Wyślij wiadomość
Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

Moduł nadawczo-odbiorczy ZR 80KM LC SFP+ 10GBASE 1550nm EML Single Mode 1,5W

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HILINK
Orzecznictwo: CE FCC Rohs
Numer modelu: HL-SFP10G-80
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko kartonowe, pudełko do sprzedaży detalicznej lub wymagane
Czas dostawy: 1-6 dni
Zasady płatności: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 3000 sztuk na tydzień
  • Szczegóły informacji
  • opis produktu

Szczegóły informacji

Prędkość przesyłu danych: 10GBASE-ZR-80km Dystans: 80KM
Długość fali: 1550NM Berło: Dwustronne złącze LC
Gwarancja: 3 lata Orzecznictwo: CE FCC
High Light:

Moduł nadawczo-odbiorczy LC SFP + 80KM

,

moduł nadawczo-odbiorczy SFP + 1

,

5 W

opis produktu

10G 80km ZR 80km Marka kompatybilna z SFP 10GBASE SFP 1550nm ZR 80KM LC SFP + 80KM


HILINKs'hUrządzenia nadawczo-odbiorcze LSP551XL-C(I)D80 to ulepszone urządzenia nadawczo-odbiorcze SFP+ typu Small Form Factor Pluggable przeznaczone do użytku w 10-Gigabitowych łączach o wielu przepływnościach do 80 km światłowodu jednomodowego G.652.Są zgodne z SFF-8431, SFF-8432 i obsługują 10G Ethernet ZR i 10G Fibre Channel. Cyfrowe funkcje diagnostyczne są dostępne za pośrednictwem 2-przewodowego interfejsu szeregowego, jak określono w SFF-8472.Konstrukcje transceiverów są zoptymalizowane pod kątem wysokiej wydajności i opłacalności, aby dostarczać klientom najlepsze rozwiązania dla telekomunikacji i transmisji danych.


Cechy:

Obsługuje 9,95 do 11.3Szybkość transmisji Gb/sz podwójnym CDR

Dwustronne złącze LC

Moduł SFP+ podłączany podczas pracy

Chłodzony1550nmEMLnadajnik, odbiornik APD

Dotyczy8Połączenie SMF 0 km

Niski pobór mocy, < 1.5W

Interfejs cyfrowego monitora diagnostycznego

Interfejs optyczny zgodny z IEEE 802.3ae 10GBASE-Zr

Interfejs elektryczny zgodny z SFF-8431,SFF-8432

Temperatura obudowy operacyjnej:

Komercyjne:0do 70 °C

iprzemysłowy:-5 do 80°C


Aplikacje:

10GBASE-ZRprzy 10,3125 Gb/s

OTN G.709 OTU1e/2/2e

4x, 8x i 10x 10G FiberKanał

Inne łącza optyczne


Transceiver 10G:

SFP-10G-MM-SR 10G 850nm 300M 0~70
SFP-10G-LR 10G 1310nm 10KM 0~70
SFP-10G -ER 10G 1550nm 40KM 0~70
SFP-10G-ZR-80 10G 1550nm 80KM 0~70
SFP-10G-ZR-100 10G 1550nm 100KM 0~70
SFP-10G-ZR-120 10G 1550nm 120KM 0~70

 

Pokaż produkt:Moduł nadawczo-odbiorczy ZR 80KM LC SFP+ 10GBASE 1550nm EML Single Mode 1,5W 0Moduł nadawczo-odbiorczy ZR 80KM LC SFP+ 10GBASE 1550nm EML Single Mode 1,5W 1Moduł nadawczo-odbiorczy ZR 80KM LC SFP+ 10GBASE 1550nm EML Single Mode 1,5W 2Moduł nadawczo-odbiorczy ZR 80KM LC SFP+ 10GBASE 1550nm EML Single Mode 1,5W 3

 
Moduł nadawczo-odbiorczy ZR 80KM LC SFP+ 10GBASE 1550nm EML Single Mode 1,5W 4
 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych