• CWDM 18 kanałów / 2 kanałowa szerokość pasma operacyjnego dla sieci PON
    • CWDM 18 kanałów / 2 kanałowa szerokość pasma operacyjnego dla sieci PON
    • CWDM 18 kanałów / 2 kanałowa szerokość pasma operacyjnego dla sieci PON
    • CWDM 18 kanałów / 2 kanałowa szerokość pasma operacyjnego dla sieci PON
  • CWDM 18 kanałów / 2 kanałowa szerokość pasma operacyjnego dla sieci PON

    CWDM 18 kanałów / 2 kanałowa szerokość pasma operacyjnego dla sieci PON

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny
    Nazwa handlowa: Hilink
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-CW-Mux-Nch

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Skrzynia ABS, skrzynka LGX, uchwyt do racka 19 "1U
    Zasady płatności: T/T, Western Union, paypal
    Możliwość Supply: 2000szt / miesiąc
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Nazwa produktu: CWDM Mux Długość fali roboczej: 1270-1610nm
    Kanały opcji: 2ch / 4ch / 8ch / 12ch / 16ch / 18ch Złącze: SC FC LC APC UPC PC
    logo: Można dostosować Pakiet: Skrzynka LGX, mocowanie 19 "1u, skrzynia ABS
    High Light:

    cwdm multiplexer

    ,

    optical mux demux

    opis produktu

    CWDM 18 kanałów / 2 kanałowa szerokość pasma operacyjnego dla sieci PON

    CWDM 18 kanałów / 2 kanałowa szerokość pasma operacyjnego dla sieci PON


    Opis

    Współbieżne multipleksowanie z podziałem długości fal (CWDM) polega na zastosowaniu multipleksera światłowodowego do różnych długości fali sygnałów świetlnych zmultipleksowanych do pojedynczego włókna światłowodowego w celu odbierania, na odbiorczym końcu łącza, z mieszanym światłowodowym światłowodowym multiplekserem światłowodowym ulegającym rozkładowi na różne Sygnał długości fali, połączony z odpowiednim urządzeniem odbiorczym.

    • Dostępne są 2 ~ 18 kanałów.
    • Długość fali: 1270nm-1610nm
    • Port Com: simpleks lub dupleks.
    • Złącze światłowodowe: LC / SC lub inne.
    • Opakowanie: plastikowe pudełko plastikowe, kaseta metalowa LGX, szafka 19 ".


    cechy
    Niska utrata wstawienia
    Wysoka izolacja
    Zwarta konstrukcja
    Szeroki pas transmisyjny
    Dobra jednolitość kanału i kanału
    Szeroka długość fali operacyjnej
    Od 1260nm do 1620nm
    Wysoka niezawodność i stabilność
    Bez żywicy epoksydowej na torze optycznym

    Aplikacje

    1. System CWDM
    2. Sieci PON
    3. Linki CATV
    4. Wzmacniacz światłowodowy
    5. Telekomunikacja



    Specyfikacje wydajności

    Parametr 4 kanały 8 kanałów 18 kanałów
    Mux Demux Mux Demux Mux Demux
    Długość fali kanału (nm) 1270 ~ 1610
    Długość fali środkowej Dokładność (nm) ± 0.5
    Odległość między kanałami (nm) 20
    Pasmo przepustowości kanału (@ -dBdB pasma (nm) > 13
    Utrata wkładania (dB) ≤ 1,6 ≤2,5 ≤3,0
    Ujednolicona kanału (dB) ≤0,6 ≤1,0 ≤ 1,5
    Ripple kanału (dB) 0,3
    Izolacja (dB) Sąsiadujący N / A > 30 N / A > 30 N / A > 30
    Nie sąsiednie N / A > 40 N / A > 40 N / A > 40
    Utrata Inducja Czułość Temperatury (dB / ° C) <0,005
    Przesunięcie temperatury w długości fali (nm / ° C) <0,002
    Odchylenie zależne od polaryzacji (dB) <0,1
    Dyspersja trybu polaryzacji <0,1
    Kierunkowość (dB) > 50
    Strata powrotu (dB) > 45
    Maksymalna moc (mW) 300
    Temperatura przetrzymywania (° C) -5 ~ + 75
    Temperatura składowania (° C) -40 ~ 85
    Wymiar opakowania (mm) L100 x W80 x H10 lub L140xW100xH15


    Powyższa specyfikacja dotyczy urządzenia bez złącza.

    Informacje dotyczące zamawiania

    Konfiguracja Liczba kanałów Pierwszy kanał Typ włókna Długość włókna Złącze wejścia / wyjścia

    M = Mux D = Demux
    O = OADM

    04 = 4 kanał

    08 = 8 kanałów
    16 = 16 kanałów
    18 = 18 kanałów
    N = N kanał
    ......

    27 = 1270 nm
    47 = 1470nm
    49 = 1490 nm
    ......
    61 = 1610nm
    SS = specjalne

    1 = włókno bordowe
    2 = 900um
    Luźna rura
    3 = kabel 2 mm
    4 = kabel 3mm
    1 = 1m
    2 = 2m
    S = Określ

    0 = Brak
    1 = FC / APC
    2 = FC / PC
    3 = SC / APC
    4 = SC / PC
    5 = LC
    ......




    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany CWDM 18 kanałów / 2 kanałowa szerokość pasma operacyjnego dla sieci PON czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.