• 60 km SFP + Dwukierunkowy moduł nadajnika światłowodowego CE Certyfikat RoHS
    • 60 km SFP + Dwukierunkowy moduł nadajnika światłowodowego CE Certyfikat RoHS
  • 60 km SFP + Dwukierunkowy moduł nadajnika światłowodowego CE Certyfikat RoHS

    60 km SFP + Dwukierunkowy moduł nadajnika światłowodowego CE Certyfikat RoHS

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE, RoHS
    Numer modelu: HL-10BS-60

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Torebka statyczna, plastikowa torba PVC, skrzynka detaliczna
    Czas dostawy: 1-4 dni roboczych
    Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
    Możliwość Supply: 5000pairs / week
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Szybkość przesyłania danych: 10g Długość fali: 1270nm, / 1330nm
    Dystans odległość: 60 km Złącze: LC
    Źródło: DFP APD DDM / DOM: Tak
    Temperatura pracy: 0-70 ℃ RoHS RoHS: Zgodny
    Gwarancja: 3 lata
    High Light:

    sfp+ optical transceive

    ,

    sfp+ optical module

    opis produktu

    60 km SFP + Dwukierunkowy moduł nadajnika światłowodowego CE Certyfikat RoHS

    60 km SFP + Dwukierunkowy moduł nadajnika światłowodowego CE Certyfikat RoHS


    Jednofazowy moduł WDM DDM / DOM 60G 1270nm / 1330nm 60 km BiDi SFP + LC

    10G BiDi SFP + jest specjalnie zaprojektowany do transmisji danych dwustronnych o wysokiej wydajności w pojedynczym światłowodzie.

    Ten moduł nadajnika-odbiornika jest zgodny z ulepszoną formułą modułu kompaktowego modułu sprzężenia zwrotnego SFP + (SFF8431). Ten typ nadajnika jest specjalnie zoptymalizowany do przesyłania danych szeregowych przy 10,3125 Gb / s.

    Cechy:

    Szybkość przesyłania danych 10 Gb / s
    1270nm DFB / 1330nm nadajnik DFB
    1Pair Tx1270nm / Rx1330nm i Tx1330nm / Rx1270nm BiDi SFP
    Odległość do 60 km
    Pojedynczy zasilacz 3.3V i interfejs logiczny TTL
    Hot-Pluggable SFP
    Złącze Simplex LC
    Zgodny z SFP MSA
    Cyfrowy monitoring diagnostyczny
    Temperatura pracy Standard: 0 ~ 70 ℃
    Aplikacje:
    Łącza kanałów Fibre Channel
    Sieć Ethernet 10giga
    System WDM

    Dane techniczne:

    P / N SFP-WDMXX-R60
    Szybkość przesyłania danych 10G / ps
    Wavelenth 1330nm / 1270nm
    Dystans 60 km
    Nadajnik DFB
    Odbiorca APD
    Typ trybu SMF
    DDM / DOM TAK
    Złącze LC Simplex
    Podanie WDM 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC
    temperatura robocza 0 ℃ ~ + 70 ℃
    Napięcie zasilania 3.3V
    Orzecznictwo CE / FCC / RoHS /
    Marka

    Hilink, CISCO OEM

    10G SFP + BiDi SFP + BiDi 10 km SFP + BiDi 10 km 1270nm / 1330nm LC
    SFP + BiDi 20 km SFP + BiDi 20 km 1270nm / 1330nm LC
    SFP + BiDi 40 km SFP + BiDi 20 km 1270nm / 1330nm LC
    SFP + BiDi 60 km SFP + BiDi 60 km 1270nm / 1330nm LC
    SFP + BiDi 80 km SFP + BiDi 80 km 1490nm / 1550nm LC

    100% zgodność: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Odlewnia, Brocade, D-Link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel itp.

    Nasze usługi:

    1. Skontaktuj się z działem sprzedaży, aby uzyskać więcej szczegółów w celu potwierdzenia zamówienia.
    2. Krótki czas oczekiwania po potwierdzeniu.

    3. Dostarczamy towary ekspresem międzynarodowym.

    4. Szybka odpowiedź na opinie klientów i inne pytania.

    Przesyłka i płatności
    1. Express Express: DHL, Fedex, UPS, EMS, UPS, TNT i inne
    2. Płatność: T / T, Western Union, Paypal i tak dalej.

    Wsparcie techniczne:

    Wspieramy przewodnik techniczny w celu rozwiązania wadliwego działania lub części zamiennych oraz dostarczyć projekt związanej konfiguracji sieciowej.
    Serwis pogwarancyjny
    Mamy serwis po 24 godzinach, obiecuje dostarczyć serwis techniczny lub przewodnik w każdej chwili.
    Nasi współpracownicy odpowiadają na potrzeby klientów w ciągu 12 godzin po wystąpieniu sytuacji awaryjnej.


    Szczegóły pakowania: torebka statyczna, plastikowa paczka PVC, pudełko do sprzedaży detalicznej, pudełko techniczne lub na zamówienie

    Informacje o firmie:

    Linia produkcyjna fabryki.jpg

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany 60 km SFP + Dwukierunkowy moduł nadajnika światłowodowego CE Certyfikat RoHS czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.