiguracji sieci.
    Serwis pogwarancyjny
    Mamy serwis przez 24 godziny, obiecuje dostarczyć obsługę techniczną lub przewodnik w dowolnym momencie.
    Nasi współpracownicy odpowiedzą na żądanie klientów w ciągu 12 godzin po wystąpieniu sytuacji awaryjnej.


    Szczegóły pakowania: torba statyczna, opakowanie z tworzywa sztucznego z PVC, opakowanie detaliczne, pudełko techniczne lub dostosowane.

     

    Informacje o firmie:

     

    Shenzhen Haili Link Technology Co., Ltd., która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży produktów światłowodowych, została założona w 2007 roku.

    Posiadamy certyfikaty RoHS, ISO i CE, jesteśmy złotym dostawcą, który specjalizuje się w tej dziedzinie od 10 lat z najwyższą jakością, konkurencyjną ceną i dobrym rozwiązaniem.

    Nasze główne kompetencje to światłowody CFP, QSFP28, QSFP SR4 i LR4, CWDM SFP / XFP / X2, DWDM SFP / XFP / X2, rozwiązania DWDM, CWDM, WDM, MPO, AAWG itp.

    Posiadamy niezależny Dział Badań i Rozwoju z 8 utalentowanymi inżynierami, dysponujący zaawansowanymi urządzeniami i urządzeniami, takimi jak przełączniki i routery Cisco, w celu przeprowadzenia dalszych szczegółowych testów i procedur.

    Posiadamy również powiązane produkty optyczne i dobre rozwiązania, aby spełnić wymagania klientów.

    Serdecznie zapraszamy nowych i starych klientów do odwiedzenia naszej fabryki i biura w celu dalszej współpracy.
    Mam nadzieję, że nawiążę z Tobą relacje biznesowe.
    10 km SFP + moduł nadawczy SMF Fibre Small Form Factor Pluggable Plus 010 km SFP + moduł nadawczy SMF Fibre Small Form Factor Pluggable Plus 1

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany 10 km SFP + moduł nadawczy SMF Fibre Small Form Factor Pluggable Plus czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.