• Hot Pluggable QSFP + nadajniki, 40G QSFP SR4 oszczędzanie energii 3 lata gwarancji
    • Hot Pluggable QSFP + nadajniki, 40G QSFP SR4 oszczędzanie energii 3 lata gwarancji
  • Hot Pluggable QSFP + nadajniki, 40G QSFP SR4 oszczędzanie energii 3 lata gwarancji

    Hot Pluggable QSFP + nadajniki, 40G QSFP SR4 oszczędzanie energii 3 lata gwarancji

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: Hilink
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-QSFP-SR4

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Torebka statyczna, Plastikowe Płaskie, Skrzynia Detaliczna, wg wymagań
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 2000szt / miesiąc
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Szybkość przesyłania danych: 40G Długość fali: 850nm
    Dystans: 300M Złącze: MPO
    logo: Można dostosować Gwarancja: 3 lata
    High Light:

    qsfp transceiver module

    ,

    qsfp optical module

    opis produktu

    Hot Pluggable QSFP + nadajniki, 40G QSFP SR4 oszczędzanie energii 3 lata gwarancji

    Hot Pluggable QSFP + nadajniki, 40G QSFP SR4 oszczędzanie energii 3 lata gwarancji

    cechy

    • Czterokanałowy moduł nadajnika-odbiornika Full duplex
    • Hot-pluggable QSFP + form factor
    • Maksymalna długość łącza 200 m na światłowodzie wielomodowym OM3 (MMF) i 400 m na OM4 MMF
    • Zdolność wielokrotna: 1,06 Gb / s do 10,5 Gb / s na kanał
    • Interfejs elektryczny Unretimed XLPPI
    • Maksymalna rozproszenie mocy <1,2 W
    • Niezawodna technologia tablic VCSEL
    • Cyfrowe funkcje diagnostyczne w czasie rzeczywistym, w tym monitorowanie mocy Tx i Rx
    • Zakres temperatur roboczych od 0 ° C do 70 ° C
    • Pojedynczy pojemnik MPO
    • Zgodny z RoHS-6

    Podanie

    40G Ethernet
    Infiniband 4X SDR DDR QDR
    Połączenia telekomunikacyjne 40G

    Specyfikacja:

    P / N 40GB-SR4-QSFP
    Szybkość przesyłania danych 40G / ps
    Dystans 300M
    Wavelenth 850nm
    Głoska bezdźwięczna MMF
    DDM / DOM TAK
    Złącze MTP / MPO
    Podanie 40G Ethernet / 40G Infiniband
    temperatura robocza 0 ℃ ~ + 70 ℃
    Napięcie zasilania 3.3V
    Kompatybilna marka CISCO, Juniper

    Prawdziwy produkt:

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Hot Pluggable QSFP + nadajniki, 40G QSFP SR4 oszczędzanie energii 3 lata gwarancji czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.