• Moduł nadawczo-odbiorczy 40G QSFP + 850 nm 100 m Moduł nadawczo-odbiorczy Kompatybilny z Cisco QSFP 40G SR4
    • Moduł nadawczo-odbiorczy 40G QSFP + 850 nm 100 m Moduł nadawczo-odbiorczy Kompatybilny z Cisco QSFP 40G SR4
  • Moduł nadawczo-odbiorczy 40G QSFP + 850 nm 100 m Moduł nadawczo-odbiorczy Kompatybilny z Cisco QSFP 40G SR4

    Moduł nadawczo-odbiorczy 40G QSFP + 850 nm 100 m Moduł nadawczo-odbiorczy Kompatybilny z Cisco QSFP 40G SR4

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: Hilink
    Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC
    Numer modelu: HL-QSFP-SR4

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Negotiable
    Szczegóły pakowania: Torebka statyczna, Plastikowe Płaskie, Skrzynia Detaliczna, wg wymagań
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 2000szt / miesiąc
    Najlepsza cena Kontakt

    Szczegóły informacji

    Prędkość transmisji danych: 40G Długość fali: 850nm
    Dystans: 100M Złącze: MPO
    aplikacji: Połączenia telekomunikacyjne 40G Gwarancja: 3 lata
    High Light:

    qsfp+ optical transceiver

    ,

    qsfp optical module

    opis produktu

    Moduł nadawczo-odbiorczy 40G QSFP + 850 nm 100 m Moduł nadawczo-odbiorczy Kompatybilny z Cisco QSFP 40G SR4

    Moduł nadawczo-odbiorczy 40G QSFP + 850nm 100m Zgodny moduł nadawczo-odbiorczy QSFP 40G SR4

    cechy

    • Forma QSFP + podłączana podczas pracy na gorąco
    • Obsługuje 41,2 Gb / s agregowanych przepływności
    • Strata mocy <3,5 W.
    • Zgodny z RoHS-6
    • Lite temperatura obudowy od 0 ° C do 70 ° C
    • Pojedynczy zasilacz 3,3 V.
    • Niepochłodzony nadajnik CWDM 4x10 Gb / s
    • Interfejs elektryczny XLPPI
    • Podwójne gniazda LC
    • Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne, w tym monitorowanie mocy Tx / Rx

    Podanie

    40G Ethernet
    Infiniband 4X SDR DDR QDR
    Połączenia telekomunikacyjne 40G

    Specyfikacja:

    P / N HL-QSFP-40G-SR4
    Prędkość transmisji danych 40 G / ps
    Dystans 100 mln
    Wavelenth 850nm
    Głoska bezdźwięczna MMF
    DDM / DOM TAK
    Złącze LC
    Podanie 40G Ethernet / 40G Infiniband
    temperatura robocza 0 ~ +70
    Napięcie zasilające 3,3 V.
    Orzecznictwo CE / FCC / RoHS / TUV / UL
    Marka

    OEM , Hilink

    Prawdziwy produkt pokaż:

    Gwarancja


    Obiecujemy, że wszystkie reklamowane nadajniki-odbiorniki optyczne są fabrycznie nowe z nowymi komponentami i częściami.
    Absolutnie nigdy nie używamy starych i odnowionych materiałów.
    Wszystkie optyczne urządzenia nadawczo-odbiorcze przeszły test funkcjonalny i test starzenia.
    Zapewniamy 3 lata gwarancji na wszystkie optyczne urządzenia nadawczo-odbiorcze od daty wysyłki.

    Wysyłka

    Hilink może zapewnić zarówno spedytora, jak i spedytora wyznaczonego przez klienta na drodze FedEx, DHL, UPS, TNT i EMS.
    Niektóre produkty w magazynie można wysłać tego samego dnia. Przedmioty bez zapasów, wówczas wysyłka nastąpi w ciągu 3-7 dni.
    Dostawa zajmie 2-4 dni robocze, a FedEx potrzebuje tylko 1-3 dni roboczych.

    Produkty powiązane

    informacje o firmie

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
    Jestem zainteresowany Moduł nadawczo-odbiorczy 40G QSFP + 850 nm 100 m Moduł nadawczo-odbiorczy Kompatybilny z Cisco QSFP 40G SR4 czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
    Dzięki!
    Czekam na Twoją odpowiedź.