• Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 2KM 100GBASE Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 lata gwarancji
    • Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 2KM 100GBASE Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 lata gwarancji
  • Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 2KM 100GBASE Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 lata gwarancji

    Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 2KM 100GBASE Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 lata gwarancji

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-100G-QSFP28-CWDM4

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Torba statyczna, plastikowe mieszkanie, pudełko detaliczne, według wymagań
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Prędkość transmisji danych: 100 gramów Długość fali: 1271 1291 1311 1331
    Dystans: 2 km Logo: Można dostosować
    Gwarancja: 3 lata
    High Light:

    fiber transceiver module

    ,

    optical fiber transceiver

    opis produktu

    Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 2KM 100GBASE Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 lata gwarancji

     

    HILink HL-QA0GCM-C4 to czterokanałowy, wtykowy, podwójny nadajnik-odbiornik LC, światłowodowy QSFP28 do zastosowań 100G Ethernet.Moduł optyczny QSFP28 z pełnym dupleksem oferuje 4 niezależne kanały nadawcze i odbiorcze, z których każdy może pracować z prędkością 26 Gb / s dla łącznej szybkości transmisji 104 Gb / s 2 km przy użyciu światłowodu jednomodowego.Moduły te są przeznaczone do pracy w systemach światłowodowych jednomodowych przy użyciu macierzy laserowej 1271nm-1331nm DFB.QSFP28 CWDM4 to jeden rodzaj transceivera, który zapewnia zwiększoną gęstość portów i całkowite oszczędności w kosztach systemu.Są zgodne z QSFP28 MSA, CWDM4 MSA i częściami IEEE P802.3bm.

     

     

    cechy

    Czterokanałowe moduły nadawczo-odbiorcze z pełnym dupleksem
    Szybkość transmisji do 26 Gbit / s na kanał
    Do 2 km transmisji światłowodu jednomodowego
    Niski pobór mocy <3,5 W.
    Temperatura obudowy od 0 ℃ do + 70 ℃
    Napięcie zasilania 3,3 V.
    Zgodny z RoHS 6
    Format QSFP z możliwością wymiany podczas pracy
    Gniazdo złącza LC
    Wbudowana cyfrowa funkcja diagnostyczna
     
     
     
    Aplikacje
    100G Ethernet
    Opatentowane szybkie połączenia międzysystemowe
    Centrum danych
    Aplikacja 100G CWDM4 z FEC

     

     

     

    Schemat blokowy transceivera

     

    Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 2KM 100GBASE Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 lata gwarancji 0

     

     

     

     

    Informacje dotyczące zamawiania
     
    Numer części Opis
    HL-QA0GCM-C00 QSFP28 CWDM4 2 km transceiver optyczny z pełnym cyfrowym monitorowaniem diagnostycznym w czasie rzeczywistym i uchwytem

     

    Pozycja

    Opis

    Rozmiar transceivera QSFP28
    Prędkość transmisji 100GE
    Środkowa długość fali (nm) 1271, 1291, 1311, 1331
    Zgodność z normami 100GBASE-CWDM4 (niestandardowe)
    Typ złącza LC
    Obowiązująca odległość transmisji Światłowód jednomodowy (G.652): 2 km
    Moc nadawania (dBm) -6,5 do +2,5
    Maksymalna czułość odbiornika (dBm) -10.1
    Moc przeciążenia (dBm) 2.5
    Współczynnik ekstynkcji (dB) 3.5
    Temperatura robocza 0 ° C do 70 ° C (32 ° F do 158 ° F)
    Numer części HL-QSFP28-100G-IR4

     

     

    Zalecany filtr zasilania
     
    Płyta główna powinna korzystać z filtrowania zasilania pokazanego poniżej.
     
    Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 2KM 100GBASE Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 lata gwarancji 1
                                                        Filtrowanie zasilania płyty głównej

     

     

     

     

     

    Prawdziwy pokaz zdjęć

     

    Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 2KM 100GBASE Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 lata gwarancji 2

    Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 2KM 100GBASE Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 lata gwarancji 3

     

    Wymiary mechaniczne

     

    Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 2KM 100GBASE Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 lata gwarancji 4

     

     

    Informacje o firmie:

     

    Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 2KM 100GBASE Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 lata gwarancji 5

     

    Wysyłka :


    International Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS i tak dalej.Trwa to 3-7 dni.

     

     

     

     

    Nasze Usługi:

     

    Zamówienie OEM / ODM jest dostępne
    możemy dostarczać produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami i zaprojektować etykietę produktów dla Twojej firmy.
     
    Gwarancja
    Obiecujemy, że wszystkie reklamowane transceivery optyczne są fabrycznie nowe i zawierają nowe komponenty i części oraz absolutnie nigdy nie używają starych i odnowionych materiałów.Wszystkie transceivery optyczne przeszły test funkcjonalny i test starzenia.Na wszystkie transceivery optyczne udzielamy 3 lata gwarancji od daty wysyłki.
     
    Co dostarczamy
    Dostarczamy szeroką gamę wysokiej jakości transceiverów optycznych oraz pasywnych modułów CWDM / DWDM Mux / Demux.Moduły optyczne są kompatybilne z Cisco, Huawei, Extreme, HP, Finisar, Broadcom, Foundry, Alcatel, D-link, Enterasys, Netgear, Juniper, Nortel, Linksys, Allied, Zyxel, Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-lucent itp

     

     

     

     

    Produkty powiązane:


    Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 2KM 100GBASE Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 lata gwarancji 6

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 2KM 100GBASE Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 lata gwarancji czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.