• 10GBASE-SR CISCO SFP + kompatybilny z SFP-10G-SR wielomodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP +
    • 10GBASE-SR CISCO SFP + kompatybilny z SFP-10G-SR wielomodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP +
    • 10GBASE-SR CISCO SFP + kompatybilny z SFP-10G-SR wielomodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP +
    • 10GBASE-SR CISCO SFP + kompatybilny z SFP-10G-SR wielomodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP +
  • 10GBASE-SR CISCO SFP + kompatybilny z SFP-10G-SR wielomodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP +

    10GBASE-SR CISCO SFP + kompatybilny z SFP-10G-SR wielomodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP +

    Szczegóły Produktu:

    Place of Origin: China
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE, ROHS, FCC
    Model Number: HL85B60910024

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 1pcs
    Cena: Negotiable
    Packaging Details: Blister Packaging, 10pcs/ tray
    Delivery Time: 1-3 days
    Payment Terms: T/T, Western Union
    Supply Ability: 1000pcs/ week
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Długość fali: 850nm kurs daty: 8G
    Dystans: 150m Rodzaj formularza: SFP +
    Rodzaj kabla: Światłowód wielomodowy Moc TX: -6 ~ -1dBm
    czułość odbiornika: <-11,1 dBm DDM: tak
    High Light:

    sfp+ optical module

    ,

    10g sfp+ module

    opis produktu

    10GBASE-SR CISCO SFP + kompatybilny z SFP-10G-SR wielomodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP +

    HilinkModuły 10GBASE SFP + oferują klientom szeroką gamę opcji łączności 10 Gigabit Ethernet dla centrów danych, węzłów dystrybucji okablowania przedsiębiorstwa i zastosowań transportowych dostawców usług.

    Obsługuje 10GBASE Ethernet i OTU2 / OTU2e

    Urządzenie wejścia / wyjścia wymieniane podczas pracy, które podłącza się do portu Ethernet SFP + w przełączniku.Zapewnia elastyczność wyboru interfejsu. Obsługuje model „pay-as-you-populate”.Obsługuje cyfrowe optyczne możliwości monitorowania

    Zgodny z Cisco

    HL-SFP-10G-SR

    Nazwa dostawcy

    Hilink

    Typ formularza

    SFP +

    Maksymalna szybkość transmisji danych

    10 Gb / s

    Długość fali

    850nm

    Maksymalna odległość kabla

    300M

    Berło

    LC duplex

    Komponenty optyczne

    VCSEL 850nm

    Rodzaj kabla

    MMF

    Wsparcie DOM

    tak

    Moc TX

    -6 ~ -1dBm

    czułość odbiornika

    <-11,1 dBm

    Komercyjny zakres temperatur

    0 do 70 ° C (32 do 158 ° F)

    Zharmonizowany kod HTS

    8517706000

     

    cechy

    • Szeregowy interfejs optyczny 10 Gb / s zgodny ze standardem 802.3ae 10GBASE-SR
    • Interfejs elektryczny zgodny ze specyfikacją SFF-8431 dla rozszerzonego, 8,5 i 10 Gigabitowego wtykowego modułu w małej obudowie „SFP +”
    • Nadajnik VCSEL 850nm, fotodetektor PIN
    • 2-przewodowy interfejs do specyfikacji zarządzania zgodny z interfejsem cyfrowego monitorowania diagnostycznego SFF 8472 dla transceiverów optycznych
    • Temperatura obudowy: od 0 do 70 ° C
    • Całkowicie metalowa obudowa zapewniająca doskonałą wydajność EMI
    • Niskie zużycie energii
    • Zaawansowane oprogramowanie układowe umożliwia przechowywanie informacji o szyfrowaniu systemu klienta w transceiverze
    • Ekonomiczne rozwiązanie SFP +, zapewnia większą gęstość portów i większą przepustowość
    • Zgodny z RoHS


     

    Formularz

    Szybkość transmisji danych

    Długość fali

    Dystans

    Typ mediów

    Berło

    SFP +

    10 Gb / s

    850nm

    300m

    MMF

    LC

     

     
    Uszczelka
    1. Opakowanie neutralne 10 lub 20 szt. / Plastikowa taca.
    2. Zgodnie z życzeniem Klienta.

    10GBASE-SR CISCO SFP + kompatybilny z SFP-10G-SR wielomodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 0

    Przewaga konkurencyjna:

    1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
    2. Konkurencyjne ceny
    3. Pełna kompatybilność (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C…)
    4. Etykieta niestandardowa OEM / ODM
    5. Zachowaj zapas, szybka dostawa
     

    10GBASE-SR CISCO SFP + kompatybilny z SFP-10G-SR wielomodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 110GBASE-SR CISCO SFP + kompatybilny z SFP-10G-SR wielomodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 210GBASE-SR CISCO SFP + kompatybilny z SFP-10G-SR wielomodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 310GBASE-SR CISCO SFP + kompatybilny z SFP-10G-SR wielomodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 4

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany 10GBASE-SR CISCO SFP + kompatybilny z SFP-10G-SR wielomodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP + czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.