Wyślij wiadomość
Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

2x8-kanałowy moduł DWDM Mux Demux Low PDL 19-calowy 1U do montażu w szafie LC APC

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HILINK
Orzecznictwo: CE FCC Rohs
Numer modelu: HL-DWDM Mux&Demux
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pakiet normalny
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 3000PCC/MIESIĄC
  • Szczegóły informacji
  • opis produktu

Szczegóły informacji

nazwy produktów: 2x8ch DWDM MUX i DEMUX Długość fali roboczej: C17-C61 Opcjonalne
Błonnik: Podwójne włókno Porty: Można dodać port 1310nm/Mon
CE ROHS: Zgodny Gwarancja: 3 lata
czas realizacji: 3-10 dni roboczych Orzecznictwo: RoHS CE
High Light:

Moduł 2x8ch DWDM Mux Demux

,

moduł LC APC Mux Demux

,

niski PDL montowany w stojaku Mux Demux

opis produktu

Moduł 5G Dual Fibre 2x8ch DWDM Mux Demux 19-calowy port LC / APC do montażu w stojaku 1U

 

 

Cechy

Niska strata wtrąceniowa

Wysoka izolacja

Niski PDL

Kompaktowa konstrukcja

Dobra jednorodność między kanałami

Szeroka długość fali roboczej:

Zgodny z Telcordią 1221

Szeroka temperatura pracy:

Od -40°C do 85°C

Wysoka niezawodność i stabilność

Dostępne są zarówno urządzenia na pasmo C, jak i L

 

Typ obudowy: Plastikowa skrzynka ABS lub LGX lub 1U do montażu w szafie

 

Aplikacje

Gęsty system WDM

Sieci PON

Łącza CATV

Dual Fiber 2x8ch DWDM Mux Demux Module 19Inch 1U Rack Mounted LC/APCDual Fiber 2x8ch DWDM Mux Demux Module 19Inch 1U Rack Mounted LC/APCDual Fiber 2x8ch DWDM Mux Demux Module 19Inch 1U Rack Mounted LC/APC

 

 

 

       

 

 

 

Informacje o firmie:

Dual Fiber 2x8ch DWDM Mux Demux Module 19Inch 1U Rack Mounted LC/APCDual Fiber 2x8ch DWDM Mux Demux Module 19Inch 1U Rack Mounted LC/APCDual Fiber 2x8ch DWDM Mux Demux Module 19Inch 1U Rack Mounted LC/APC

OEM i ODM

Dostępne jest zamówienie OEM/ODM.

Gwarancja
Obiecujemy, że wszystkie reklamowane transceivery optyczne są zupełnie nowe z nowymi komponentami i częściami i absolutnie nigdy nie używają starych i odnowionych materiałów.Wszystkie transceivery optyczne przeszły test funkcjonalny i test starzenia.Na wszystkie transceivery optyczne udzielamy 3 lata gwarancji od daty wysyłki.

 

Co dostarczamy

Dostarczamy wszelkiego rodzaju kompatybilne optyczne moduły nadawczo-odbiorcze, w tym SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM i inne specjalne moduły nadawczo-odbiorcze.Nasze produkty są kompatybilne z większość marek.W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

 

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych