• Optyczny nadajnik optyczny XFP oparty na pojedynczym rdzeniu 20 kiloskopów 1270nm / 1330nm z niską stratą mocy
    • Optyczny nadajnik optyczny XFP oparty na pojedynczym rdzeniu 20 kiloskopów 1270nm / 1330nm z niską stratą mocy
  • Optyczny nadajnik optyczny XFP oparty na pojedynczym rdzeniu 20 kiloskopów 1270nm / 1330nm z niską stratą mocy

    Optyczny nadajnik optyczny XFP oparty na pojedynczym rdzeniu 20 kiloskopów 1270nm / 1330nm z niską stratą mocy

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: Hilink
    Orzecznictwo: CE ROHS FCC
    Numer modelu: HL-XFP-BIDI-LR

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Poly worek
    Zasady płatności: Paypal TT, ESCROW
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Długość fali: 1270 / 1330nm Transfer Reach: 20 km
    Złącze: LC Simplex DDM: Tak
    High Light:

    xfp fiber transceiver

    ,

    xfp optical module

    opis produktu

    Optyczny nadajnik optyczny XFP oparty na pojedynczym rdzeniu 20 kiloskopów 1270nm / 1330nm z niską stratą mocy

    Optyczny nadajnik optyczny XFP oparty na pojedynczym rdzeniu 20 kiloskopów 1270nm / 1330nm z niską stratą mocy

    PRODUKT CECHY

    Kompatybilna marka Cisco Juniper Mikrotik .. Nazwa dostawcy Hilink
    Typ formularza XFP Maksymalna szybkość transmisji danych 10 Gb / s
    Długość fali 1270nm / 1330nm Maksymalna odległość kabla 20 km
    Berło LC simplex Komponenty optyczne DFB BiDi
    Typ kabla SMF Wsparcie DOM tak
    Moc TX -7 ~ 0.5dBm Czułość odbiornika <-13dBm
    Zakres temperatur komercyjnych 0 do 70 ° C (32 do 158 ° F) Kod zharmonizowany HTS 8517706000

    APLIKACJE

    10GBASE-BX 10.3125Gb / s Ethernet

    10GBASE-BX 9.953Gb / s Ethernet

    SONETOC-192 i SDHSTMI-64.

    PRODUKT OPIS

    XFP BIDI 20KM jest hot pluggable 3.3V XFP Forma nadajnik-moduł.

    Zaprojektowane z myślą o szybkich aplikacjach komunikacyjnych, które wymagają szybkości 11,3 Gb / s,

    To przeznaczone Być zgodny z XFP Umowa MSA .

    Parametr optyczny WDM XFP 20 km

    Parametr Symbol Min Typ Max Jednostka
    Maksymalna moc uruchamiania P MAX -6 -3 +0.5 DBm
    Długość fali światła optycznego UBXFP-20-U Λ 1260 1270 1280 Nm
    UBXFP-20-D 1320 1330 1340
    Współczynnik ekstynkcji optycznej ER 3.5 DB
    Szerokość spektralna Δλ 1 Nm
    Współczynnik nadciśnienia bocznego SSRmin 30 DB
    Czas narastania / spadku (20% ~ 80%) Tr / Tf 50 Ps
    Oko Optyczna Maska IEEE802.3ae
    Temat dnia roboczego BR 9.95 11.3 Gb / s
    Czułość odbiornika Sen -13,4 DBm
    Maksymalna moc wejściowa P MAX 0 DBm
    Długość fali światła optycznego UBXFP-20-U Λ C 1320 1330 1340 Nm
    UBXFP-20-D 1260 1270 1280
    Odbicie odbiornika Rrx -13 DB
    LOS De-Assert LOS D -14 DBm
    LOS Assert LOS A -30 DBm
    Histereza LOS LOS H 0,5 5

    DB



    Zalety firmy Hilink

    1. Hilink nawiązuje w 2007 roku, specjalizuje się w tej dziedzinie z około 10-letnim doświadczeniem.
    2. "Kredyt jest podstawą, jakość jest pierwsza", wszystkie nasze produkty są nowe, nigdy nie używamy części używanych.
    3. Nasze produkty są kompatybilne z firmami Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Brocade, Dlink, Alcatel, Riverstone,
    Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel itp.
    4. Dostarczamy 3 lata gwarancji na wszystkie nasze produkty od daty wysyłki.
    5. Wszystkie nasze produkty otrzymują CE, ROHS, FCC.
    6. Dostarczamy również DWDM CWDM WDM z rozwiązaniami optycznymi.

    Nasz sklep roboczy

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Optyczny nadajnik optyczny XFP oparty na pojedynczym rdzeniu 20 kiloskopów 1270nm / 1330nm z niską stratą mocy czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.