Wyślij wiadomość
Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Steve Wang

Numer telefonu : +86 18038098254

WhatsApp : +8618038098254

Free call

Hilink uczestniczył w targach NETCOM 2023 w Brazylii

August 2, 2023

najnowsze wiadomości o firmie Hilink uczestniczył w targach NETCOM 2023 w Brazylii

najnowsze wiadomości o firmie Hilink uczestniczył w targach NETCOM 2023 w Brazylii  0

  • Po czterech latach ponownie uczestniczymy w wystawie w Brazylii!!

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr B02A
Aby uzyskać informacje o naszych produktach.
Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!
 

Centrum Wystaw:

Miejsce: ExpoCenter Norte
Miasto: São Paulo
Kraj: Brazylia

Numer stoiska: B02A
Data: 1-3 sierpnia 2023 r

 

O NETCOM:

NetCom obejmie Internet i Intranet, Bezpieczeństwo - Zarządzanie Ryzykiem, Komputery, Public Relations i Reklamę, Telekomunikację, Sieci Komputerowe, Zarządzanie Dokumentami Elektronicznymi, Marketing i Sprzedaż oraz wiele innych.

 

O firmie:

Shenzhen Hilink (HAILI LINK) Technology Co., Ltd. założona w 2007 roku specjalizuje się w produktach światłowodowych i rozwiązaniach sieciowych.Naszymi głównymi produktami są moduły nadawczo-odbiorcze, takie jak QSFP, QSFP28, CWDM/DWDM SFP/XFP.Nasze rozwiązania sieciowe obejmują FWDM, DWDM CWDM OLP, MPO AAWG itp. Aby zapewnić lepszą obsługę naszym klientom, dostarczamy również inne rodzaje powiązanych produktów światłowodowych.Nasze produkty i rozwiązania są w dużej mierze stosowane w przetwarzaniu w chmurze, centrach danych, dostępie do sieci i tak dalej.

Posiadamy profesjonalną linię produkcyjną i personel, dzięki czemu możemy przygotować towar w krótkim czasie.Wszystkie elementy są dostarczane z certyfikatami, takimi jak RoHS CE FCC, CB TUV, standard.Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie produktów klasy 1 i opłacalnych rozwiązań, aby tworzyć nowe wartości dla naszych partnerów.

Nasze produkty i usługi dotarły do ​​​​krajów i okręgów na całym świecie.Nawiązaliśmy długoterminową współpracę z klientami na całym świecie, takimi jak Viking Netherland, Sweden Telecoms, United States TX ISP.Wraz z rosnącą reputacją dołącza do nas coraz więcej partnerów z całego świata.Naszym ideałem jest uproszczenie i ułatwienie komunikacji.

Aby zapewnić najlepszą obsługę i wartość dla naszych klientów, dążymy do doskonałości i perfekcji z niesłabnącym entuzjazmem.

 

  • Zdjęcia z wystawy:

  • najnowsze wiadomości o firmie Hilink uczestniczył w targach NETCOM 2023 w Brazylii  1najnowsze wiadomości o firmie Hilink uczestniczył w targach NETCOM 2023 w Brazylii  2

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość