• Moduł nadawczo-odbiorczy Multimode 1000Base SX SFP GLC-SX-MMD 850nm 0,5 km Podwójna LC
    • Moduł nadawczo-odbiorczy Multimode 1000Base SX SFP GLC-SX-MMD 850nm 0,5 km Podwójna LC
  • Moduł nadawczo-odbiorczy Multimode 1000Base SX SFP GLC-SX-MMD 850nm 0,5 km Podwójna LC

    Moduł nadawczo-odbiorczy Multimode 1000Base SX SFP GLC-SX-MMD 850nm 0,5 km Podwójna LC

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: GLC-SX-MMD-H

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Torebka statyczna, torba plastikowa, skrzynka reklamowa lub wymagana
    Czas dostawy: 1-6 dni roboczych
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 500000szt / miesiąc
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Szybkość przesyłania danych: 1,25 g Długość fali: 850NM
    Odległość M: 500 Złącze: Podwójna LC
    DDM: Tak Głoska bezdźwięczna: Multi-mode
    High Light:

    sfp fiber transceiver

    ,

    sfp fiber module

    opis produktu

    Moduł nadawczo-odbiorczy Multimode 1000Base SX SFP GLC-SX-MMD 850nm 0,5 km Podwójna LC

    Moduł nadawczo-odbiorczy Multimode 1000Base SX SFP GLC-SX-MMD 850nm 0,5 km Podwójna LC

    Cechy:

    ♦ Podwójna szybkość transmisji danych wynosi 1,25Gbps / 1.063Gbps

    850nmVCSEL fotodetektor laserowy i PIN do transmisji 550m

    Zgodny z SFP MSA i SFF-8472 z dupleksowym gniazdem LC

    DDM lub DOM Fuction

    Kalibracja wewnętrzna lub zewnętrzna kalibracja

    Kompatybilny z SONET OC-24-LR-1 i ROHS

    Zakres temperatur roboczych od 0 ° C do + 70 ° C (komercyjny)

    2 Zastosowanie:

    1 Gigabit Ethernet

    2 Przełącz na interfejs Switch

    3 Przełączane aplikacje panelu tylnego

    4 Interfejs routera / serwera

    5 Inne optyczne systemy transmisyjne

    3 ogólne

    Optyczny nadajnik-odbiornik jest zgodny z umową wielostanowiskową (MSA) dla małych form factor (SFP) i SFF-8472. G LC-SX-MMD posiada złączkę 1000Base-SX (krótszy zacisk) do połączeń Gigabit poprzez okablowanie światłowodowe. Jest to światłowód wielomodowy i działa przy długości fali 850nm, transmisja może osiągnąć odległość 550 metrów. GLC-SX-MMD pasuje do portu Gigabit Ethernet i łączy port z siecią. Dostarczamy wysokiej jakości kompatybilne moduły nadawczo-odbiorcze GLC-SX-MMD po bardzo konkurencyjnych cenach. I dostawa będzie szybka.

    Szybkie specyfikacje:

    P / N GLC-SX-MMD
    Szybkość przesyłania danych 1,25 Gb / s
    Wavelenght 850nm
    Dystans 0,5 km
    Nadajnik VCSEL
    Odbiorca KOŁEK
    DDM / DOM tak
    Głoska bezdźwięczna MMF
    temperatura robocza 0 ° C do + 70 ° C
    Dostępne kompatybilne marki Cisco, Alcatel, Juniper, Huawei itp.

    Moduł nadajników Gigabit Ethernet

    Specyfikacja referencyjna

    Numer części firmy Cisco Opis
    GLC-T = Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-T SFP dla przewodu miedzianego kategorii 5, złącza RJ-45
    GLC-SX-MM = Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-SX SFP dla długości fali MMF, 850 nm, podwójnego złącza LC / PC
    GLC-LH-SM = Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-LX / LH SFP dla MMF i SMF, długość fali 1310 nm, podwójne złącze LC / PC
    GLC-ZX-SM = Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-ZX SFP dla SMF, długość fali 1550 nm, podwójne złącze LC / PC

    GLC-BX-D = Moduł 1000BASE-BX10 SFP dla jednowiązkowej SMF, długość fali RX wynoszącej 1490 nm TX / 1310-nm, pojedyncze złącza LC / PC
    GLC-BX-U = Moduł 1000BASE-BX10 SFP do jednomodowego SMF, długość fali RX 1010-nm TX / 1490-nm, pojedyncze złącza LC / PC
    GLC-2BX-D = Dwukanałowy moduł 1000BASE-BX10 SFP dla jednowiązkowego SMF, długość fali RX wynoszącej 1490 nm TX / 1310-nm, dwa pojedyncze złącza LC / PC
    SFP-GE-S = Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-SX SFP dla długości fali MMF, 850 nm, rozszerzonego zakresu temperatur roboczych i obsługi DOM, podwójnego złącza LC / PC
    SFP-GE-L = Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-LX / LH SFP dla długości fali MMF i SMF, długość fali 1300 nm, rozszerzony zakres temperatury pracy i wsparcie DOM, podwójne złącze LC / PC
    SFP-GE-Z = Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-ZX SFP dla długości fali światła SMF, długość fali 1550-nm, rozszerzony zakres temperatur pracy i obsługa DOM, podwójne złącze LC / PC
    SFP-GE-T =

    Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-T SFP dla przewodu miedzianego kategorii 5, rozszerzony zakres temperatur roboczych, złącze RJ-45

    Przewagi konkurencyjne:


    1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
    2. Konkurencyjna cena
    3. Pełna kompatybilność (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM Dostosowane
    5. Zachowaj zapas, szybką dostawę

    Wysyłka

    International Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS i tak dalej. Trwa od 3 do 7 dni.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Moduł nadawczo-odbiorczy Multimode 1000Base SX SFP GLC-SX-MMD 850nm 0,5 km Podwójna LC czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.