• Moduł nadawczo-odbiorczy 1000base LX SFP GLC-LH-SMD 1310nm DDM 3 lata gwarancji
    • Moduł nadawczo-odbiorczy 1000base LX SFP GLC-LH-SMD 1310nm DDM 3 lata gwarancji
  • Moduł nadawczo-odbiorczy 1000base LX SFP GLC-LH-SMD 1310nm DDM 3 lata gwarancji

    Moduł nadawczo-odbiorczy 1000base LX SFP GLC-LH-SMD 1310nm DDM 3 lata gwarancji

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-GLC LH SMD

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Torebka statyczna, torba plastikowa, skrzynka reklamowa lub wymagana
    Czas dostawy: 1-6 dni roboczych
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 500000szt / miesiąc
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Szybkość przesyłania danych: 1,25 g Długość fali: 1310nm
    Odległość KM: 10 '20 Złącze: Podwójna LC
    DDM: Tak Gwarancja: 3 lata
    High Light:

    sfp optical transceiver

    ,

    sfp fiber module

    opis produktu

    Moduł nadawczo-odbiorczy 1000base LX SFP GLC-LH-SMD 1310nm DDM 3 lata gwarancji

    Moduł nadawczo-odbiorczy 1000base LX SFP GLC-LH-SMD 1310nm DDM 3 lata gwarancji

    1 Cechy:

    1 fotodetektor lasera laserowego i fotodetektrycznego 1310nm FP

    2 Poznaj SFP MSA i SFF-8472 z gniazdem LC

    3 Cyfrowy monitoring diagnostyczny

    4 transmisja 20KM z SMF

    5 Wtyk hot-pluggable

    6 Obudowa metalowa dla niższego EMI

    7 + 3.3V Pojedyncze zasilanie

    8 Kwalifikowany, aby spełnić zamierzony cel praktyk Bellcore

    9 Interfejs LVPECL upraszcza interfejs z zewnętrznymi obwodami

    10 poziom logiki LVTTL RX LOS

    11 Z blokadą pociągową

    12 Z włóknem jednomodowym 9/125 μm (SMF)

    13 Szybkość transmisji danych: 1,25 Gb / s;

    14 temperatura robocza Standard: 0 do + 70 ° C,

    Rozszerzony: -20 do + 85 ° C, przemysłowy: -40 do + 85 ° C

    15 Zgodność z dyrektywą RoHS FCC

    2 Zastosowanie:

    1 Gigabit Ethernet

    2 Przełącz na interfejs Switch

    3 Przełączane aplikacje panelu tylnego

    4 Interfejs routera / serwera

    5 Inne optyczne systemy transmisyjne

    3 ogólne

    Optyczny nadajnik-odbiornik jest zgodny z umową wielostanowiskową (MSA) dla małych form factor (SFP) i SFF-8472. Oferuje wcześniej niedostępne kosztorysy systemów, uaktualnienia i niezawodność dzięki możliwości podłączenia hot-pluggable. Optyczny nadajnik-odbiornik spełnia wymagania ROHS, każdy z tych elementów jest pozbawiony ołowiu.

    Dane techniczne:

    P / N GLC-LH-SMD SFP-GEL
    Szybkość przesyłania danych 1.25G
    Dystans 20 km
    Długość fali 1310nm
    Nadajnik FP
    Odbiorca KOŁEK
    Głoska bezdźwięczna SMF
    DDM / DOM TAK
    Złącze LC
    Podanie GE
    temperatura robocza -10 ℃ ~ + 85 ℃
    Napięcie zasilania 3.3V
    Orzecznictwo CE / FCC / RoHS / TUV / UL
    Marka

    Neutralny i OEM

    Opis
    Nadajniki SFP to wydajne, ekonomiczne moduły obsługujące szybkość transmisji danych 1,25Gbps / 1.0625Gbps i odległości transmisji 10 km z SMF.

    Transceiver składa się z trzech części: nadajnika laserowego DFB, fotodiody PIN zintegrowanej z przedwzmacniaczem impulsowym (TIA) i jednostką sterującą MCU. Wszystkie moduły spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa laserowego klasy I.

    Nadajniki są zgodne z wieloma źródłami SFP (MSA) i SFF-8472.

    Urządzenia nadawczo-odbiorcze Gigabit Ethernet

    Specyfikacja referencyjna

    Numer części firmy Cisco Opis
    GLC-T = Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-T SFP dla przewodu miedzianego kategorii 5, złącza RJ-45
    GLC-SX-MM = Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-SX SFP dla długości fali MMF, 850 nm, podwójnego złącza LC / PC
    GLC-LH-SM = Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-LX / LH SFP dla MMF i SMF, długość fali 1310 nm, podwójne złącze LC / PC
    GLC-ZX-SM = Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-ZX SFP dla SMF, długość fali 1550 nm, podwójne złącze LC / PC

    GLC-BX-D = Moduł 1000BASE-BX10 SFP dla jednowiązkowej SMF, długość fali RX wynoszącej 1490 nm TX / 1310-nm, pojedyncze złącza LC / PC
    GLC-BX-U = Moduł 1000BASE-BX10 SFP do jednomodowego SMF, długość fali RX 1010-nm TX / 1490-nm, pojedyncze złącza LC / PC
    GLC-2BX-D = Dwukanałowy moduł 1000BASE-BX10 SFP dla jednowiązkowego SMF, długość fali RX wynoszącej 1490 nm TX / 1310-nm, dwa pojedyncze złącza LC / PC
    SFP-GE-S = Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-SX SFP dla długości fali MMF, 850 nm, rozszerzonego zakresu temperatur roboczych i obsługi DOM, podwójnego złącza LC / PC
    SFP-GE-L = Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-LX / LH SFP dla długości fali MMF i SMF, długość fali 1300 nm, rozszerzony zakres temperatury pracy i wsparcie DOM, podwójne złącze LC / PC
    SFP-GE-Z = Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-ZX SFP dla długości fali światła SMF, długość fali 1550-nm, rozszerzony zakres temperatur pracy i obsługa DOM, podwójne złącze LC / PC
    SFP-GE-T =

    Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-T SFP dla przewodu miedzianego kategorii 5, rozszerzony zakres temperatur roboczych, złącze RJ-45

    Wysyłka

    International Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS i tak dalej. Trwa od 3 do 7 dni.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Moduł nadawczo-odbiorczy 1000base LX SFP GLC-LH-SMD 1310nm DDM 3 lata gwarancji czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.