• Moduł nadawczo-odbiorczy WDM 1310nm / 1550nm SFP 40KM Odbiornik PIN marki Hilink
  • Moduł nadawczo-odbiorczy WDM 1310nm / 1550nm SFP 40KM Odbiornik PIN marki Hilink

    Moduł nadawczo-odbiorczy WDM 1310nm / 1550nm SFP 40KM Odbiornik PIN marki Hilink

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE / ROHS / FCC
    Numer modelu: 1.25G-BIDI-40

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Blister Packaging 10 sztuk / zasobnik
    Czas dostawy: 3-6 dni
    Zasady płatności: L/C, T/T
    Możliwość Supply: 1000szt dziennie
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Szybkość przesyłania danych: 1.25G Długość fali: 1310 / 1550nm
    Dystans: 40KM Źródło: DFB / DFB
    Czułość (dBm): <-23 Odbiorca: Kod PIN
    Złącze: SC / LC Moc optyczna (dBm): -2 ~ + 3
    High Light:

    sfp fiber transceiver

    ,

    sfp fiber module

    opis produktu

    Moduł nadawczo-odbiorczy WDM 1310nm / 1550nm SFP 40KM Odbiornik PIN marki Hilink

    Moduł nadawczo-odbiorczy WDM 1310nm / 1550nm SFP 40KM Odbiornik PIN marki Hilink

    Opis produktu

    SFP Transceiver 1.25G Moduł WDM 40KM LC 1310nm (tx) / 1490nm (rx) jest kompatybilny z wieloplanową umową wielofunkcyjną (MSA). Nadajnik składa się z pięciu sekcji: sterownika LD, wzmacniacza ograniczającego, cyfrowego monitora diagnostycznego, lasera DFB i foto-detektora PIN. Złącze danych modułu do 40KM w jednowymiarowym kanale 9 / 125um.

    Cechy:

    • Do łącza danych 1,25 Gb / s, do 40 km na 9/125 μm SMF
    • Nadajnik laserowy FP dla nadajnika laserowego DFB 1310 / 1550nm dla 1550 / 1310nm
    • Foto-detektor PIN
    • Przełączalny interfejs optyczny typu BIDI SC / UPC
    • Obudowa metalowa, dla niższego EMI
    • Zgodny z RoHS i bezołowiowy
    • Zgodny z SFF-8472, interfejsem diagnostycznym do diagnostyki cyfrowej
    • Zasilanie pojedyncze + 3,3 V
    • Temperatura robocza: Commercial: 0 ° C do + 70 ° C, Extended: -10 ° C do + 80 ° C, przemysłowy: -40 ° C do + 85 ° C

    Wyjście optyczne może być blokowane przez wejście logiczne TTL wysokiego poziomu Tx Disable, które może wyłączyć moduł poprzez I2C. Moduł DDM SC 40KM 1.25G BIDI SFP 1310nm (tx) / 1490nm (rx) może zostać wyłączony. Występuje błąd Tx w celu wskazania, że ​​degradacja lasera. Utrata sygnału (LOS) jest dostarczana w celu wskazania utraty wejściowego sygnału optycznego odbiornika lub statusu łącza z partnerem. System może także uzyskać informacje o LOS (lub Link) / Disable / Fault za pośrednictwem I2C.

    Każdy moduł nadajnika sfp bidi jest indywidualnie testowany w pełnym zakresie urządzeń firmy Hilink, przechodzi wyzwania testowe i zapewnia 100% zgodność.

    Parametr

    Marka Hilink
    P / N DC-B2434 (43) SC-40
    Współczynnik kształtu SFP
    Długość fali 1310 / 1550nm
    Dystans 40 km
    Szybkość przesyłania danych 1,25 Gb / s
    Złącze SC / LC
    Zasilacz 3.3V
    Maksymalne zużycie energii 1.5W
    temperatura robocza 0 ° C do 70 ° C
    DDM / DOM TAK
    Gwarancja 1 rok
    Orzecznictwo CE / FCC / RoHS / TUV / UL
    Kompatybilny z Cisco / Huawei / HP / ZTE / H3C / Juniper itp

    Wymiary DDM SC 40KM 1.25G Moduł BIDI SFP 1310nm (tx) / 1550nm (rx)

    Aplikacje

    • Przełącz na interfejs przełączania
    • Gigabit Ethernet
    • Przełączane aplikacje Backplane
    • Interfejs routera / serwera
    • Inne łącza optyczne

    Opakowania

    Pakiet DDM SC 40KM 1.25G Moduł BIDI SFP 1310nm (tx) / 1550nm (rx): 10 jednostek w pudełku kartonowym z wizualnym plastikowym oknem, który został oznaczony i oznaczony przez firmę Hilink jako domyślny. Dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania z etykietami lub pakietami są dostępne na żądanie.

    Wysyłka

    Hilink może dostarczyć zarówno spedytorowi spedytorowi, jak i wyznaczonemu przez klienta w drodze Air, Sea, Road. Który jest przewoźnikiem FedEx, DHL, UPS, TNT i EMS. Twoje rzeczy są prawdopodobnie wysyłane tego samego dnia (niektóre nadajniki mogą być dostarczone w ciągu 20 minut). Jeśli nie mamy zapasów w naszym magazynie, statek będzie opóźniony przez 1-2 dni. DHL podejmie 2-4 dni roboczych, a FedEx potrzebuje tylko 1-3 dni roboczych.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Moduł nadawczo-odbiorczy WDM 1310nm / 1550nm SFP 40KM Odbiornik PIN marki Hilink czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.