• Mini ABS Planar Lightwave Circuit Splitter do rozdzielacza optycznego PLC SC FC
    • Mini ABS Planar Lightwave Circuit Splitter do rozdzielacza optycznego PLC SC FC
    • Mini ABS Planar Lightwave Circuit Splitter do rozdzielacza optycznego PLC SC FC
    • Mini ABS Planar Lightwave Circuit Splitter do rozdzielacza optycznego PLC SC FC
  • Mini ABS Planar Lightwave Circuit Splitter do rozdzielacza optycznego PLC SC FC

    Mini ABS Planar Lightwave Circuit Splitter do rozdzielacza optycznego PLC SC FC

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: OEM
    Orzecznictwo: CE,ROHS, FCC
    Numer modelu: Rozdzielacz PLC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Poly worek
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Długość fali: 1260–1650 nm Pakiet: Mini pudełko abs
    Złącze: SC / FC / ST / LC Temp. Pracy: -40 ~ 85
    OEM: tak Gwarancja: 2 lata
    High Light:

    fiber optic splitter

    ,

    PLC splitter module

    opis produktu

    Mini ABS Planar Lightwave Circuit Splitter do rozdzielacza optycznego PLC SC FC

    Mini PLC Optical Splitter Planar Lightwave Circuit Splitter 2 lata gwarancji OEM

     

    1. Opis

    1).Planarny rozdzielacz fal świetlnych (PLC) to rodzaj optycznego urządzenia zarządzającego mocą, które jest wytwarzane przy użyciu technologii światłowodu krzemionkowego.

    2).Rozdzielacz światłowodowy charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, wysoką niezawodnością, szerokim zakresem długości fal roboczych i dobrą jednorodnością między kanałami i jest szeroko stosowany w sieciach PON do realizacji podziału mocy sygnału optycznego.

    3).Rollball oferuje całą serię rozdzielaczy 1xN i 2xN, które są dostosowane do konkretnych zastosowań.

    4).Splitter światłowodowy spełnia wymagania GR-1209-CORE i GR-1221-CORE.

     

    2. Cecha

    1Niskie straty wtrąceniowe

    2 Niskie PDL

    3Kompaktowa konstrukcja

    4Dobra jednorodność między kanałami

    5Szeroka długość fali roboczej: 1260-1650nm

    6Szeroka temperatura robocza: -40 ° C - 85 ° C

    7Wysoka niezawodność i stabilność

     

    3.Podanie

    1 Systemy FTTX

    2Sieci PON

    3Linki CATV

    4Dystrybucja sygnału optycznego

    5 Projekt CWDM DWDM

     

    4. Szczegółowa specyfikacja

    Parametry 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32
    Długość fali roboczej (nm) 1260~1650
    Typ włókna SMF-28e lub określony przez klienta
    Strata wtrąceniowa (dB)(Klasa S / P) 4.2 7.6 11.0 14.5 17.5
    Jednorodność strat (dB) 0.8 1.5 1.5 2.0 2.5
    Strata powrotu (dB) (Klasa S / P) 50/55 50/55 50/55 50/55 50/55
    Strata zależna od polaryzacji (dB) 0,2 0,2 0.3 0,4 0,4
    Kierunkowość (dB) 55 55 55 55 55
    Strata zależna od długości fali (dB) 0.3 0.5 0.5 0.5 0.5
    Stabilność temperatury (-40~85 ° C) (dB) 0.5 0.5 0.5 0.5 0.5
    Temperatura pracy (° C) -40~85
    Temperatura przechowywania (° C) -40~85
    Wymiar modułu (mm) (dł. × szer. × wys.) 100 × 80 × 10 100 × 80 × 10 120 × 80 × 18 140 × 115 × 18 140 × 115 × 18

    Uwagi: 1.Określone bez złączy.2.Dodaj dodatkowe tłumienie 0,2 dB na złącze

    cechy Podanie
    Rozdzielacz PLC 1 × 32, złącze SC / APC Dystrybucja sygnału optycznego
    2000 μm ITU G.657A1 dla wejścia / wyjścia światłowodu Komunikacja danych
    Niska tłumienność ≤ 17,7 dB System LAN i CATV
    Niskie straty zależne od polaryzacji (PDL) ≤ 0,3 dB Wdrożenie FTTX
    Pasmo robocze: 1260 - 1650nm Sieć FTTH
    Kompaktowa konstrukcja, odpowiednia do instalacji w urządzeniach optycznych Pasywne sieci optyczne (PON)
    Szeroka temperatura robocza: -40-85 ° C, obsługuje standardowe aplikacje branżowe System pomiarowy i system laserowy
    Wysoka niezawodność i stabilność, zgodność z Telecordia GR-1221/1209 Systemy DWDM i CWDM

     

    Mini ABS Planar Lightwave Circuit Splitter do rozdzielacza optycznego PLC SC FC 0Mini ABS Planar Lightwave Circuit Splitter do rozdzielacza optycznego PLC SC FC 1Mini ABS Planar Lightwave Circuit Splitter do rozdzielacza optycznego PLC SC FC 2Mini ABS Planar Lightwave Circuit Splitter do rozdzielacza optycznego PLC SC FC 3

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Mini ABS Planar Lightwave Circuit Splitter do rozdzielacza optycznego PLC SC FC czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.