• Moduł optyczny światłowodu SFP typu jednowarstwowego 1.25Gbps CWDM-SFP-1470 Przełączniki Gigabit Ethernet
    • Moduł optyczny światłowodu SFP typu jednowarstwowego 1.25Gbps CWDM-SFP-1470 Przełączniki Gigabit Ethernet
  • Moduł optyczny światłowodu SFP typu jednowarstwowego 1.25Gbps CWDM-SFP-1470 Przełączniki Gigabit Ethernet

    Moduł optyczny światłowodu SFP typu jednowarstwowego 1.25Gbps CWDM-SFP-1470 Przełączniki Gigabit Ethernet

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE, ROHS, FCC
    Numer modelu: 1,25 G-CWDM-1470

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Opakowanie blistrowe, 10 sztuk / zasobnik
    Czas dostawy: 1-3 dni
    Zasady płatności: T/T, Western Union
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Szybkość przesyłania danych: 1,25 Gb / s Długość fali nm: 1470NM
    Odległość transferu: 120 km SMF RX Sensi: <-33dBm
    Moc TX: 2 ~ 5dBm Złącze: Dupleks LC
    Źródło: DFB APD Gwarancja: 3 lata
    High Light:

    fiber optic module

    ,

    fiber transceiver module

    opis produktu

    Moduł optyczny światłowodu SFP typu jednowarstwowego 1.25Gbps CWDM-SFP-1470 Przełączniki Gigabit Ethernet

    Moduł optyczny światłowodu SFP typu jednowarstwowego 1.25Gbps CWDM-SFP-1470 Przełączniki Gigabit Ethernet

    Dostępne 18 kanałów jako cwdm

    1270nm 1290nm 1310nm 1330nm 1350nm 1370nm 1390nm

    1410nm 1430nm 1450nm 1470nm

    1490nm 1510nm 1530nm 1550nm 1570nm 1590nm 1610nm

    Cechy:

    • Do 1.25Gb / s dwukierunkowych łączy danych
    • Szczelnie podłączony ślad SFP
    • Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne
    • Nadajnik laserowy CWDM DFB
    • Złącze Duplex LC
    • Zgodny z RoHS i bez ołowiu
    • Do 120 km na SMF 9 / 125mm przy 1,25 Gb / s
    • Obudowa metalowa, dla niższego EMI
    • Pojedynczy zasilacz 3.3V
    • Zakres temperatur roboczych: -5 ° C do 75 ° C

    Podanie:

    1 przełączniki i routery Gigabit Ethernet

    2 FE / GE / SDH

    3 Infrastruktura przełącznika Fibre Channel

    4 Aplikacje systemowe CWDM

    5 Przełączanie krawędzi metra

    Moduł nadajnika optycznego CWDM

    CWDM SFP
    CWDM SFP 1G / 2G (1270nm-1610nm) 40/80/120 km CWDM SFP 0-70 ℃
    CWDM SFP 4.25G (1270nm-1610nm) 40 km i 80 km CWDM SFP 0-70 ℃
    CWDM XFP (10G)
    CWDM XFP LR (1270-1610nm) 10 km CWDM XFP 0-70 ℃
    CWDM XFP ER (1470-1610nm) 40 km CWDM XFP 0-70 ℃
    CWDM XFP ZR (1470-1610nm) 80 km CWDM XFP 0-70 ℃
    CWDM SFP + (10G)
    CWDM SFP 10G LR (1270-1610nm) 10 km CWDM SFP + 0-70 ℃
    CWDM SFP ER (1470-1610nm) 40 km CWDM SFP + 0-70 ℃
    CWDM SFP ZR (1470-1610nm) 80 km CWDM SFP + 0-70 ℃
    CWDM Xenpak (10G)
    CWDM Xenpak ER 1470nm ~ 1610nm 40 km CWDM Xenpak 0-70 ℃
    CWDM Xenpak ZR 1470nm ~ 1610nm 80 km CWDM Xenpak 0-70 ℃
    CWDM X2 (10G)
    CWDM X2-ERC 1470nm ~ 1610nm 40 km CWDM X2 0-70 ℃
    CWDM X2-ZRC 1470nm ~ 1610nm 80 km CWDM X2 0-70 ℃

    Kompatybilna z firmą Hilink SFP: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Brocade, D-Link, Alcatel, Mikrotik, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel itp.

    Generał

    1400nm CWDM SFP są głównie stosowane w systemie CWDM

    Dane techniczne:

    P / N HL-CW-SFP1470-xx
    Szybkość przesyłania danych 1,25 Gb / s
    Wavelenth CWDM 1470-1610nm
    Dystans 120KM
    Nadajnik DFB
    Odbiorca APD
    Głoska bezdźwięczna SMF
    DDM / DOM tak
    Złącze LC Duplex
    Podanie Gigabit Ethernet
    temperatura robocza 0 ℃ ~ + 70 ℃
    Napięcie zasilania 3.3V
    Orzecznictwo CE / FCC / RoHS / TUV / UL
    Marka Hilink, OEM

    Dostarczamy wszelkiego rodzaju moduły optyczne, zakresy od 10 do 40 Gb / s, AscentOptics dostarcza wszystkie rodzaje optycznych elementów nadawczo-odbiorczych, w tym GBIC, SFP, XFP, SFP +, X2, XENPAK i QSFP + SFP Cable, itd., Jeśli nie można Znajdź produkt, którego potrzebujesz, prosze o przesłanie zapytania, odpowiemy Ci krótko.

    Pokaz obrazów

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Moduł optyczny światłowodu SFP typu jednowarstwowego 1.25Gbps CWDM-SFP-1470 Przełączniki Gigabit Ethernet czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.