• DWDM ZR 80 km 10G SFP + moduł nadajnika Sieć CH17 - 61 Długość fali
    • DWDM ZR 80 km 10G SFP + moduł nadajnika Sieć CH17 - 61 Długość fali
  • DWDM ZR 80 km 10G SFP + moduł nadajnika Sieć CH17 - 61 Długość fali

    DWDM ZR 80 km 10G SFP + moduł nadajnika Sieć CH17 - 61 Długość fali

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: HILINK
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: DWDM-SFP10G-80

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Opakowanie blistrowe
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
    Zasady płatności: T/T, Western Union
    Możliwość Supply: 100PCS dziennie
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Długość fali: CH 17 ~ 61 Dane: 10 Gb
    Dystans: 80KM Pakiet: SFP
    Przestrzeń kanału: 0,8nm Źródło: EML APD
    High Light:

    fiber transceiver module

    ,

    optical fiber transceiver

    opis produktu

    DWDM ZR 80 km 10G SFP + moduł nadajnika Sieć CH17 - 61 Długość fali

    DWDM ZR 80 km 10G SFP + moduł Transceiver Network CH17 - 61 długości fali

    Szczegóły Produktu

    Przedmiot nr. DWDM-SFP10G-80 Nazwa dostawcy Hilink
    Rodzaj formularza SFP + Maksymalna szybkość transmisji danych 10 Gb / s
    Długość fali CH 17 ~ 61 Maksymalna odległość kabla 80KM
    Berło LC duplex Komponenty optyczne EML APD
    Rodzaj kabla SMF Wsparcie dla DOM tak
    Moc TX 0 ~ 5 dBm czułość odbiornika <-23dBm
    Zakres temperatur handlowych 0 do 70 ° C (32 do 158 ° F) Kod zharmonizowany z HTS 8517706000

    HILINK SFP + DWDM 80km to moduł optycznego transceivera DWDM SFP + o zasięgu 23 dBm, zasięg 80KM

    DWDM to zwielokrotnione dzielenie długości fal. Moduły DWDM CWDM i WDM Transceiver są oparte na tej samej koncepcji wykorzystania długości fal multipleksujących na pojedynczym włóknie, ale różnią się odległościami między długościami fal. Standardowe odstępy długości fal DWDM MSA wynoszą 0,8nm, dla exp. według C Band MSA, istnieje 42 kanałów DWDM od 1560.61nm ~ 1529.XXnm.

    Nasz sklep roboczy
    3 lata gwarancji 10G SFP + SR
    CE ROHS
    3 lata gwarancji 10G SFP + SR
    Zdjęcia produktów

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany DWDM ZR 80 km 10G SFP + moduł nadajnika Sieć CH17 - 61 Długość fali czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.