• Zgodny z Cisco SFP Moduł Gigabit Ethernet Moduł 20KM z niskim poborem mocy
  • Zgodny z Cisco SFP Moduł Gigabit Ethernet Moduł 20KM z niskim poborem mocy

    Zgodny z Cisco SFP Moduł Gigabit Ethernet Moduł 20KM z niskim poborem mocy

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE / ROHS / FCC
    Numer modelu: 1.25G-BIDI-20

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Blister Packaging 10 sztuk / zasobnik
    Czas dostawy: 3-6 dni
    Możliwość Supply: 1000szt dziennie
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Szybkość przesyłania danych: 1.25G Długość fali: 1310 / 1550nm
    Dystans: 20 km Źródło: FP / DFB
    Czułość (dBm): <-22 Odbiorca: Kod PIN
    Złącze: SC / LC Moc optyczna (dBm): -8 ~ -4
    High Light:

    sfp optical transceiver

    ,

    sfp fiber module

    opis produktu

    Zgodny z Cisco SFP Moduł Gigabit Ethernet Moduł 20KM z niskim poborem mocy

    Zgodny z Cisco SFP Moduł Gigabit Ethernet 20KM rozproszenie niskiej mocy

    CECHY PRODUKTU

    1. Do łącza danych o łączu do 1,25 Gb / s

    2. Nadajnik laserowy FP dla TS-SF-BL3512-20

    Nadajnik laserowy DFB dla TS-SF-BL5312-20

    3. foto-detektor PIN

    4. Do 20KM na 9/125 μm SMF

    5. Wtyczka typu hot-pluggable SFP

    6. Przełącznik optyczny typu BIDI LC / UPC

    7. Niskie rozproszenie mocy

    8. Obudowa metalowa, w celu obniżenia poziomu EMI

    9. Zgodny z RoHS i bezołowiowy

    10. Pojedynczy zasilacz 3.3V

    11. Zgodny z SFF-8472

    12. Temperatura pracy obudowy

    Handlowe: 0 ° C do + 70 ° C

    Rozszerzony: -10 ° C do + 80 ° C

    Przemysł: -40 ° C do + 85 ° C

    APLIKACJE

    1. Przełącz na interfejs przełączania

    2. Gigabit Ethernet

    3. Przełączane aplikacje Backplane

    4. Interfejs routera / serwera

    5. Inne połączenia optyczne

    SPECYFIKACJE MECHANICZNE

    OPIS PRODUKTU

    Bezprzewodowe urządzenia nadawczo-odbiorcze SFP typu Plushable 1.25G firmy Hilink SFP 20KM są kompatybilne z MSA (Small-Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement), a nadajnik-odbiornik składa się z czterech sekcji: sterownika LD, wzmacniacza ograniczającego, lasera FP 1310nm Lasera 1550nm DFB) i foto-detektora PIN. Dane modułu łączą do 20KM w jednowymiarowym kanale 9 / 125um.

    Wyjście optyczne może być wyłączone przez wejście TTL wysokiego poziomu Tx Disable, a system może także wyłączyć moduł poprzez I2C. Występuje błąd Tx w celu wskazania, że ​​degradacja lasera. Utrata sygnału (LOS) jest dostarczana w celu wskazania utraty wejściowego sygnału optycznego odbiornika lub statusu łącza z partnerem. System może także uzyskać informacje o LOS (lub Link) / Disable / Fault poprzez dostęp do rejestru I2C.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Zgodny z Cisco SFP Moduł Gigabit Ethernet Moduł 20KM z niskim poborem mocy czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.